Jump to content
FAS Goran
Trofeo

Iskustva sa kineskim mp5 uređajima

Recommended Posts

Kao sto tema kaze... Nisam nasao u pretrazi ili nisam dobro kucao.

Dakle zanimaju me iskustva sa ovim kinezima gledam ovde kod nas po oglasima ima ih od 50e pa na gore na gearbest-u i za manje... U dogledno vreme bih ubacio u mog fiata neki 7 inca... gledao sam na you tube mislim da bi moglo da stane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao jedan od 3-4", sada sam nabavio od 7" sa navigacijom. Vredi para. Kvalitet zvuka nije baš na zavidnom nivou, ali je OK meni sa Bose pojačalom, zvučnicima i vuferom. 

Ako već planiraš da uzmeš od 7", nemoj džaba kupovati manji. 

Nikako da nađem vremena da snimim review i postavim na yt i ovde. Uzeo sam RK-7158G

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispod 7 nisam ni mislio... Jedino taj kvalitet zvuka me najvise brine...I treba nabudziti to u bravo a da izgleda kako treba a ne skarabudziti... Aj baci neku sliku da vidim kako si uradio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam dvd player od 3.5 a pre toga sam imao 7 na izvlacenje. Moj savet je 3.5 ako ti je bitan kvalitet zvuka a ako nije i hoces da ljudi mogu to da gledaju onda cepaj 7. Naravno ako uzmes krstenu 7 onda je to vec druga prica. :D Svakako ja sam u Bg mogu da ti dam da probas od 7 inca a od 3.5 mozes da vidis kod mene kako sljaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@makidada Upravo tome slicno. @andreja.micovic ti imas klasican dvd,mene interesuju samo ovi kineski mp5 2 din plejeri. @IgorBG Samo 7 inca nista manje...  konkretno kinezaru mislim da uzmem jer za pionir,kenvud itd..  ispod 200e nema. Konkretno me interesuje da li je neko uzimao to kinesko smece i kako mu se cini,da li je zadovoljan,kako su se pokazali za tih 50 do 80e... Da li uopste vredi muciti se prepravljati konzlu da bih ubudzio tako nesto... Evo kako to izgleda 

din.jpg

Edited by Trofeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam davno u svojoj marei imao ovako nesto  P1010795.thumb.JPG.d5a85aa92ea4e7daf769256efe427f04.JPG   i pozadi na sedistu dva monitora od 7incha. Sljakalo je to odlicno. Klinac je tad bio mali pa je za njega ovo bilo puska. Pustis crtani i Bog da te vidi. Ja iskreno nisam za one dvd uredjaje sa flip ekranom tj. na izvlacenje. Mnogo to nezno i kilavo, a obzirom da sam elektronicar po struci mnogo sam ih popravljao ili bolje reci pokusavao. Pricam o jeftinijim verzijama tih uredjaja, skuplje varijante su vec druga prica.

Ovaj 2din je odlicna stvar samo treba to namestiti u mareu koja je predvidjena za 1din. Ipak vredi se pomuciti opasno dobro izgleda. Da nisam prodao mareu ja bih to sigurno uradio pogotovu sto sam ima tih 2din sranjceta za smesne pare.

@Trofeo Par mojih drugara ima te igracke sa ebay-a pristojno to radi, generalno oni su zadovljni opet stvar ukusa.

 

Edited by makidada

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.kupujemprodajem.com/Auto-Multimedia-DVD-7018b-TFT-displej-7-inca-53929557-oglas.htm?filter_id=

 

dodjes kod mene i probas licno , meni keva donela to cak iz L.A.  :wallbash: ali ja imam original navi u stilu sa dvd-om (slike dole) --- tako da mi ne treba.

probao sam ga i lepo se cuje , slika je ok - ima i sd card sa nekim spotovima - zadnja slia , isti model ........ e sad.

 

 

20161020_163832-1.jpg.5976073144fae7664cb45ffe30f8dd58.jpg

20161020_163851-1.jpg.7d9b3ab3114314e30a28493e58ae251e.jpg

dvd multimedija (8).jpg

dvd multimedija (1).jpg

dvd multimedija (2).jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je jos bolje skracena varijanta bez cd-a lakse za ugradnju tj. manje prepravke na konzoli.

Pozdrav za mog druga Boleta........

Share this post


Link to post
Share on other sites

cao maki druze moj stari :thumbup:, sad videh slucajno da covek nesto tako trazi a da je iz bgd-a pa neka dodje i vidi ............ ona dosla u petak iz L.A. i donela mi to na poklon , da me iznenadi - JBG.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam ga probao i radi veoma dobro , po meni cak i ekstra ali da ne bude svaki ciga svoga konja hvali :rofl:, dodje - vidi - proba.

ma oticice to za te pare jos ima i sd karticu sa nekim spotovima , a i moze i licno da se proba kod mene , sto je najbitnije u celoj prici. 

kinezi su jbn. zakon sada --- sve imaju cak i tamo u dalekoj americi ............ :thumbup:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Trofeo said:

ti imas klasican dvd,mene interesuju samo ovi kineski mp5 2 din plejer

 

Iskreno, i ja sam prvo gledao 2 din, prvo jer je jeftinija varijanta od 1 din. Sve ove tutorijale kako od 1 din napraviti 2 din na Bravo/Brava/Marei, odavno sam pregledao, gledao šta mi više odgovara. Čak je jedan Turčin u svojoj marei napravio nešto najprihvatljivije po meni. Pre svega da to izgleda kako treba. On je izbacio ventilaciju sa centralne konzole i prebacio prekidač za sva 4 migavca iznad DVD-a.

 

Evo i videa: 

 

 

Sve te kombinacije su mi nekako prevelika za*ebancija. Pre svega nemam ni prostora ni materijala, a ponajviše vremena da se posvetim tako nečemu. Na kraju ovo sa 1 din plejerom mi je ispalo kao pun pogodak. Ne znam šta konkretno podrazumevaš pod MP5 plejerom i klasičan DVD. Funkcije su iste i tog što ti hoćeš i ovog što ja imam. Pre svega, 2 najbitnije stvari zbog kojeg sam uzeo ovo je parking kamera i navigacija jer me smara da imam one držače za telefon, pa razvuci kabl za punjenje... Razlika u ceni tog plejera što ti hoćeš da ima i navigaciju i ovog što sam ja uzeo je zanemarljiva. Mene je ovaj koštao oko 93 evra u paketu navigacija, mape za celu Evropu, parking kamera. Uzeo sam još i neke komande na volanu samo nikako da ih ugradim i povežem. Tačnije, nikako da uzmem duže šrafove koji mi trebaju da bih stegao oko volana. 

 

I slažem se da nije baš najsrećnije da bude na izvlačenje ali šta sad. Išao sam linijom manjeg otpora

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj model sto ga ja imam da ima navigaciju kosta ovde (kod nas oko) 10.000 din. pa na gore , koliko vidim na netu.

 

sta je problem u celoj prici andreja , pre jedno 2-3 god. mi je donela isti kao tvoj dvd din 1 ali sa malim ekranom (skidala se plocica komplet) , potpuno nov u kutiji nikad otvaranoj (kinez) i ja ga ovde priljkucim ali prc ne radi - mrtav totalno - probao sam ga 5 puta , nista. ostavim ga ja kuci i odem nesto do grada vratim se posle 2-3 sata priljucim ga ponovo a on ferca za sve pare , iskreno ja kineza ne bi kupovao preko neta ni da je 20e NOV dok ga ne vidim i probam licno ........... iskreno kazem. inace taj din 1 i dan danas radi esktra kod mog burazera u autu eto vec par godina.

 

 

https://www.kupujemprodajem.com/Auto-Radio-MP3-MP5-player-usb-sd-card-NOVO-Auto-Radio-MP3-MP-53106153-oglas.htm?filter_id=158562614

 

a evo ti ga mali (din1) kod nekog lika , njih imas vec od 4700 pa na gore do 5000 din. ................ :thumbup:

 

big-53106153_5a0d66ee6bfa53-5507900920171116_104244.jpg

big-53106153_5a0d66ef5859f4-8582510220171116_104421.jpg

big-53106153_5a0d66eff3f0c9-5847592620171116_104500.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bole-stilo.jtd Planiram u dogledno vreme da uzmem nije mi hitno,pa me interesuju iskustva.Samo da ti kazem da nisi nista povoljan s'obizirom da ti je predmet visak.takav uredjaj kod nas je bez navigacije i kamerice oko 5000 do 6000 din(7010b) na stranim sajtu 37eura  sve zavisi koliko je covek zadovoljan zaradom. a  ovde konkretan primerak https://www.gearbest.com/other-car-gadgets/pp_402396.html?vip=2714340&gclid=EAIaIQobChMI0bypnczz1wIVZyjTCh36_wgxEAAYASAAEgJtnvD_BwE+2.5 dolara za dostavu. @andreja.micovic klasican u smislu da se izvlaci panel,nema prepravki itd..  i to je dvd player a ovo je mp5 player i on u sebi nema dvd citac vec samo usb i mem karticu...itd

Edited by Trofeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ti ga kupi sa tog sajta - jbg. , i ja budala hocu da objasnim nesto i uvek ispadnem grbav , moj je tu i radi - moze se probati a dali je isto za usa trziste ili srbiju sam porazmisli iako je ista fabrika u pitanju ............. nadji mi ovde na netu kod nas ovakav uredjaj sa sd karticom za 5000 i postavi mi oglas ovde.

 

ja sam najeftinije nasao za 6500 din. na K.P. jes samo tamo i gledam ............. jos samo da ga da na probu i bice sve OK.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bole-stilo.jtd Ispravio sam link. kao tvoj isti model je 50e.. a ovaj 37 mada sve je to isto biiip 4x60... Nisi grbav brate ,svako trazi koliko hoce...

Edited by Trofeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod mene ti je 60e (da ga probas i licno vidis) sa sve sd karticom od 4 ili 8 gb sad vise ne znam ni sam i imaju spotovi neki na njoj , radi super , nov novcat -- e sad. gore sam opisao sve drugo sto mi se desavalo i ranije ................ to je to drug moj , iskren pozzzz

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bole-stilo.jtd Nekad je to mnogo vaznije nego cena ;) Hvala bole,nemoj da se ljutis,nisam mislio nista lose vec sam mislio neku nizu cenu u odnosu na oglase posto se vrte oko 6000 od lljudi koji se bave preprodajom i ima ih na tone po toj ceni + garancija na ispravnost... Vazi druze ako odlucim eto me :) 

Edited by Trofeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

i da mislim da mi je rekla da je siping bio oko 9,99 dolara za njega , i to za usa gde nemaju nikakv problem oko trgovine ............ :) , za cenu nisam pitao nego sam je formirao kao i svi ovde.

 

ma ne ljutim se nista ali opet kazem , video sam samo da jedan trazi 6500 a svi ostali od 7000 pa do 9000 za isti ovakav model. ima na k.p. , model je --- Auto Multimedia DVD 7018b TFT displej 7 inča

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema ni ovaj dvd čitač, samo usb i karticu. Nema uopšte DVD ROM-a, prepucavam se upravo sa kinezima oko povraćaja dela novca zbog toga :D 

A mislim da je bole u pravu, to što ti piše 50 USD računaj + carinu + porez + otvaranje pošiljke. Naučio sam nekako da je diskreciono pravo carinika da li će pustiti ili neće. Kinezi uglavnom napišu da to košta 10-15-20 dolara, čak i 5 ali naši imaju pravo da formiraju osnovicu za carinu na osnovu tržišne vrednosti uređaja. Tako da, jedino ako carinik tvoj paket propusti i kaže nije to ništa, onda ok. 

Meni su ovde u NS za držač za čaše od nekih evro naplatili porez i otvaranje paketa oko 180 RSD, nisu morali ali eto. Od tada sve naručujem na kuću u BG, tamo ne naplaćuju ove stavke jer je daleko prometnija carinarnica u BG nego u NS. 

Ja da sam hteo tako kao što ti hoćeš, ja bih pre pogledao kod nas, cena je tu negde a imaš i koga za gušu da 'vataš.

 

Ali svaku samogradnju podržavam, samo napred i dokumentuj sve slikom/videom. :thumbup: i uzmi sa navigacijom, znači :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije tacno to za siping , sad sam je zvao , 9,99 do usa je bio ................. :) , mozda vucic ima neki tajni dil sa kinezima , salim se malo -- ne znam koliko je do ovde to niti me interesuje ............ ;)

 

tako da je tamo bio oko 61$ a ovde je 60e - kod mene , jbg. .............. :)

 

ona je za 1 kofer sto je imao vise kg platila dodatno 200$ u lufthansi od usa do mihnena -- u nemackoj , a rekli bice to oko 100$ tamo u l.a. - usa , pusti price , pa je jos posle i drndali od minhena do beograda za prtljag a nikad to ranije nisu radili ........... :rant:

ako je neko bas narucio da licno znas onda je to OK. 

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

@andreja.micovic Izgledalo mi kao oni klasicni. starije verzije dvd plejera sa izvlacenjem :/... Drugar je porucivao neke stvari preko gearbest-a nije imao problem e sad 'bem li ga... Ja hocu bez izvlacenja,ali mora prepravka... @bole-stilo.jtd 'bem li ga brate eto pogledaj u linku sto sam okacio u prethodnim postovima €42.97 +

Shipping Cost:€2.54toSerbia Via Unregistered Air Mail(no tracking information)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...