Jump to content
FAS Goran
gile smederevo

Alfa Romeo MiTo 1.4 Turbo Benzina

Recommended Posts

On 12/7/2017 at 7:27 PM, gile smederevo said:

Pa, realno je postaviti pitanje-Kako je(i zasto) AR izostavljena kao brend koji je neizostavni deo cuvene trojke...? Mozda zbog vec postojecih AR klubova kod nas? Bas me zanima procenat zastupljenosti autombila po brendovima a forumu izmedju ostalog... 

Da, postojao je već ARCS, pa nismo hteli da pravimo ''konkurenciju''.

U međuvremenu se Alfa scena u SRB dosta izdelila...

 

On 12/9/2017 at 12:07 AM, gile smederevo said:

...I da-1.4 TB sa 155ks :)

 

IMG_20171202_122947.jpgIMG_20171202_123018.jpg

Baš skoro pomenusmo na jednom od redovnih okupljanja, kad bi samo ovi krugovi oko prednjih i zadnjih svetala bili crni...ono neka sjajno crna, da auto bude još malo agresivniji, nešto poput ovoga:

 

001588-1.jpgalfa-romeo-mito-1.6-jtdm-08.jpg

 

Felne su mu odlične. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozadi OK, napred kao da ima naocare :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je vozač preko 180 noge samo u vis mogu iza :D

Ja koji sam 190 sam seo iza i bilo je malo tesno, ali podnošljivo. Takođe je malo klaustrofobično, ali se navikneš posle par minuta

A i taj auto nije predviđen da u njemu sedi 5 odraslih, to svaki vozač i kupac valjda zna :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, Pluto said:

Dvoje sede sasvim ok.

Probao sam i sa troje odraslih sa po 80kg i 175-180cm. Ja sam 173 i ne smetam mnogo nekom iza sebe.  Za kratke relacije-ok. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U klasi vecem 3 Porte Stildzi, kada se namestim kako mi odgovara, tj. kada zalegnem sto blize asfaltu :) (192 cm) - iza mene moze da sedne samo dete. Ako iza sedi odrasla osoba, vec moram da se pomeram toliko da mi nije bas za neku opustajucu voznju od par sati.

Naravno da se zna zasto se ovakav zvrk kupuje. Svakako da ce posluziti, ali sigurno se ne pazari za prevoz 5 ljudi, nego za uzivanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 hours ago, Pluto said:

Jeste, ali su mu vrata duža i cela kabina je nekako izbačena napred pa je sve nekako pomereno nazad :D

Auuu, al ga objasni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne tako davno su se 5 odraslih ljudi komforno vozili u yugu! Dakle u grandeu ili MiTo se mogu voziti mnooogo komfornije.

MiTo ima ista sedala kao GP u sport opremi razlika je samo u materijalu.

problem je samo što smo se mi razmazili!

Share this post


Link to post
Share on other sites

u pravu si zvezdo , sve je vise vozaca (pogotovo mladjih) razmazeno , jer u startu zivota imaju sve ............ :respect:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uze mi Marko rec iz tastature, kakav crni komfor u Yugu...

Pogotovo kad treba da namotas u rikverc na malom prostoru :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites



U klasi vecem 3 Porte Stildzi, kada se namestim kako mi odgovara, tj. kada zalegnem sto blize asfaltu...


Evo ga još jedan Bataja style

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa svojih 173cm visine (znaci Pigmejac :lol:) ,  nemam nikakav problem sa nalazenjem pozicije sedenja. . Mada, imam malu zamerku sto u najnizem polozaju sedista, volan mi je za malo visi nego sto bih voleo. Tako da ipak moram da podignem sediste za koji cm. A da se jesmo razmazili i omeksali....pa uglavnom jesmo. Cesto i zaboravljamo da je auto najpre prevozno, a ne rashladno digitalno bizonsko, kozno foteljsko, sibersko zatamnjeno, ksenonsko....sredstvo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Špijuuun, ljudi!!!!:P 

 Pa, jbg, te sam dobio. Imam još jedan set,ali malo štrče kad se nabace. 

 

 

Edited by Ivan
Skinut nepotreban citat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po zelji gazde teme, problematika oko Bose prebacena u novu temu u ICE:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...