Jump to content
FAS Goran
Dule 021

P: BMW 320d 2002 limuzina

Recommended Posts

I naravno ratkapne :D

Kao kada sam uzimao superba I obilazio porsche I nude mi a4 "dioda" klotinu, nema mf volan, nema tempomat, nema sta nema :D

Kazem da me ne interesuje jer je audi go kao pistolj za tu cifru, kaze on pa ima 3000e dodatne opreme, pa sta osim "diode" pitam?
Pa patosnice, hrom lajsnu oko prozora I rezervni tocak

Ne znam da li spadam,u najomrazenije likove foruma, ali dule napravio si lapsus, vecina se zajebava(la), ali si nas docekao na noz odma :)

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

postoji e46 i bez klime, tako da je ovaj full fulova :)

 

inace auto izgleda sasvim pristojno

Edited by kaskabgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto sam rekao najomrazeniji?

Pa kad pricam sa nekim forumasima  i spomenem neke nikove odmah prevrcu ocima i komentarisu negativno te likove.

E pa dosta tih likova se redovno kaci na moje komentare i oglase.

Magnet sam za  njih.:lol:

Ali svakako neko pomenu opremu kao sta je tu spektakularno a ne vidi da je auto star 16 godina i voleo bih bas da vidim sta su njihova kola te 2002 godine imala od opreme. ;)

Opet kazem,naci auto tih godina sa tom kilometrazom je umetnost  a jos kad je ova klasa automobila i za te pare je auto kaparisan.Dali vredi toliko?

Pa pokusajte sami da ga uvezete pa cete videti da vredi a najlakse je pametovati  kako je nesto skupo a pritom nemati pojma tome koliko je taj auto preko i koliki su troskovi da se uveze. 

I evo jednog dela mojih trenutnih kola gde  su sve alufelne na kolima i samo taj BMW ima celicare ali kao sto rekoh u rezervi su i alufelne kao i gume ali kupac  moze da bira sta hoce uz odredjenu novcanu nadoknadu. To naravno  sto vi mislite da treba sve da ima sve  ne pije vode jer cena za ovakav auto je  odlicna  a onda ne moze da se dobije sve. Kad se dobije sve onda to kosta solidno vise.

100% sam ubedjen da vi kad prodajete vas auto dajete sve uz njega i jos  vodite coveka u ovlasveni servis da mu uradite veliki servis na autu i to o vasem trosku.

Tako se prezentirate. :lol:

A sta je u praksi? :D

 

IMG_4154.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dule (brate) samo opusteno , sve najbolje tebi i tvojima u 2018 god , da ti biznis ide jos bolje -- jebes kola sve je to hrpa metala , vazno je da smo mi zivi i zdravi kakva se sranja desavaju oko nas .............. :fun:

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 minutes ago, Dule 021 said:

Zasto sam rekao najomrazeniji?

Pa kad pricam sa nekim forumasima  i spomenem neke nikove odmah prevrcu ocima i komentarisu negativno te likove.

 

 

Mora da pričaš sa ултрас-ом :rolleyes:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 hours ago, andreja.micovic said:

Jel @ултрас alter ego? Član od 2009, 12 komentara, uglavnom po oglasima.

 

Ovde ga nešto pogodilo...

Izvini sto nemam 700+ komentara :)

 

2 minutes ago, The Punisher said:

Mora da pričaš sa ултрас-ом :rolleyes:

 

 

Tesko prika, poznajem ga koliko i tebe, a ako dodjem do toga da ogovaram virtuelne nikove samoobesicu se. ;)

 

 

Srecna vama dvojici nova godina i bez sekiracije. Naravno i ostalim clanovima foruma. Sve najbolje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 hours ago, kaskabgd said:

postoji e46 i bez klime, tako da je ovaj full fulova :)

 

inace auto izgleda sasvim pristojno

Ja takvog jos nisam video :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto si prodao svoj da ubacim ja mog ovde, vidjena tema pa se mozda neko  resi da pazari

IMG_20171128_151019_Darkroom_20171224.thumb.jpg.a98969218471951a2dbe55036243c586.jpg

Salim se, obicno ne ubacam oglase po forumima, otvoricu novu temu ako se resim

 

Srecna svima nova godina :wine:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Trofeo said:

Ja takvog jos nisam video :)

 

1 hour ago, kaskabgd said:

Da mi je neko rekao ja mu ne bih verovao da e46 ima bez klime,zivota mi. Koji god sam video u 90% slucajeva je digitalna i retko manuelna,ali bezzz klimeee pa to sad prvi put vidim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas mnogo bolja auta bez klime, najvise D i Ch

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi dosta od trzista.

Ekstreman primer je juznoafricko trziste gde je za gomilu vozila moguce izabrati zadnje staklo bez grejaca,  a zadnji brisac i klima vec spadaju u full opremu :D

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od mog drugara cale je uvezao iz nemacke stila bez klime, nije znao da nema klimu inace naravno ne bi ga uzimao.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

@kaskabgd Ma stilo je klasa ispod pa i da razumem bez klime,ali bmw e46 bez klime je totalna propast...Priznajem nisam znao da postoji e46 bez klime,evo i dalje ne verujem...

@totti Koja je S klasa bez klime? Osim onih starih,mada i one uglavnom su imale klimu :D  Nek mi neko pokaze od 2000 pa nagore S klasu mecku bez klime,zelim to da vidim bas

Edited by Trofeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugar ima Passata B 5,5. 2004god., baš puno opreme, grajanje sedišta a nema klimu.

Uvoz Norveška.

 

Sent from my LG-G3 using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...