Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ljudi, ne znam da li je zbog praznika ili je nesto drugo u pitanju, ali zelim da iskoristim ovaj forum i nahvalim moju Cromu.

Skoro je 3 godine od kada se druzimo, presli smo 35+ hiljada i jos joj nisam nasao manu zbog koje bih joj zamerio ili je smatrao nedovoljno dobrim automobilom. Kupio sam je bez majstora,provere i slicno....jednostavno sam pogledao sve ono sto sam mogao sam da vidim i procenim. Ispostavilo se da sam pogodio (ili imao srece). Za ove tri godine sam osim malih i velikog servisa, zamenio zadnje diskove i plocice, rucicu za otvaranje suvozacevih vrata i tri grejaca. I to je sve.

Prava porodicna ladja sa odlicnim 1.9mjet 120 ks motorom, trosi prosecno 6.5-7 litara, u gradu ide do 8. Na stranu izgled koji nikoga ne ostavlja ravnodusnim( ili su odusevljeni ili im se ne svidja:-) Oprema je Dynamic i sasvim je ok ( svi podizaci, digitalna dvozonska klima, alufelne, hill holder i sve sitnice koje idu u paketu.

Sve u svemu, kola za svaku preporuku svakome ko zeli veci porodican auto sa dobrim performansama i proverenom motorizacijom.

Proizvedena je 12/2008 a prva registracija je 01/2009 i to znaci da je u toku godine vreme za zamenu u skladu sa mojom praksom da menjam kola kada su 10-ak godina stara. Vec sada znam da ce biti tesko odluciti se jer je odnos ulozeno/dobijeno uveliko na strani Crome. I dalje mislim da se za taj novac tesko moze naci bolji,veci i luksuzniji auto tog godista.

U svakom slucaju, Croma je odlican izbor i kola koja me cine zadovoljnim svaki put kada sednem u nju i krenem da vozim.28fcf0626b960f0b9a8d74dd53b1fd8f.jpg

 

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Super Cromica, postavi vise slika. Unutrasnjost. Jesi gasio egr, skidao dpf?

Sent from my SM-J710F using Tapatalk


Hvala kolega. Stavio sam plocicu sa rupama na egr jer mi je blago trzala na 1750-1900 obrtaja odmah po kupovini i od tada je super. DPF je fabricki tu, regeneracije radi redovno i nema problema. Kola inace odrzavam kod Gorana na Altini od prvog dana.

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za te pare-nikako luksuznije,a jos ako bi hteo neku godinu mladje pa da se razilazite posle par godina na +10... 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za te pare-nikako luksuznije,a jos ako bi hteo neku godinu mladje pa da se razilazite posle par godina na +10... 
Kada vec budem menjao, isao bih na nesto mladje, 3-4 godine staro a slicne motorizacije tako da mi se nista od italijana ne uklapa

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
Negde neki oglas?
Vrlo uskoro...oglasicu i ovde na forumu. Zbog smrtnog slucaja u porodici sam malo odlozio prodaju planiranu za pocetak septembra.

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muke....sta kupiti posle Crome???
Plan je da u narednim danima oglasim Cromu a u medjuvremenu trazim neka kola kako bih nasao dok sam mobilan. Trazim kola 2014/2015, kubikaze 1500-2000 ccm, prostraniji, tempomat, digitalna klima, podizaci, bezbedan...Probao nekoliko kola -Astra 1.7 cosmo, Reno Megan 1.5, Peugeot 308 sve karavani ali definitivno nije za mene i mojih 198 cm, razmazila me Croma.
Sta mislite o Pezou 3008 1.6., Reno Scenicu 1.5?

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi od para, ali po zahtevima definitivno neki suv zbog položaja sedenja. 

Qashqai 1.6dci 130ks su zanimljivi :)

Ili pug 508:thumbup:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secam se da je cini mi se Igor piiisao da je bio razocaran tim 3008 sa 1.6hdi. Dosta trosi a i spor je

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...