Jump to content
FAS Goran
S.V.E.T.A.

K: alufelne 17" felne za Nuova Deltu

Recommended Posts

Mali update oglasa...

 

Kupujem originalne felne 16" (celicne ili ALU) za Deltu ili Brava, moze i sa gumama ako su zimske.

Znaci felne iskljucivo da su ET31, 7J, 4x98... 

 

Kontakt: 064/288-1244

Edited by S.V.E.T.A.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na informaciji kolega, felne su jako lepe ali da vozim Lybru ne bih se razmisljao...

Potraga se nastavlja...

 

BTW, imam 4 nove zimske Tigar 225/45/17 DOT je Oktobar 2017 (presle manje od 1000 km) na Bravo Sport felnama, pa ako nekog zanima eventualna zamena ili bilo kakva druga varijanta...

Stavicu sve to uskoro na novi oglas kad nadjem malo vremena...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zainteresovan sam ja za te felne i možda za gume (onda mogu da prodam moje mišelinke), u procesu sam sređivanja brava pa mi treba ju letnji set :)ž

 

edit: U stvari pošto vidim da planiraš kupovinu manjih i da mogu i sa brava, ako bih uzeo 17ice sa zimskim gumama mogao bih da dam onda moje 16 sa zimskim mišelin alpin5..

edit2: Moje 16 su ovakve

Image result for fiat bravo 2 alu rims 16

Edited by shomispc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam, video sam ih...

Nedelju dana pre nego se pojavio ovaj oglas, ja uzeo one druge Deltine 17"-ice i smorim se kad sam video oglas...

U principu ja bi isao da ih uzmem ali malo mi je daleko iako sam bio u Nedelju u Subotici ali nisam mogao da se organizujem zbog nekog posla.

Ne znam, mozda na kraju i odem...

 

Hvala:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, nemam pojma ni sam:)

U medjuvremenu sam nabavio one druge Deltine 17-ice a pre toga i petokrake 17-ice od Brava (par postova gore sam okacio sliku) koje sam montirao skoro i super stoje na Delti...

Mozda bih radio zamenu za one 17" Eta Beta koje sam stavio na oglas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto sam vec negde pisao, ohladio sam se od ovih felni... Kada sam ih jurio nigde ih nije bilo (a znam da sam bio spreman da ih dopro platim) ili ih je bilo a da su unakazene nekim levim farbanjem ili nemaju poklopce i sl...

Moze tema da se brise ako smatrate da treba;)

 

BTW, svakako bih menjao ove moje Eta Beta za te Deltine ili neke druge interesantne...

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 hours ago, S.V.E.T.A. said:

... Kada sam ih jurio nigde ih nije bilo ...

 

 

Marfi. Govedo. Uvek tako bude, kad ti treba nema nigde, kad ti ne treba na svakom koraku...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...