Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pa evo par slicica autobusa iz francusko italijanske saradnje...

IMG-0a9f7d959a77b2399fe6563660c32232-V.jpg

IMG-1a17d6f7ff08be7a4c1a28f0c4aca4dd-V.jpg

IMG-04da98538330aa27bd95bcb4962ecaeb-V.jpg

IMG-4b2bce7f5c680b457c74aa239fe4c811-V.jpg

IMG-09e4139913007037f0a7671acb78e691-V.jpg

IMG-9ddbb9b9d0cbf38cca3170c1e89832e8-V.jpg

IMG-38b11087f2cbcc004357d73f89fe41dd-V.jpg

IMG-258f1cf7df93ff51a87f8a5f00c6bad6-V.jpg

IMG-535c0ae7f66c3bb7f862a5d543cc0c61-V.jpg

IMG-583b259d28283be209534bfc4b2164ae-V.jpg

IMG-a0f728b7b592b5c98eb895aaf81f0a6b-V.jpg

Elem....od kako je Bravo stradao od Audija A4,nisam bas imao cim da se pohvalim...Dosla marea 1.6 weekend...al srce mi ostalo u Bravu.Sluzbeno vozim Ford Galaxy i koliko god mrzeo svapsku skolu...morao sam da priznam da sam se odusevio koncepcijom od 7 sedista.Naravno,Ford je unutra totalno spartanski opremljen a ja sam zeleo nesto plemenitije.Tako da sam se okrenuo konkurentskoj grupaciji i trazio nesto kao Lancia,Citroen,Pezo,Fiat....I tako dodjoh do ovog primerka...

Share this post


Link to post
Share on other sites
O Bokija, ziv si? default_smile.png
Čestitke za auto! default_wink.png
Ziv...cini mi se...bokija opet jase...

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde si bre Bokija :)

Srecno sa novim autom

 

Inace, do kad se Bravo vozio? Meni je vreme stalo po tom pitanju negde 2009-2010. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh...evo veceram u Zagrebu...naravno dojahali sluzbenim ford galaxy.

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala nasem predsedniku ....Kisa u rvatskoj lije al pred granicom zvezdano nebo...Ne moze svako u Srbiju...il nece...BTW...i u ZAgrebu kad padne kisa kao i kod nas...poludi narod,uvezu se u cvor....

Edited by bokija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve zahvalnice i pohvale za BRACU POP STARA...Covek mi uploadowo setup cd i sad imam engleski na mesto nemackog.da je potrajalo malo duze,zvao bi Batu Zivoinovica da ubije skota...Nesebican i kolegijalan bracin postupak vraca coveku poverenje u ljude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neshvatljivo....:rant:Auto koji ima skoro sve...sezore za kisu,svetla parkiranje,abricke xenone...sisteme asistencije,navigaciju,webasto....i jos gomilu toga.nema prednje maglenke....Smejao sam se od muke.

 

media-share-0-02-04-6b64d5fe3f6ee20d33cee211cbe34477c3040ee93c9581edb0fecd293f780a2b-654bb70e-3491-4841-b44f-0fb2bb507e5b.jpg

Edited by bokija

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zato uvek možeš dubaciš morimoto biXeono projektore.  default_wink.png
Mrmot bisex?.....jesam svasta probo al ovo bi preskocio...🤢bice mi drago za pocetak da provalim kako se pristupa svim sijalicama i da vidim dal moze da se ugradi neko gnezdo za h3 il je nedostatak ozbiljnije prirode....nemam predstavu sta trazim i kako treba da izgleda....

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

Mrmot bisex?.....jesam svasta probo al ovo bi preskocio...🤢bice mi drago za pocetak da provalim kako se pristupa svim sijalicama i da vidim dal moze da se ugradi neko gnezdo za h3 il je nedostatak ozbiljnije prirode....nemam predstavu sta trazim i kako treba da izgleda....

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

Sve u svemu...ova familija vozila je kod nas jako retka.Zato je tesko doci do infirmacija,a ni na zapadu nije bolje,bar sto se tice onog stiva pisanog na engleskom.

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem....Crkla jedna fabricka sijalica na xenonu....pitanje je bilo....da li kupiti ovo sto oni tvrde da je brand il uzeti kinez sijalice.S obzirom da je brand 35e a za 3000 dobijes par kineza...odlucih da rizikujem.Ipak,ako je jedna sijalica otkazala,ceka me i druga.

IMG-9f805cd52ba05d0cc2ebec85f30b8eed-V.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brisaci za ovaj auto su nesto sto je jako tesko naci...Imaju na sebi integrisanu prskalicu i spojler...A ako ih i nadjem,cena ce biti verovatno....Zato odlucih da zamenim samo gumice.Posle bezuspesne potrage za gumicama sasvim slucajno naletim na momka koji se bavi upravo tim.Za 150 rsd po gumici resio sam problem brzo i lako.Ako se neko nadje u slicnoj muci mozda mu ovo pomogne...

20180221_155250.jpg

IMG-fdb4f4023d39759335a99dc0890513ca-V.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pale letnje gume i felne...mada ce felne verovatno zavrsiti kao zimske....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos je rano.Obicno u ovo doba nagrdim neku gumu na udarne rupe.One cvetaju pre visibaba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Djavo ne da mira....stiglo prolece.....

ScreenShot_20180309163433.png

Legli bi neki distanci od 15mm.Al neka,za sad ovako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se dopadaju kao zimske felne...Imam celu sezonu i zimu da nadjem nesto ostrije za sledece prolece.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam zamerke.Fina guma.Videcemo na otvorenom putu.Ovako,dosta tiha i lepo drzi auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onoliki auto a sve ko u bulji....:angry:Menjao sam motoric za pranje stakala....Covek treba da bude hudini da bi prisao srafu koji drzi posudu,jer dok se on ne skine motor ne moze da se izvadi iz posude.Jbg...zaglavio ventil,popravka se ne isplati,jer je ceo motoric sa ventilom 700rsd.Da bi ga skinuo mora da se skine prednji desni tocak i podkrilo a onda...nek je bog u pomoci da se pridje famoznom srafu.A krokodil dizalica od 2t stenje pod autom...Problem se javlja na vecini vozila.Motor radi al ne prska.Gumeni klip u ventilu se naduje i blokira protok.Osposobio sam stari al bolje da za te pare stavim nov.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma imam i klocne...Al hocu da kazem da 2t krokodilka sa mukom digne auto.A odsrafljivanje srafova na toskovima je nemoguce bez metarske cevi.Na putu je to nemoguca misija.Primetio sam da je to slucaj i na sluzbenom Ford Galaxy....Odsrafis ga polugom....stegnes rukom normalno....odmah posle skidas opet polugom....Kao da zakljucaju navoj...Inace srafovi cisti i podmazani.Svaki put treba poluga dok sraf ne uradi dva kranka....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...