Jump to content
FAS Goran
Dule 021

P: BMW 320d 2002 limuzina

Recommended Posts

Garantovana kilometraza koja je proverena u ovlascenom BMW servisu Radulovic!!
Auto je u jako dobrom stanju i jako je tesko naci ovakav primerak.
Ravan je kao casa i nije bio havarisan i popravljan kako u Srbiji tako i inostranstvu.
Potpuno je tehnicki ispravan i motor pali i gasi bez tresenja a radi izuzetno meko i tiho.
Trap je besprekoran a kvacilo i menjac mekani.
Keder ispod sofersajbne je citav sa par pukotinica a taj keder obicno je skroz raspadnut jer su kola presla vise km.
Ali to je kilometraza kakvu kod nas jako tesko mozemo naci jer uglavnom su presli preko 300-400+ hiljada a prodaju se sa ispod 200000 km na satu.
Evo vam broj sasije pa proveravajte u ovlascenom servisu: WBAAS71000FY12527
Uz automobil se dobijaju 4 kljuca (dva daljinca,jedan obican i jos jedan plastican).
Od opreme ima automatsku klimu,centralnu bravu,el.podizace stakala x 4,trokraki kozni volan,ABS,ESP,bord kompjuter,vazdusne jastuke,maglenke,fabricku cd muziku,aluminijumske lajsne...
Uz auto opciono mogu da se dobiju i originalne alufelne 16" ali to zavisi od dogovora i cene.
Ide na ime kupca sa placenim porezom i homologacijom.
Vredi videti a ukoliko vam auto ne bude onakav kako sam ga opisao preko telefona placam vam vas dolazak i vreme 50€.
Kontakt telefon je 063-10-20-110 a sto se tice cene ona je na oglasima 3799 a moze i dogovor oko nje.

 

 

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

10.JPG

11.JPG

12.JPG

13.JPG

14.JPG

15.JPG

16.JPG

17.JPG

18.JPG

19.JPG

20.JPG

21.JPG

23.JPG

24.JPG

25.JPG

26.JPG

27.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikada mi nije bilo jasno cemu naglasavanje drugih vozila na oglasu koja su presla 300,400k a pise 200...Kao da to ljudi ne znaju. Bukvalno svaki oglas je takav.
Inace lep bmw.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Garantovano je prešao bar 200000. Za to garantuje :lol:

Klot oprema + ratkapne...

Edited by andreja.micovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci,pogledajte se malo iz drugog ugla.

Poznavaoci BMW-a itekako znaju da ovo nije klotara  mada i da jeste  to  me tago bas briga jer ovde se gledaju kilometri  koji se jako tesko nalaze u ovom godistu.

162000 km  su provereni i garantovani i samim tim  treba napomenuti one druge   koji nemaju te kilometre  a jeftiniji su od mene pa vam treba reci  da su jeftiniji upravo iz tog razloga.

Inace za nepoznavaoce BMW E46 modela da  kazem da automatska klima,el.podizaci stakala na svim vratima,trokraki kozni volan,bord kompjuter nikako nisu  oprema koja je u klot verzijama.

Alufelne? Nisu problem a zimi se obicno vozi auto na celicarama koliko ja znam jel tako? 

Samo  prvo da vidimo koliko  po pučanstvu vredi auto sa alufelnama i bez.:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako.

Ovde sve sami kupci i bore se ko ce pre da kupi ovaj lepi auto.:lol:

Voze kola koja su 16 klasa ispod ovog auta ali znaju da dobacuju  negativne  tj kvarne komentare.:sleeping:

Dokoni ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Dule 021 said:

Upravo tako.

Ovde sve sami kupci i bore se ko ce pre da kupi ovaj lepi auto.:lol:

Voze kola koja su 16 klasa ispod ovog auta ali znaju da dobacuju  negativne  tj kvarne komentare.:sleeping:

Dokoni ljudi.

A bogami i u ovoj temi sve sami prodavci, jaki ko zemlja, pa im skupo kad treba da plate oglas na polovniautomobili.com, a nisu kadri da naprave bolji sajt za trgovinu automobilima. Trt... 

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, dekirs said:

Pa sto okaci ovde oglas kad voze ljudi 16 klasa slabija kola, ko ce da kupi :D

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 

Ja ne znam sta je sa vama?

Jel ti ne vidis da sam napisao da ljudi koji voze  slabija kola komentarisu opremu?

Vidis marko ja nisam tip koji poput vas ima zivotnu zelju da bude direktor firme i da se eksponira i pokazuje kao veliki gazda.

Ako nesto necu da platim to je moje pravo i zasto bih pravio sajt i sve ostalo sto bi vi koji niste kupci zeleli? 

Pravi kupac nazove i dodje a ne pametuje  na tudjem oglasu.

Radim svoj posao fino i tiho i  verovao ili ne malopre sam dobio kaparu za ovaj BMW.

Toliko o nekim dokonima kojima je najvaznije stvar u zivotu da budu  sebi pametni i da sire svoje neznanje.:sleeping:

Auto je kaparisan do 3.Januara kad treba da dodje kupac iz Beograda kom je auto pregledao prijatelj iz Novog Sada i dao zeleno svetllo za kupovinu.

Rekao sam mu da cu mu vratiti kaparu ukoliko ne bude zadovoljan kad vidi auto ali verovatno ce ga uuzeti jer kupuje sinu prvi auto a realno sta moze da kupi za ove pare a da je Premium.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam hteo da se mesam, ali ovo stvarno postaje smesno.

 

Kada pogledas kola na forumu retko koji vredi manje od ovog,  ne vidim zastoje to i bitno.

Nigde ne pise da ne moze da komentarise neko ko nema auto od barem 3000e?!

 

A za premium 2002god sa ratkapnama, budimo ozbiljni :)

 

Forum sluzi za razmenu misljenja,  a oglasi su sekundarna opcija foruma. Ko ne zeli da cuje negativnu kritiku ne treba da koristi forum za oglasavanje.

 

Ljudi su ti lepo ukazali da nedostaje kilometraza dok tudju nisi zaboravio da pomenes i nasalili se sa tobom dobronamerno. Zaista nema potrebe za ovakvom komunikacijom i zavirivanjem u tudje zivote, dzepove i garaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni iskreno nije jasno zašto administracija foruma pušta ovu individuu da se oglašava ovde za dž. Baviš se (ilegalno) preprodajom kola, plati brale komercijalni oglas i ovako si dobar makar 500 evra na ovom BMW-u, plus ni PDV nisi platio državi. Prodaje automobile iz svog dvorišta, izigrava gazdu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi naojomrazeniji likovi foruma se skupili na mom oglasu???

Izgleda sam ja magnet za takve.

Inace Punisher kad vec tako znas da pametujes  ja s+dva puta placam porez.

Jednom kad uvozim automobil a drugi put kad ga prodam.

Kidajte se sta cu vam ja.

Prodajem i prodavacu dali na forumu ili ne  ali ono sto je najvaznije jos nigde za ovih 9 godina niste procitali da je Dule 021 nekog prevario ili mu uvalio raspad od auta.

A koliko su neki plitki  dokaz je da ne mogu da shvate da auto zimi ima celicne felne a leti aluminijumske.:lol:

Ja to vec objasnih ali nece da udje u lobanju pa to ti je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Celicne felne su obavezne po ZOBS ili ? Gde pise da zimi moraju celicne da se voze?

 

 

To voze ovi sto kupe bmw, da im se divi selo, a posle nemaju za zamajac i kvacilo 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A koliko su neki plitki  dokaz je da ne mogu da shvate da auto zimi ima celicne felne a leti aluminijumske.:lol:

 

ne bih da se mesam ali moram za felne , ja dule imam 2 auta (nisu nesto kao ovi tvoji) i 4 seta ALU FELNI  --- i za zimu i za leto (za oba) ............... celik mrzim , tako da je to individualno po meni .......... ;).

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korektan bmw. Nije ni full ni klotara. Predpostavljam da su alu skinute i stavljene celicare,sto je po meni jadno jer neko ko daje toliki novac i jos da doplati za standardne 16, jednom recju sramota.Obicno prodavac koji ima dva para felni daje uz auto celicare ili ako je zima daje alu sa letnjim,pogotovo ako je cena auta preko 3 soma.Ja iskreno ne bih dao iz principa tolike pare za bmw sa ratkapnama.  Ali svaki prodavac moze kako mu volja... A kilometri ko kilometri :D kad god sam gledao auto uopste mi nije bilo vazno koliko pise na satu...Po meni @Dule 021 ima pravo kako mu volja jer on je prodavac... Komentari su neizbezni deo foruma...

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, beli_Punto said:

Ovo je forum, mesto gde ljudi mogu da ostave svoje misljenje, koje ne mora da se slaze sa tvojim i njegovim. 

 

Apsolutno se slazem sa citiranim. Samo ako cemo realno ima komentara koji nisu ni misljenje ni diskusija nego (barem meni) izgledaju kao cista pakost. Tako manje vise moze da se komentarise svaki oglas nebitno da li ga je postavio dule021, ti ili ja. 

 

Evo recimo ovo oko felni, ja sam procitao u opisu da automobil  ima opciono i alu felne. Pretpostavljam da je sustina u ceni. Pa to danas svi rade kad pogledas na oglasima. Jedna cena ovako druga sa rezervnim felnama. 

 

Pa onda ovo da je automobil klot, slozices se sigurno da auto kad je klot nema podizace svih stakala, digitalnu klimu i kozni trokraki volan. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha treba da budem dobar poznavaoc e46 i da balavim nad ovom “opremom” zato sto je sramotno sa koliko malo opreme ustvari mogu da budu

 

Ne verujem da se za auto star 16 godina sa celicnim felnama daju tolike pare i jos da kupac(mentol) bude ponosan na obilnu i natprosecnu opremu

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sava Najjadnija oprema je obican volan onaj ruzni "kockasti",manuelna klima,kasetas,i podizaci samo napred.

Edited by Trofeo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...