Jump to content
FAS Goran
gile smederevo

Alfa Romeo MiTo 1.4 Turbo Benzina

Recommended Posts

Gile. Daj slike kako valja! Danas! -_-

Nemoj da ja napravim predstavljanje u tvoje ime...! :D

 

Hint - lakse se skonta preko thumba sta je nego kad se uvelica slika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po uspravnoj liniji na grilu i tablici se vidi da je Alfa.

Giulietta ima duplu resetku na braniku sa obe strane, Mito po jednu. Po tome, farovima i srazmeri bih rekao da je manja Alfa.

Ajde Gile, naceli smo metu, Alfa B ili C klase :) ?

34 minutes ago, gile smederevo said:

Ček bre! Pa to je aperitiv! Ti bi odma na pečenje!!! :lol:

Ako moze, manje masno :) . 

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, Milutin-NS said:

Gresis, ovaj gresis grdno šinko :D

Nisu mi vise zanimljiva ova predstavljanja... <_<

Na Alfinom forumu je neko okačio ovu sliku i rekao da uskoro stiže, a bila je Đulijeta. Ista boja ista pozicija slike :D

Zbog toga sam siguran da sam je video negde :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, ima i ova slika koju je Gile postavio pre par nedelja na svom forumskom profilu... :D 

 

2017-11-17-23-02-55.jpg.6bc31fe129379fdde66f91a6ce650595 (1).jpg

 

Tog dana sam gledao na PA onu kategoriju ''prodato u poslednja 24 sata'' i pronašao samo jednu belu Alfu iz Novog Sada...159-ka :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio sam ubeđen da je ova Đulijeta po thumbu, što kaže Milutin lakše se vidi dok nije zumirana.

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/10962979/alfa-romeo-giulietta-sportiva-qv

Ne bi rekao da je 159, video bi se gepek iako je ovako blurovana..

 

Moj glas ide za Đulku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, vrlo veoma uspešno napravljen teaser. A ovi Mimutini što znaju šta je neka idu malo na BO, da odmore mozak  B)

 

 

Moj glas ide za Minecraft   :lol:

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, silenci said:

ma to je Alfa Romeo;)siguran sam i za jedno godinu dana klub ima da se preimenuje u alfa klub srbija(fiatlancia)

Pa, realno je postaviti pitanje-Kako je(i zasto) AR izostavljena kao brend koji je neizostavni deo cuvene trojke...? Mozda zbog vec postojecih AR klubova kod nas? Bas me zanima procenat zastupljenosti autombila po brendovima a forumu izmedju ostalog... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Večeras,  posle 2 nedelje obigravanja oko auta, čekanja Amss potvrde,  traženja zimskog seta, popravke menjača.....najzad je došao trenutak u kom se dečački(i nas malo starijih) snovi pretvaraju u stvarnost....jedan krug na Mišeluku je bio dovoljan da se sve muke zaborave, a mozak napoji endorfinom. 

Eto,mali literarni uvod...a sad fotke :)

Biće ih još i detaljnijih, ali za sada je to to...

I da-1.4 TB sa 155ks :)

 

IMG_20171202_122955.jpgIMG_20171202_122947.jpgIMG_20171202_122935.jpgIMG_20171202_123025.jpg

IMG_20171202_123018.jpgIMG_20171202_123011.jpgIMG_20171202_123004.jpgIMG_20171202_122922.jpg

преузимање (16).jpegпреузимање (12).jpegпреузимање (9).jpegпреузимање (8).jpegпреузимање (6).jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak si ostao veran benzinu kao sto pricali pre izvesnog vremena. :D

 

Svaka cast na izboru, lepo si pazario. U zdravlju da te sluzi i puno bezbrižnih kilometara. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...