Jump to content
FAS Goran
@bane@

Razni blogeri, vlogeri... / YouTube auto-moto kanali

Recommended Posts

Ladno obrisao prepisku na "testu" novog Tipa!

On 1/15/2019 at 9:35 PM, djomla said:

Nema testa Tipa, sklonio ga bajaemoji23.png

Sta ti je telepatija!!!

 

prepiska.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/15/2019 at 9:35 PM, djomla said:
Nema testa Tipa, sklonio ga baja

Pa ja vidim trazim i ne mogu da nadjem, reko, dal sam matori jbt :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dobro, dok ima ovaca za šišanje biće i para za sve one koji izmisle sebi struku, nađu svoju svrhu postojanja u tome, i naplaćuju svoje ''znanje''. 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/16/2019 at 12:02 AM, MS PK said:
Pa ja vidim trazim i ne mogu da nadjem, reko, dal sam matori jbt

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока
 

Ima
Evo ga

 


addf84724de3521dc2b7659665167dd7.jpgf18502785ac4777c75755e555fa54bb9.jpg10ba49e5460f107fa5ad0c782d55e5e2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/16/2019 at 6:22 AM, bane1321 said:
Počeo da kleveće!
Screenshot_2019-01-16-06-21-02-074_com.facebook_lite.thumb.png.7f343aec37b017b0fb569018e9760349.png

On trazi auto...lm da li pre verujes sebi ili tamo nekom koga si platio? Mi ovde na forumu smo onih 2 do 5% populacije koja se razume u materiju. E sada svaki normlana covek kada odvoji odredjenu kolicinu novca za auto zeli da ga proveri i to vecini slucajeva cini najbolje sto moze, majstor/komsija/neko treci. E sada svako od kupaca ima kriterijume. Mozda nekog odbiju stvari na koje on ne obraca paznju i ne pridaje znacaj. Znaci on zeli da nametne izbor. U sustini, on klepi coveka za uslugu, pa ima dil sa placom pa dil sa majstorom a mozda cak i procenat na delove. Dakle minimum 500 eur po stranci. Njemu dovoljno dvojcu mesecno da klepi.
Ja kazem daj da se skupimo sredstva, bila bi smesna kinta, da postavimo kriterjume i da vidimo sta ce doticni da nadje. Potom da ga otkinemo strucno u svakom pogledu. On trazi poverenje na "lepe oci". Ja cu naci. Pa dileri tj.ljudi koji dovlace auto pporuzbini te prvo zovu da te pitaju da li ti se svidja, odgovara, pa ako potvrdis onda sa njima ides u dublju analizu. Ko garantuje da bez obzira sto je uradjen veliki servis glava motora nije pukla, da mesa ulje i vodu, da trosi ulje, da su dizne u autu i jos 100 drugih gluposti...

Sada sam pokusao da postavim pitanje na fb stranici, nije moguce. Treba ga medijski/forumaski i zakonski razapeti.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pročitao sam ceo tekst, i evo da ne budem na kraj srca, napisao je jedan klasični novinarski tekst sa nekim činjenicama i informacijama vezanim za model, i to je sve ok. 

Ne smeta to meni konkretno što se u nekim stvarima ne slažem u tekstu, jer nema tog časopisa na svetu da izbacuje kolumne sa kojima bih se uvek potpuno složio, što je sasvim normalno. 

Evo recimo u tekstu o Tipu mi smeta jer stalno spominje te 3 zvedice na NCAP-u, i to toliko površno zvuči da mi jako smeta.

Na osnovu toga, on taj auto karakteriše kao nebezbedan, a dovoljno je otići na NCAP sajt i pogledati detalje testa i videti da je automobil daleko od nebezbednog. 

To sve na stranu, ali taj njegov stav da je on sveznalić, i da jedino on može da nađe pravi automobil, jer niko u Srbiji o tome ništa ne zna je u najmanju ruku neukusan. 

U neku ruku razumljiva propaganda, jer je to jedan od načina da preplaši sirotu raju da mu ukažu poverenje.

A to je i činjenica, da prosečan čovek malo šta zna o automobilizmu, i ima čudne, nerealne zahteve i ne shvata suštinu priče, u šta sam se sam uverio kad god sam pokušao nekome da pomognem.  

Stoga i ne čudi da ga mnogi angažuju misleći da sa sebe skidaju brigu, i da su na taj način sigurni, a on zapravo ne daje ni jednu informaciju više nego što bi svaki iole iskusniji majstor(serviser) dao, i to prijateljski. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@djomla

Nije ta stranica, vec ona druga, Najbolji auto! Tu cu ga tek napasti!

@banjo1990

Prvo mu je pogresna premisa da je Tipo na platformi GP I kao takav naslednik Linee.

Drugo ono sto ti kazes za zvezdice na testu - uporedjuje ga sa Rapidom, govoreci da je Rapid bezbedniji I bolji.

Na moju konstataciju da je platforma od 500x, a da su razliciti uslovi na testovima bili 2012. za Rapid I 2016. za Tipo I da je Tipo u full opremi dobio 4*, kao I da u najjeftinijim verzijama Rapid na trzistu u Srbiji je bio opremljen sa max dva jastuka, on je jednostavno izbrisao ceo clanak sa grupe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to zaboravih da napomenem za Lineu, potpuno si u pravu.

Eto, potpuno pogrešna informacija, koja nažalost većini koji čitaju njegove tekstove ne znači ništa. 

A na to što lik briše komentare koji su argumentovani i kritični, dovoljno govori o njemu. Strah da neko njega diskredituje je ogroman, jer on to doživljava kao da si mu ruku gurnuo u džep. 

Edited by banjo1990

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...