Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
bvasecki

K: Fiat Panda i(li) Lancia Y

Recommended Posts

Kao sto naslov kaze, kupujem Fiat Pandu prve ili druge generacije i Lanciu Y druge generacije.

 

Panda prve generacije iskljucivo VAN (2002-2003)

 

Panda druge generacije iskljucivo putnicka.

 

Prednost dajem automobilima clanova foruma, koji su odrzavani i servisirani.

 

Automobili koji su uvezeni i lickani za prodaju me ne zanimaju.

 

Kontakt moze preko privatne poruke ili ISKLJUCIVO preko vibera +38169660860. Na SMS i poziv ne odgovaram, pozvacu ja ako mi automobil bude odgovarao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zašta Panda I generacije samo van? Radoznao sam?

 

Znaš li da Panda prve generacije Van fabrički ima lošiju zvučnu zaštitu i naročito antikorozionu zaštitu? A znaš li da Panda I Van fabrički nema plastične obloge blatobrana zbog čega joj trule prednja krila? A znaš li da su Pande I vanovi redom u Italiji iza sebe imali 200+ hiljada km, a onda ih je "pokojna" Beoafrika i drugi dileri uvozila u Srbiju sa 50-60 hiljada km? Jel još uvek hoćeš isključivo Pandu I Van?

 

Sve ovo ti piše čovek u čijoj porodici su se jedno vreme vozile 3 Pande jedinice i u čijoj porodici se Panda vozi već punih 20 godina.

- 1. je bila 750 putnička bela iz 87, a kupljena je 1997. godine - Tetka

- 2. je bila takodje 750 putnička bela ali iz 92, a kupljena je 1999. godine - Tetka

- 3. je bila van bela sa motorom fire 1000 iz 97. godine kupljena 2003. godine - Stric I

- 4. je bila putnička bela sa motorom 900 93. , a kupljena je 2005. Stric II

- 5. je bila van crvena 2002. godište kupljena 2005. - Tetka - Jedina koja se Vozi i danas. Kad je kupljena, plaćena 4500 eur.

- 6. je bila bela, putnička 750 fire - Korištena za delove - Stranac. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...