Jump to content
FAS Goran
gile smederevo

Alfa Romeo MiTo 1.4 Turbo Benzina

Recommended Posts

Eeee ne moš pobeći Milutinu :lol:!Jel ovo preko puta ABC-a?

Kad bi moglo bez prednje tablice,baš joj kvari lice!

Edited by nstyner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tom Čvoroviću...teško da može nešto da promakne. :whistle:

Što se tiče tablice-mislim da ima ona mala da se poruči, ali traženi da se plati...a ne daju odmah da je poručiš..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno je pojačalo. Ako pristanem na 120eur, (a bilo je 150) rešiće ceo problem. Iskreno-ocekivao sam da je rešenje u nekih 50ak eur,ali...ovo je da se malo razmislim vredi li. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paa ja bi pre jurio po otpadima po oznaci sa pojacala, kontam da je isto i za 159 i deltu i guiliu.... verovatno ces se uklopiti tu negde oko 50€, i to probas na licu mesta....

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nažalost samo od Giuliette...a gde nju naći sa Bose sistemom, i to da neko samo ti hoće da proda. To svi znaju i tako zacepe s cenom. koliko je kostao Bose za icu 2008 god npr?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nažalost samo od Giuliette...a gde nju naći sa Bose sistemom, i to da neko samo ti hoće da proda. To svi znaju i tako zacepe s cenom. koliko je kostao Bose za 147icu 2008 god npr?  Verovatno 200-250eur

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, nije da nisam razmisljao i o tome, ali rizik je-radi li, ne radi...isporuka, carina...mnogo njakanja. Razmisljam da nekog od ljudi koje znam u Italiji angazujem da mi nadju. Najveci problem je proveriti ispravnost. I kupiti posebno od celog sistema..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 27/12/2017 at 2:52 PM, Milutin-NS said:

Posto ON nece da stavi sliku kako je ulepsao MiTu ovim divnim ratkapnama...moram ja :P

 

20171227_074409.thumb.jpg.2c6146c6c8d237677a737b65362fddf3.jpg

 

giphy-facebook_s.thumb.jpg.47e1b7c4afcb7d0ca8c93b355ca1d3c3.jpg

Komsija? Ili je ovo samo u prolazu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
33 minutes ago, PremieRacing said:

Koje Rode? Kada?

 

Zasto da ne...

Roda u Rumenackoj, tu nas je najvise u komsiluku :) voleo bi i Mecku da vidim, to mi je mozda sledeci izbor auta. Samo sa motorom ispod 2000 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 13.1.2018. at 8:49 PM, Milutin-NS said:

Nenene...Gile nam je detelinarski komsija :)

...što bi i da ostane ako iskopa neki normalan stan na :clover:ri sa normalnom ratom za kredit....i bez kafića ispod,kao kod Mileta u zgradi (dosije "Vida") 

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/59774-flcs-okupljanje-u-novom-sadu/&do=findComment&comment=1424569

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa,

Koliko shvatam iz teme i šire, najbolji odnos uloženog i dobijenog je MiTo TB 1.4 155HP.

Ima li neko preporuku gde pogledati, šta pogledati, a da nisu placevi ili, ako i jesu, koji su pouzdaniji od drugih?

Ispravite me ako grešim, 1.4 TB 155 je mahom Euro 4, ali ima i Euro 5 varijanti među poslednjim komadima iz 2010.?

Gleda se i kupuje MiTo, otuda interesovanje. Alternativa jedino možda bude 1.4 TB 135HP, ali bismo ga izbegli zbog 5-stepenog menjača.

Hvala unapred svima!

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih pomogao, ali već dve godine nisam Alfista, pa slabo i pratim gde ima dobrih Alfi. 

Od 155ks u običnoj  varijanti, imaš i Qudqrifoflio Verde sa još 15ks preko, ako se ne varam. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupljen auto u međuvremenu, tačno taj koji smo nišanili, 1.4 TB 155HP 6-brz Euro 5. Savršen je! Hvala u svakom sl.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...