Jump to content
FAS Goran
Kaczynski

Gasi se na leru

Recommended Posts

Pozdrav svima, osjedio sam vise..

Problem je sljedeci:

Fiat Punto HGT 1.8b prije 2 mjeseca pomijesao ulje i vodu na hladnjaku, skidana i glava da provjerim da nije na dihtungu, posto je tu istu vodu izbacio na bloku iza usisne (na dihtingu izbacio, ali nije pomijesao na njemu), vratio sve, ufazio orginalnim alatom, upalio auto radi normalno, odem da provozam, vuca dobra, sve dobro dok se nije ugrijao, kad postigne radnu temp. pocne gubiti vucu, kad stisnem pun gas, proguta ga, pa nadodje opet i sve tako, kad stanem na semaforu ili kada je auto na leru, padnu obrtaji i ugasi se.

Svjecice su dobre, kablovi idu sa procesora, svi bacaju varnicu, kompresija 12 na sva 4.

Prilikom skidanja glave, skidao sam i klapnu gasa, ocistio je, na njoj imaju 3 senzora koja mozda prave problem, ali prije mijesanja vode i ulja nije imao ovaj problem, na diagnostici i mi je izbacio RPM senzor, ali ne znam koji je to, jer mi ne radi jedan ABS, pa mozda njega cita kao RPM ?

Senzor radilice takodjer moze biti problem, ali auto se ne gasi u voznji nikad, dok je pod gasom. Na klapni sam malo povecao radne obrtaje kad je hladan, da bi kad se ugrije radio na nekih 900, ali poslije nekog vremena mi se opet poceo gasiti.

 

Edited by Kaczynski
Greska

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, ViktorBG said:

RPM senzor je senzor radilice.

Sent from my F3111 using Tapatalk
 

Al opet da je do radilice gasio bi se kad on hoce, ne bi pitao, ovako se gasi samo kad nema obrtaja, moze li bit da nije uzubljen fino

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11. 12. 2017. at 11:24 PM, Memphis said:

Kako pali kad je zagrijan?

Kad je senzor radilice loš onda hoće radit probleme kad se zgrije. 

Ma pali on bez problema uvijek ali ne gasi se u voznji

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...