Jump to content
FAS Goran
@bane@

Razni blogeri, vlogeri... / YouTube auto-moto kanali

Recommended Posts

Obrisao je moj i par drugih komentara.. Magarac. Tacnije, blokirao me hahahaha kakav prevarant. 

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ideju, da napravimo grupu poput ove:

https://m.facebook.com/groups/556164234568591?ref=bookmarks

Da se zove: Svi mi koje nas je blokirao Aleksandar Todorović. 

Inače, onaj Vladimir Talijan je budala neopevana, driver sa Benchmark foruma, foto mag, najveći fan Nikon brenda, guru za video spotove, veliki Hondaš, spreman da ubije i blokira u svakom momentu. 

Bane, dodao sam te u grupu, da vidiš koje je to upišavanje od smeha i greha. 

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 minutes ago, marko.jovanovic said:

onaj Vladimir Talijan je budala neopevana

fan Canon opreme, pobogu!! :D Canon, Apple i Honda.

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, Smireni said:

fan Canon opreme, pobogu!! :D Canon, Apple i Honda.

Hvala kolega Smireni, nisam fan foto opreme, niti me to nešto zanima, znam da oće dubije za neku marku, a ispade da je Canon. Zaboravih na Apple :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, marko.jovanovic said:

Zaboravih na Apple

Kakav previd, danak neuiskustvu! :D

Kakvo je tovarenje tog coveka bilo na Dizajn Zoni nekada davno, kada smo svi bili mladi i imali vremena na pretek..... Plakanje... Odatle je i krenula fb grupa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ga znam sa Benchmark foruma, učlanio sam se 2004, samo tamo ga je štitio gazda Peca, mada kakve veze ima, lik je luuuud. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo postaje zanimljivo
Samo, koji programer sa platom od 4k jura kupuje polovan auto? Sa tom lovom bi vozio nov auto, da se ne lazemo.

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene zanima kako je on još živ i zdrav?

Ne mogu da se setim i da nađem gde je izjavio da prelazi 1100km, pa čak i dve dnevno.

Prostom računicom, uz poštovanje ograničenja u Srbiji, zaključujemo da mu je max prosečna brzina 100km/h (rampe, semafori, magistrala...), iz čega proizilazi da on mora da vozi minimum 11 sati dnevno. Ako uzmemo u obzir činjenicu da je on vrsan profesionalac, te da pravi pauze svaka tri sata, po pola sata najmanje, dobijamo 12 ipo sati u kolima. Dodamo noćni odmor od osam sati, dva sata za obroke i fiziološke potrebe, dolazimo do 22 ipo sata!

A gde je tu traženje auta programerima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo, kod nas čisto sumnjam da iko ima tu platu iz te branše, a da nije tatko na firmu
Mozda njega zovu programeri koji žive preko?

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali udjes na njegovu stranicu i fazon pogledas svaki post gde je kopirao isti tekst kako najvise voli da radi sa programerima koji imaju 4k platu hahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ortak koji je programer trenutno vrši edukaciju kolega u firmi, objašnjava im šta je pravi auto, a šta je gej :D

Eo on juri noviji auto, i zaljubio se  ovo, i skuplja pare. 

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/11244408/volkswagen-golf-6-gti-235hp-edition-35

 

Screenshot_20190124-222542.jpg

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toliko ljudi u ovoj zemlji nema pojma i ne razume se u automobile da ja mislim da doticni ima sasvim dovoljno posla.Ako neko daje 5-6000eura za automobil(a ne razume se ni malo) sto da ne da i doticnom 150e da ovaj juri,trazi i garantuje za taj auto koji mu doveze(pitanje je koliko i sta garantuje),uradi mi veliki servis(dodatno naplati ali to svi placamo),nadje majstora koji ce to da mu odrzava i ovaj ga pozove kada sve bude gotovo.Ne ulazim u to koliki je lik bolid,kakve savete daje ali ne sumnjam da ima posla i to vise nego sto mi mislimo.

Ima i prilicno agresivnu reklamu,kampanju na net.u.Drustvene mreze,sajtovi,ulaze prilicno on u sve to....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ortak koji je programer trenutno vrši edukaciju kolega u firmi, objašnjava im šta je pravi auto, a šta je gej
Eo on juri noviji auto, i zaljubio se  ovo
http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/11244408/volkswagen-golf-6-gti-235hp-edition-35
 
Screenshot_20190124-222542.thumb.jpg.9983e8ba90f8c6901372b49f2d36ce92.jpg
Pa gde bas kod tottija na placu to preslo pola miliona samo malo usisano

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...