Jump to content
FAS Goran
@bane@

Razni blogeri, vlogeri... / YouTube auto-moto kanali

Recommended Posts

Ma aca nije vredan pomena uopste totalni debil, nikad mi nisu bili jasni ti ljudi koji ga angazuju, dal su i oni toliki debili da im treba jos jedan debil da im prosipa mudrosti i uzima pare, kad sam video njegove tarife i sta on sve naplacuje meni stvarno nije bilo jasno koliki retard treba da budes da to platis...ja bih pre rekao za njega dok je ovaca bice i vune a ne za majstore koje pominje.

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pecao sam, ovaj pecao je :D poprilicno, ali se isplatilo cekanje.

A i covek sam lepo kaze da mi ne postavljamo nikakva dodatna pitanja i da smo najzahvalnije musterije :on2long: .

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cisto da ostavim kao (bar meni) tehnicki, lep i zanimljiv content...

Pratim maltene od kada je covek krenuo da postavlja - u pitanju je Borko iz Kraljeva i bavi se servisiranjem, uvozom i sredjivanjem malo redjih i egzoticnijih modela.

Kanal se zove "Buduci klasici", a vidim i da lepo napreduje sa brojem pratilaca, za ovako kratko vreme.

60.000 pratilaca za samo 3 meseca i izbacenih tek 15-20 videa, sa vec po nekoliko stotina komentara podrske u svakom od novijih.

Sto svakako zasluzuje svojim entuzijazmom, radom, pozitivnom energijom i ljubavlju prema automobilima koja je evidentna.

Pravo osvezenje u poplavi samozvanih testera, bloggera, vloggera i njihovog Wikipedia "znanja".

Uz rally majstora Juru Sebalja, sadrzaj koji sa zadovoljstvom ispratim. Iako tek u povoju, za mene mozda i najjaci auto kanal kod nas:

https://www.youtube.com/@Buduci_Klasici

 

Koga zanima, od "nasih" evo interesantnih videa Busso restyle 156-ice, koju su iskopali u Svici i vratili u zivot:

 

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan pratim ga i ja od skoro, baš ozbiljne mašine i raritete uzima. Zanimljiv kanal, pritom i lepo objasni za svaki auto oko delova, cene, zamene i slično. Jedina "mana" što mu skoro svaka druga rečenica počinje sa "E sad..." :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bar imas nesto da vidis i naucis, za razliku od velike vecine ostalih koji su svi na isti kalup. Sa "nabiflanim" internet znanjem i vrte se na 5 istih lokacija u gradu (sad su se, kao pijan plota, uhvatili za onaj novoizgradjeni puteljak paralelno sa autoputem, prekoputa Autokomerca).

 

Iako je tek na samom startu, za mene je u pitanju kanal sa ubedljivo najboljim tehnickim sadrzajem.

I sto je jos bitnije, sa ogromnim potencijalom za ubuduce. A samo ako bude nastavio sa izbacivanjem materijala i imao vremena da se zalaufa u tom smeru - verujem da ce ubrzo sa svima ostalima lagano da obrise patos.

Od nasih bih ranije ponesto pogledao i od pokojnog Mirka Rasica (ali iskljucivo vezano za mehaniku) i Zokija PH.

I odlican mi je bio serijal "Barn Find" od iDook Media - vracanje u zivot Toyote MR2 i BMW 6 (E24).

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Ivan said:

(sad su se, kao pijan plota, uhvatili za onaj novoizgradjeni puteljak paralelno sa autoputem, prekoputa Autokomerca).

:D 

 

Ja sam sa te lokacije okačio do sada jedno 20 automobila, a okačiću ih još barem toliko...

Evo, daj predlog neke druge lokacije koja:

- daje mir za snimanje (nema prekidanja od znatiželjnih ljudi, nema traženja da se vidi/slika auto, nema 50 klinaca sa ''tuvivaj, tuvivaj'')

- ne postoji realna mogućnost da dođe bilo kakva Policija jer time gubiš vreme za snimanje...

- gde ti je tuđi auto koji snimaš bezbedan, posebno ako su to automobili od 20k-50k-250k evra

- gde ti je oprema kojom snimaš sigurna, a ne da je moraš držati non-stop u zaključanom autu jer je okolo gomila ljudi koja prolazi...

 

Ima još jedan bitan uslov, ali to mogu na PP ako hoćeš. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Borko je legenda,svaka mu cast,kako snima sve,servisira sve vrhunske automobie starije generacije,dosta moze da se nauči,sve super radi i pratim ga od skoro,jedva čekam novi video,a i nas presednik,ne drzave,vec kluba,vrhunski odradjije automobile,snima,komentarise,jedino sto ih ne servisira kao Borko.neće da prlja ruke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jos jednog Borkovog videa, koji sam odgledao u dahu. Kupovina i dovozenje Mustanga i Bembare 635 CSI iz Holandije.

Svaki put kada pogledam nov izbacen video - covek ima jos par hiljada pratilaca vise :D . Za moj ukus, ubedljivo najkvalitetniji i najzanimjiviji domaci auto kanal, koji tek pocinje da raste. Ispod sam ostavio i klip o kupusanju i vracanju u zivot Touarega V12. 

Inace, kao najava - mislim da ce iduci klip koji ce izbaciti biti kupljena Delta Integralka HF :thumbup: .

 

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...