Jump to content
FAS Goran
Skabo

Alfa Romeo 145 Quadrifoglio

Recommended Posts

Moram da se pohvalim da sam postao ponosni vlasnik Alfe Romeo 145 2.0 16v 155 ks. :D 

Posle duzeg vremena trazenja dobrog primerka alfe nasao sam je, verujte mi nije lako naci. Sto se tice auta mehanicki je odlican, trap utegnut eibah opruge novi diskovi i plocice napred i pozadi. Limarija je dosta ofucana tako da joj ne gine farbanje na prolece sto je najbitnije nije trula ali bas nista. Enterijer ocuvan osim vozacevog sedista sto je i bilo za ocekivati ali nista alarmantno. 

Evo i nekoliko slika :clover::) 

 

IMG_20171223_140954.jpg

IMG_20171223_141013.jpg

IMG_20171223_141031.jpg

IMG_20171223_141046.jpg

IMG_20171223_141140.jpg

IMG_20171223_141147.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima  :) 

Mene je auto bas pozitivno inenadio, ocekivao sam da je to dobar auto ali svaki put kad sednem u njega budem srecan.:wub:

Ide mnogo dobro, kratak prenos prava uzivancija za voznju. Do sada sam mnogo stvari popravio od kad sam je uzeo ali sve su to bile neke gluposti. Levi podizac nije radio kako treba, maglenke su proradile, sirena danas popravljena, stavljeni xenoni kad vec imam sociva, zamenjen pk kais ulje i filteri i na kraju je ostala samo klima da se vidi. I naravno tocak za prolece je vec spreman :D

IMG_20171214_173402.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se pohvalim za zadnje koni sport amortizere sa stelovanjem tvrdoce, sad nastavljam da tragam za prednjim koni amortizerima. Oseti se razlika u voznji i to poprilicno. Umesto gumica na amortizerima stavljeni poliamidi... Sledeca stavka su mi brembo diskovi i celjusti sa alfe 166.

 

 

IMG_20180209_173403.jpg

IMG_20180211_123656.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masala ala mu cuce ove felne napred :o Koji je ovo model i koliko si ih platio? :D Lepa ti je alfica,da te dobro sluzi. :) 

Edited by IgorBG

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 minutes ago, IgorBG said:

Masala ala mu cuce ove felne napred :o Koji je ovo model i koliko si ih platio? :D Lepa ti je alfica,da te dobro sluzi. :) 

Hvala :) 

Felne su sa Alfe Mito 17'', oteo sam ih od kuma :D. Ovih dana idem da kupim dve nove gume jer dve vec imam i onda uzivanje... 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, Skabo said:

Hvala :) 

Felne su sa Alfe Mito 17'', oteo sam ih od kuma :D. Ovih dana idem da kupim dve nove gume jer dve vec imam i onda uzivanje... 

Ocu i ja takvog kuma :lol: Kad sve odradis  odmah fotka sa sve 4  :wub: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

145 ti je vrh! Prelepa je... sve lepo skockano kako valja. A sad daj i par lepih slika unutrašnjosti, da je komplet predstaviš  B)

 

12 hours ago, radomir.g said:

Ja ih imam kao Tigar UHP. Podnose Miseluk skroz lepo.. sve i na silu kad ga teram da priklize jednostavno nece pa nece...

Takvu gumu nikada u životu nisam video. Ne siliš ti to dovoljno    :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...