Jump to content
FAS Goran
Markobgd

Bmw f11 2012 135kw

Recommended Posts

A jel DELTA jedini zastupnik za BMW?

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sad čovek kupi zatamnjen auto u Nemačkoj,ne može ništa zbog Delte....

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da kupi zatamnjen auto u Nemackoj dobio bi i potvrdu da je sve uradjeno po P.S.-u ;)

 

Opet ista prica kao i za registracije. Niko se ne izivljava nad nama niti nas maltretira vec zatamnjivanje vozila na svoju ruku predstsvlja bezbednosni rizik po sve ucesnike u saobracaju i vec je odavno sankcionisano u drugim zemljama.

 

Stavise treba u nekim zemljama promena dimenzije guma da se upise u saobracajnu, a kamoli svojevoljna promena % vidljivosti na staklima.

 

Ja sam Juga pokusao da zatamnim u sopstvenoj reziji (i Stila, ali to je kudikamo bolje proslo, tj barem se nesto videlo). Uzeo za jedno 100din folije i udri.

Dobio sam karirani stoljnjak, a u srednjem retrovizoru sam video neko presijavanje kad mi neko blica po mrklom mraku :D

I vozio sam tako jedno 6 meseci. Da je bila bolja organizacija pa da mi pocupaju folije i jos zabrane jedno 3 meseca da vozim da razmislim o tome bolje bi bilo :D

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, igor0511 said:

Dobio sam karirani stoljnjak, a u srednjem retrovizoru sam video neko presijavanje kad mi neko blica po mrklom mraku :D

E, jbg sad, pa ne mozes mnogo ni da ocekujes sa takvim folijama.

Kod mene je Llumar, vrhunska stvar, iznutra je minimalna razlika izmedju soferke i ostalih stakala (65%), kacio sam slike. Nocu se odlicno vidi i u rikverc i na retrovizore, nema nikakvog prelamanja svetla od vozila iza... Sve u svemu, vrlo mala razlika u odnosu na stanje bez folija.

A za drugu, zakonsku stranu se apsolutno slazem. Ja sam ih montirao kada nije bilo ovih peripetija niti precizno definisanih procedura dobijanja atesta. Medjutim, kako je situacija dosta drugacija, ako stvarno krenu da kecaju ozbiljno se razmisljam da ih skinem (a planirao sam da prodam auto sa njima). Da pravim Van - nikako mi se to ne radi, najmanji je problem da dam par desetina EUR za atest.

Da sam na Markovom mestu, isto bih postupio, identicno razmisljamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zatamniti auto samo iza B stuba je skroz bezveze. Ispada ko je*e vozaca i suvozaca :lol:

 

Mare, ima onih X pel folija sa 30% zatamnjenja gde sam ja letos kupovao, jedva se i primeti da su stakla zatamnjena. Oko 1500 dinara je po kvadratu bila cena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A evo i par sličica

IMG_20180106_000537.thumb.jpg.e223777aea9c84edefeea6f3f45d5492.jpgIMG_20180106_000548.thumb.jpg.a98480ce927e3af92433edfc4d62f4eb.jpg

IMG_20180106_000815.thumb.jpg.ce31da83c9d6ed96a9f5d3eb07c0967d.jpgIMG_20180106_000902.thumb.jpg.7ab071e0228a4cc713dc7ecc050bf403.jpg

Ovo ambijentalno svetlo je extra urađeno i koliko sam video na oglasima prilično redak deo opreme. Šteta što nije slikano u mrklom mraku jer baš lepo osvetli kabinu. Na svim vratima se nalazi. Uz osvetljenje ručki sa spoljašnje strane jedan od lepših sitnih detalja :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukrali foru sa Leona :lol:

Ima ambijentalno osvetljenje i prakticnu primenu osim sto super izgleda.

 

Meni je smetalo kada vozim po mrklom mraku svetlo multimedije posto pravi kontrast i smanjuje vidljivost.

Ambijentalno osvetljenje dosta ublazava taj kontrast i daleko manje se zamaraju oci na duzim putovanjima po mraku.

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ima u dnu svakih vrata osvetljenje... a ima i viski koži 29eb6956bd44955661134bf526ec409c.jpg

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

'De nije razmišljao... Mene zvao i pitao da l' da maže Ballantine's-om ili JW-om

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...