Jump to content
FAS Goran
nstyner

Opel Meriva-Naša Meri!

Recommended Posts

Ima mi ćera rođus pa vodim klince u big u bioskop oko pola 12,jedino da naletim malo usput ako se organizujete za skup .A biće ok vreme,greota ne iskoristiti.

Edited by nstyner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slobodane konačno auto sa klimom :lol: e sad što će korozija "da ga izede" to si valjda znao i bio svestan po kupovini opela. 

Šalim se, lep auto i rekao bih prilično očuvan samo me čudi da nisi prešao u diesel tabor.:whistle: Srećno ti bilo i što više bezbrižnih kilometara. :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Miloše druže!Valjda su malo sredili probleme sa korozijom u novijim generacijama,za sada je zdrav-a :lol:!

A za dizela,šta znam nekako sam navikao na benzinjare a i malo prelazim pa nisam ni razmišljao o tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan od retkih ''porodicnih'' automobila koji izgleda dinamicno, pogotovo zbog naopakih vrata...

Puno bezbriznih kilometara!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/26/2017 at 9:33 PM, nstyner said:

Navikavam se na nju,totalno drugačije sve u odnosu na  Punta.Položaj sedenja,preglednost,drugačije se vozi totalno.

Gabaritno je veća naravno pa se i tu privikavam na parkiranje ,ali se lako vozi i komotnija mnogo.

 

Potpuno ista zapazanja sam i ja imao kada sam presao iz Punta u Merivu A.

 

Cestitke i od mene na kupovini, jedino sto sam se iznenadio je sto su u drugoj generaciji produzili tunel do samog zadnjeg sedista, pa onaj srednji nema gde sa nogama. Moja je ravna celom duzinom pozadi.

Inace odlican auto!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio u subotu sa zetom da pogledamo jednu, 2004 godiste, odlican auto. Danas ide do majstora da mu aminuje i da je uzime ako sve bude u redu. Auto malih dimenzija a prostora unutra kolko hoces + gepek solidne velicine

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, milan-jtd said:

 

Potpuno ista zapazanja sam i ja imao kada sam presao iz Punta u Merivu A.

 

Cestitke i od mene na kupovini, jedino sto sam se iznenadio je sto su u drugoj generaciji produzili tunel do samog zadnjeg sedista, pa onaj srednji nema gde sa nogama. Moja je ravna celom duzinom pozadi.

Inace odlican auto!

Pa znaš kako to ide, nešto dodaju, nešto oduzmu na sledećoj generaciji. Za sedenje nazad si u pravu, onaj u sredini mora dobro da "raširi" noge :lol:! Ubacili su onaj niklovan nosač-klizač naslona za ruku, super izgleda ali ovaj nazad u sredini ispašta 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da budem iskren, meni se svidja kako izgleda, pogotovo sto je klizni, a za onog pozadi bi me bas bilo briga, (i onako predvidjeno za sitnu decu koja ne dohvataju patos), dokle god ja ne moram da sirim noge :) 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas nabačen letnji set.

 

001.thumb.JPG.7d4a0e07ab84cfce695d5b69a5735f2d.JPG002.thumb.JPG.cc8992214ee7518b08906667661e19e3.JPG

 

Lepše bi stojao veći točak,ali za sad ostaje 16" sa 205/55 gumom

Odrađen mali servis,od ulja sipano GM Dexos 2 5w30,zamenjene svećice,sve ostalo ok samo sipaj i vozi!

Za sada Meri služi ok,nadam se da će tako i da ostane ;)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitke na kupovini. I sam sam gledao jednu sa 1.3 mjt (cdti) motorom i Cosmo opremom (navigacija i sl). Odličan auto. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da malo podignemu temu,zapostavio i forum i Meri :lol:!

Vozamo se u zdravlju,sipaj i vozi,nemamo za sada nikakvih primedbi.Kraj juna putovali na more,pregazili oko 2500km bez ikakvih problema i zamerki.Mnogo joj više leži otvoren put,pregledna,udobna,klima radi odlično,potrošnja oko 6l sa tim da nisam prelazio 130km/h.Par izleta na 150 ne računam ;)!

Posle godišnjeg mi đavo nije dao mira i krenem u potragu za većom felnom,i naletim na....

16.thumb.JPG.f469598cf2d9a90d16a3ecbe53f211e5.JPG17.thumb.JPG.57a754e352bb9323f4a078518f5988df.JPG

Mnogo lepše i ozbiljnije izgleda,jako sam zadovoljan a i gospođa moram da priznam!:thumbsup:!

Oko dimenzije guma sam se jako lomio i kompromis je pao na 215/50/17,da izgleda ok a da se zadrži udobnost koliko je moguće!

Ubačene su i led sijalice u farove od dnevnog svetla i pozicije t-20,i kratkog h-7,sija odlično!

U planu su još radovi oko ozvučenja ,ali polako,za sada toliko!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felna definitivno najviše promeni izgled automobila, pogotovo kad se ovako naleti na ovako lepu. :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/5/2018 at 10:14 PM, nstyner said:

16.thumb.JPG.f469598cf2d9a90d16a3ecbe53f211e5.JPG17.thumb.JPG.57a754e352bb9323f4a078518f5988df.JPG

 

 

Oho. Pa ovo bas fino izgleda, i ozbiljnije nekako. Ako se ne varam to su felne sa Vectre GTS...

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5.8.2018. at 10:14 PM, nstyner said:

Da malo podignemu temu,zapostavio i forum i Meri :lol:!

Vozamo se u zdravlju,sipaj i vozi,nemamo za sada nikakvih primedbi.Kraj juna putovali na more,pregazili oko 2500km bez ikakvih problema i zamerki.Mnogo joj više leži otvoren put,pregledna,udobna,klima radi odlično,potrošnja oko 6l sa tim da nisam prelazio 130km/h.Par izleta na 150 ne računam ;)!

Posle godišnjeg mi đavo nije dao mira i krenem u potragu za većom felnom,i naletim na....

16.thumb.JPG.f469598cf2d9a90d16a3ecbe53f211e5.JPG17.thumb.JPG.57a754e352bb9323f4a078518f5988df.JPG

Mnogo lepše i ozbiljnije izgleda,jako sam zadovoljan a i gospođa moram da priznam!:thumbsup:!

Oko dimenzije guma sam se jako lomio i kompromis je pao na 215/50/17,da izgleda ok a da se zadrži udobnost koliko je moguće!

Ubačene su i led sijalice u farove od dnevnog svetla i pozicije t-20,i kratkog h-7,sija odlično!

U planu su još radovi oko ozvučenja ,ali polako,za sada toliko!

Super su felne i ledovi, samo je u svetlu sadašnjih tehničkih to veoma hrabra odluka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, Milutinac said:

 

Oho. Pa ovo bas fino izgleda, i ozbiljnije nekako. Ako se ne varam to su felne sa Vectre GTS...

Fino izgleda,baš su dobro legle!Jesu ,sa Vectre GTS su skinute pošto je lik prešao na 18" ;)

 

10 hours ago, rkoma1986 said:

Komso, kad je udajes? :)

Još se "isprobavamo" rano je za udaju :lol:

 

4 hours ago, nesa 169 said:

Super su felne i ledovi, samo je u svetlu sadašnjih tehničkih to veoma hrabra odluka.

Što Nešo?Misliš da će mi praviti problem na tehničkom?Svetlo super baca,nema rasipanja na sve strane kao kod nekih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...