Jump to content
FAS Goran
Trofeo

Iskustva sa kineskim mp5 uređajima

Recommended Posts

ma video sam ali znam koliko je bilo , i tako sam sada u selu , jos neki dan ............ ma zabole me , ili cu ga prodati ili neka stoji -- ko ga je...be , leba ne trazi.

 

sve najbolje  ............... ;)

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bole-stilo.jtd  I to sto kazes... Vazi druze,ako se odlucim javicu se... Nije to meni hitno,planiram da uzmem i uzecu sigurno ali tek posle ovih silnih praznika koji dolaze. Bitno mi je bilo da se javi neko ko je vec kupio takav uredjaj ili neki njegov prijatelj pa da zna,jos bolje neko ko je vec ubacivao u bravo/brava/marea...... Pozdrav druze,nemoj sta zameriti...

Edited by Trofeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam ranije radio sa tom auto dvd muzikom , i kvalitet ti je naspram cene ovde OK.

originale pioneer nov ti je u svabiji i sada doooostaa evrica.

ma kakva zamerka , samo opusteno , ja to da podelim malo iskustvo , mada sam u veliki obavezama .............. tu smo , sve najbolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam problem sa 7 inch kineskim mp5 playerom

Kad ga upalim upali se windovs emembed ce6.0

I onda moram da udjem u sistem pa resident2 pa app,pa home i onda se upali radio,sve radi ok i gps i radio i pleyer dok ga ne ugasim,onda kad ga upalim sve moram ponovo da uradim,dali je neko imao slican problem i kako da ga resim.... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li bi neko mogao da mi napravi (ako ima strucan) ovako isto kao na snimku(po mogucnosti sa oblim ivicama) i koliko para?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim fanovima Stila i ostalih fiata. Nazalost, vrlo retko se ukljucujem u diskusiju a pratim povremeno, kad me nesto na Stilu zaboli.

Ja sam narucio MP5 plejer 7018b od kineza. Putuje vec mesec dana a po trekingu stoji u mestu. Valjda ce stici do kraja januara.

 Ocene na aliexpresu su podeljene, cesto se zale na zvuk. Ja sam ga kupio da probam. Kostao je malo ispod 40e ali ce me samo original blenda za stila doci 2.800 din. kod nas. Cini mi se da je na aliekspresu isto ili jos skuplje pa cu verovatno ovde kupiti. Ima daljinski za volan i kameru za rikverc. Makar cu se zanimati sa ugradnjom i podesavanjima desetak dana. Jbg, puno se dobija za male pare: ekran od 7", USB, micro SD, miror link sto znaci da mogu da prebacim navigaciju sa mobilnog na MP5, cita vecinu danisnjih video i audio formata, daljinski na volanu, rikverc kamera, jedino je kvalitet zvuka ???.

Planiram na prolece ugradnju jer nemam bolje uslove. Do tada cu slusati zvuk sa orginalnog plejera kojim sam prezadovoljan pa se plasim razocaranja kad ugradim kineza. 

Da li je neko u 2018.g. ugradjivao nesto ovako i kakvi su utisci? 

Da li bi se zvuk mogao popraviti dodavanjem kvalitetnijeg pojacala?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene je zvuk u rangu fabrike. Doduše uređaj sam platio 250e.

Mislim da se nećeš razočarani.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Zvezdo said:

Kod mene je zvuk u rangu fabrike. Doduše uređaj sam platio 250e.

Mislim da se nećeš razočarani.

Za te pare mora da je puno ozbiljniji uredjaj od ovog moga.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to isto smeće samo je ovaj moj tipski i zbog toga mnogo skuplji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 36e ne mogu dobiti android uredjaj sa navigacijom, to je sigurno, ali dobijam MP5 plejer sa puno vise opcija nego sto imam sa fabrickim CD plejerom. Uostalom, vec sam narucio plejer pa, trenutno, nemam drugu opciju.

Samo hocu da izvucem maksimum iz jeftine varijante pa ako to nije ono sto zelim, nece mi biti zao.

Inace koristim HTC Desire Pro na kome sam instalirao IGO i radi odlicno pa mi je veoma zanimljiva opcija mirror link, odnosno da se prebaci na ekran 7" sa svim tac skrin komandama.

Takodje razmatram opciju povezivanja plejera na kvalitetnije pojacalo ako zvuk bude zaista los jer su ocene podeljene, neki su prezadovoljni a neki, opet, zameraju na zvuku bez basova i visokih tonova. 

Sigurno ima onih koji su vec ugradili ovakav plejer u auto pa bih voleo da cujem njihovo misljenje.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto na ovom uredjaju pise mirror link nema veze sa mirror linkom kakav mi ocekujemo. Nije kao na smart TV-u.

Ja sam uspeo 1 da se povezem na taj mirror link i posle toga mi redovno zabode u searching device. 

Posto pretpostavljam da je identican OS (WinCe) kao na mom plejeru, mirror link se povezuje preko USB-a (jer uredjaj sam po sebi nema WiFi ili neki drugi vid bezicne konekcije), tu ispratis uputstvo na displeju, skines app koju ti on ponudi, par puta restartujes telefon i proradi.

Kod sebe sam pustao EON sa tel na mp5 i radi ok, ali nema tona :D a nisam povezivao kao aux, mada ne ocekujem ni tako da radi jer je aux zaseban mod. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam "fabrički" mirror na Toyoti (Toyota touch 2 Panasonic)... Još uvek nisam našao kompatibilan telefon! Čak i par Samsunga nisam uspeo da ih infotainment prepozna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja do danas jos nisam uzeo taj mp5 plejer,glavni razlog je prepravka konzole. Ne mogu da se zezam a nisam ni strucan za to.Do sad sam sreo samo 2 coveka koji su ubacili tog kineza od 40e i kazu da su prezadovoljni i mogu vam reci da je lep zvuk.E sad zavisi ko je koliko zahtevan ali za prosecnog korisnika pije vodu. Mada sad bih samo gledao android verzije ako bih se odlucio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Trofeo sto prepravka konzole? uzmes kao ja, na izvlacenje display, skroz lepo radi. Ja sam isto zadovoljan, samo sam naveo za mirror link da slaba vajda od toga. Zvuk je ok, mada ja imam bose pojacalo i zvucnike. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, andreja.micovic said:

@Trofeo sto prepravka konzole? uzmes kao ja, na izvlacenje display, skroz lepo radi. Ja sam isto zadovoljan, samo sam naveo za mirror link da slaba vajda od toga. Zvuk je ok, mada ja imam bose pojacalo i zvucnike. 

Ne volim na izvlacenje,lepse mi izgleda bez izvlacenja. A mogu ti reci taj kinez sa izvlacenjem je duplo skuplji :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zenec 2010 gps --- kvalitet prema ceni ............. tipska za yetija , gofa i tu grupaciju.

Stigla danas i ima sve moguce.

 

 

IMG_20190103_134955.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Trofeo evo koliko je mene doslo
image.thumb.png.057a11eaf2f57a0c3860c362edefc4d3.png

 

i ja sam hteo da se zezam sa prepravljanjem table, cak imam rezervno sve kuci, 2 blende, 2 konzole centralne, ali jednostavno mi se nije dalo da se zezam sa svim tim. Skapirao sam da cu i sa ovim dobiti sta treba. Kad mi treba display izvucem ga, kad ne treba, bude kao obican radio. Odmah sam mape update-ovao na najnovije i radi navigacija super, sa sve prikazom znakova i POI. Jos da nadjem pouzdan fajl sa speedcam za IGO za Srbiju, bice super. Kamera isto super radi, samo sam sad zamenio sa onom sto ide umesto svetla za tablice.

Jeste 2 din duplo jeftinija, ali ona bez GPS-a i kamere u pakovanju. 

 

Edited by andreja.micovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima..imam jedno pitanje.
Inače u stilu imam android multimediju, zanima me da li neko,i koji launcher koristite? Ima ih par na play prodavnici ali ni sa jednim nisam zadovoljan, mnogo su komplikovani. Ima li neko da je upoznat?

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moraš sam da čeprkaš da vidiš koji ti najviše odgovara.

Meni je,recimo,Googlov

 

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moraš sam da čeprkaš da vidiš koji ti najviše odgovara.
Meni je,recimo,Googlov
 
Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока
 
 
 
 
A gde bi mogao da skinem taj guglov?

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za ovaj sam cuo dosta pohvala. Probacu veceras pa ti javljam utiske.
216910c267a7f1490c0c192bb343842f.jpg

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...