Jump to content
FAS Goran
@bane@

Razni blogeri, vlogeri... / YouTube auto-moto kanali

Recommended Posts

Juce naleteh na post sa izvesne stranice "Najbolji auto" na Facebook-u. Lik je u sat vremena postavio tri posta o tri razlicita Lancia modela i gledao da ih sto vise napljuje.

Prethodno sam ga na private pitao za misljenje jer se navodno bavi pronalazenjem polovnih i novih automobila za interesente, a ja vec duze vreme trazim novi Ypsilon u Platino opremi, i tu sam zakljucio da je neozbiljan, a tek kasnije sam video ko stoji iza te stranice pa mi je sve bilo jasno.

 

Najtuznije je to sto mi je ponudio da pronadje Deltu jer je to kako kaze "vrh auto" da bi kasnije u javnom postu napisao da je to promasen model i da nema nista bolje od konkurencije. Ovde imate nesto konkretnije o tome. Cisto da vidimo ko sve testira automobile ovde i kakvih sve strucnjaka ima.

Ja sam inace George Ljubinkovic na Facebook-u, cisto da znate zbog komentara, pokusao sam nesto argumentovano da cujem ali ne vredi, klasicna balkanska spika. Iznad na istoj stranici malo kasnije je bio isto podrugljiv post i o Thesis-u.

 

Screenshot_6.jpg

 

Edited by neshaoct
dodao printscreen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ko njega shvata ozbiljno? Inače mora da u svakom tekstu ponovi da se dizelaš ne isplati za manje od 10.000km godišnje, ne može da omane. 

Eto ja sam uzeo 2.0tdi 140ks, i cenim da ću prelaziti oko 10.000km godišnje. Šta njega boli uvo šta će neko da kupi za svoje pare. 

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao ga i ja par puta,covek lupeta za sve pare.

Retko ali retko kad kaze nesto pametno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo je praviti njegov razvoj, pljuvao je naime poslovicno italijane, a onda je covek sam kupio Alfu 156, naravno sa jtd motorom. Od tada jtd motorom u bilo kom motoru mu je najbolji.  Sluzi se obiljem floskula, najcesce da su Japanci proverena i najbolja kupovina, i pise gomilu predrasuda. Otuda i gomila floskula, jer realno da predlozis Japanca kao resenje i kao pouzdan auto, ne mozes bas pogresiti ;) Danas to radi recimo sa JTD motorom, jer realno i s njim ne mozes bas pogresiti. Ipak, ono sto je meni zanimljivo sajt mu je jako dobro optimizovan, i generise dobru posetu, cesto naime cak se vidi da pregleda koje su kljucne reci najtrazenije, tako da je on jedan od retkih pokusaja da se personalni auto blog unovci, sto je ok sa te neke "biznis strane". Generalno zanimljiva jedna pojava, koja ume da cak i izivcira nekad i opasno lupi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lik ima dva sajta, što mu daje mogućnost da reciklira tekstove između njih!

Najluđe je što ima "armiju" obožavatelja!

Toyotisti se kunu u njega!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se pojavio njegov sajt pomislio sam evo nesto korisno konacno kod nas. Medjutim klasican debilko,koji misli da je popio svo znanje sveta. Sto se tice Thesisa ne znam odakle mu ideja da skine sliku i postavi na svojoj stranici pa ga jos napljuje ? Treba mu jedna dobra sljaga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ebem ti zivot sta sam ovde sve procitao.. Covek vrti 2 recenice u krug, ispade da treba njemu da platis cca 500e da bi ti nasao "dobar" auto u cenovnom rangu cca 5000e... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh da je 15...

Prvo mora 3000 da mu ovaj napiše koji je auto baš za njega, odnosno 4 da mu čuje glas! (Kapiram da ovaj pozove ortake koji drže placeve i pita koji im se auto najduže prodaje, pa ovci preporučuje baš taj!)

Onda ide potraga. Cena varira od 150 do 250e zavisno od auta, tj cene (naravno nije lud da ortaku sa placa "ubija" cenu)

Potom obavezni veliki servis (što je ok), ali kod njegovog "proverenog" i kako drugačije, najboljeg, majstora! 

A onda, šestomesečni kontrolni pregled!!?? Wtf!

I to sve da bi ovca imala njegovu garanciju!

E sad, na pitanje šta to on garantuje, izbegava odgovore kao placevi za vraćanje kilometara! I još se ljuti, kaže da ni fabrika ne garantuje preko 5 godina, što bi on!

Naravno sve je to začinjeno sa redom hvalospeva o sebi, redom klevetanja drugih i isfilovano objašnjenjem kako smo svi ustvari glupi i da on to radi za naše dobro (deluje poznato??).

Dovoljna su mu dva auta mesečno i par "stručnih" saveta i zaradi: 2*4000+2*18000+(recimo)2*3000 = 50000+procenat od ortaka, vlasnika placa!

Priča da on plaća majstora pada u vodu, jer i ovaj uzme kintu od, zagarantovanog, velikog servisa + od šestomesečnih servisa!!

Edited by bane1321
Prokleti autocorrect!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Quote

Ako kupujete auto, odmah ga plac prebacuje kod mog majstora na Veliki servis!

 

Veliki velikim slovom, jer je u pitanju rec veliko, nece valjda malim slovom veliko da se pise! :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pri tome nema ni registrovani firmu, niti plaća porez, niti kome odgovara za svoje postupke!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I zato ga treba sprdati najstrasnije...

 

Quote


PS - Svi vi koji čitate besplatno moje Testove, Odgovore i kupite auto, na osnovu toga, a NE želite da mi platite pišljivih 4 000 din, pravite grešku, jer NEMATE PRAVE informacije

 

 

Koji mindfuck...

Koji je ovo mentol jebenti zivot...

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa psihologija je čudo. Njemu svaka čast, ubo je ciljnu grupu, i drži ih na kratkom povocu. U nekim stvarima me neodoljivo podseća na dulo021, mislim pre svega na arogantni nastup i rečnik. Kao da je obojici omiljeni film "Vidimo se u čitulji", konkretno ovo:

U fazonu vi obični smrtnici nemate pojma o automobilima, ali zato smo mi tu da vama pomognemo, izaberemo automobil koji se nama dopada i koji je najbolji za vas, da uvezemo automobil sa 500.000km na satu, vratimo na 180.000km, zato što ste vi stoka i gledate najjeftinije primerke, a mi vam izlazimo u susret, za vaše dobro. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, bane1321 said:

Eh da je 15...

Prvo mora 3000 da mu ovaj napiše koji je auto baš za njega, odnosno 4 da mu čuje glas! (Kapiram da ovaj pozove ortake koji drže placeve i pita koji im se auto najduže prodaje, pa ovci preporučuje baš taj!)

Onda ide potraga. Cena varira od 150 do 250e zavisno od auta, tj cene (naravno nije lud da ortaku sa placa "ubija" cenu)

Nisi pazljivo citao :D 

3000 je odgovor, 4000 je poziv, 18000 je potraga za autom, a na kraju kada nadje onda je od 150-250e kao nagrada sto je nasao :D 

plus obavezan Veliki servis plus majstor odma po kupovini da izmenja sve sto ne valja i na kraju "obavezni" pregledi kod njegovog majstora svakih 6 meseci ili ne daje tu famoznu garanciju..

Mislim, sa tim njegovim nazovi nacinom potrage svako moze da nadje auto. Pogleda 15 komada (pitanje je da li on pogleda uopste toliki broj kao sto pise, ili je u talu sa nekim) svakog otera kod majstora (i to je pitanje) i onda na kraju kaze ovaj ti je top.

 

U celoj prici mi je fascinantno sto covek otvoreno tvrdi da je najveci poznavalac svega, bas mi bode oci citat :"Mozete da idete kod vaseg majstora, ali ja imam boljeg"...

I da, jos recenice "ja vam ne trazim auto kakav vi zelite, vec auto koji je dobar i koji ce da vas sluzi",  "ako vi od mene hocete da vam nadjem auto kojih ima 10 na oglasima, ja necu ni da trazim taj vec cu vam naci drugi auto", "svi domaci automobili su lose odrzavani, samo gledam automobile iz uvoza" - zamisli budalu jbt...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da lik je ubo ciljnu grupu, to je definitivno. On je ono vidovita Zorka u svetu automobila ili ne znam Kleopatra daj pare mesetar. S tim da, iako o kolima lupeta definitivno, vidi se da zna nesto ipak o Search Engine optimizaciji tekstova, odnonso sajta. Posto sam i sam iz te oblasti, primecujem da mu to ili neko radi ili mozda i sam to cini, ne znam, ali ono sto znam da 'gadja' kljucne reci dobro, kako primarne, tako i takozvane sekundardne i 'longtail key words'. I sami ste primetili da uvek izlazi u pretrazi u samom vrhu ili u vrhu, tako da kupi i najveci broj klikova i poseta. A za lakoverne, pogotovo danas kada svi kupujemo polovnjake, sa xy kmh, dajuci i naprezuci se novcano, pa cak i na kredu, za ovog lika je to cist penal. Pogotovo kod onih koji, iako malobrojni, ne razmisljaju da on niti je majstor, niti ista ozbiljnije zna o kolima, nego prevodi opste informacije sa nekih ino sajtova i neka opsta mesta i floskule. Nazalost.

Edited by SavaN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...