Jump to content
FAS Goran
Markobgd

Bmw f11 2012 135kw

Recommended Posts

10 hours ago, Markobgd said:

ili komšijama objasnim da ne perem svaki dan (jer uglavnom reakcija kada prođu bude "OPET PEREŠ"):lol: 

Jao jeste :lol: , hvala Bogu pa od pre 3 godine imam svoje dvoriste. Kao sto rekoh nije nesto cesto, ali bar na miru operem auto ili nesto cacnem ako zatreba...

A od takvih mi se kenja*lo, barem me postedi debilnih komentara i prodji dalje, ako nemas nesto pametnije da popricamo.

A i ti si pretpostavljam od onih sa kojima su isti ti na "Komsija, mozes li da pogledas" za najmanji problem u kuci, sa autom i sl. :)

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke na masini, Marko! Drago mi je da si nasao na kraju pravi primerka. Sawa ima posebnu njusku za probiranje kola. :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 24.12.2017. at 2:30 PM, Markobgd said:

Napokon lep dan za pranje...

IMG_20171224_120710.thumb.jpg.8eb2696e326f81dd953d3112892d37df.jpgIMG_20171224_142716.thumb.jpg.2cdc4c70ba5574a1fa171d3ef59ab44e.jpg

Dok operes poslednji u nizu, prvi moze komotno na pranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pre 15ak dana stavio letnji set, ovi u servisu me gledali ko idijota. Kad padne sneg vozicu se taksijem, ne mogu da ga gledam onako skrnavog

Sent from my SM-A310F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel si razmisljao da ga malo zatamnis? :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih ja tu nista dirao, imao sam na superbu pa skinuo, nista nije znacilo, vise mi se grejao grande na suncu koji fabricki ima zatamnjena zadnja stakla 60%.

Tako da mi je logicno da auta vece klase imaju bolju I termo izolaciju pored svega ostalog.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto koliko su ukusi razliciti, meni je pun pogodak kad je limuzina ili suv zatamnjen samo pozadi, nekih 65% da lici na fabriku. A postalo mi je dziberski kad je sve zatamnjeno... to valjda ide s godinama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala bas, i ja sam ti u kontri ;) - najefektnije mi je kada su sva stakla samo blago "zadimljena" sa nekih 65%. Da malo olaksa suncanicu i vozacu, da omoguci da te opet vide kroz stakla, da oni koji su iza mogu da prate saobracaj ispred tebe, a i estetski mi je najlepse. Takodje, nisam za Van varijantu, ali ako strogo gledamo propise to je jedino i moguce.

Apsolutno se slazem sa Markom, kako su konacno koliko-toliko definisali proceduru dobijanja atesta (zakon je postojao i ranije), moze im se i da krenu u kontrole i kaznjavanje. Licno sta god da sam kupio verovatno ne bih ni zatamnjivao ako ne zelim da razmisljam da li ce se nekom lezecem di*i da te maltretira. Cak sam razmisljao i da skinem ako krene kecanje, nikako mi se ne svidja Van varijanta iako je samo Llumar 65% u pitanju.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni meni se ta van varijanta ne svidja na hatchevima, golf, stilo, punto itd... ali na bmw5, audi a6, e klasa i slicno... tu mi se svidja, tako i fabrika radi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel uooste fabrika i zatamnjuje prednja stakla?

Ja ne pamtim kad sam video fabricki zatamnjen auto i napred.

 

Kod mene je takodje samo pozadi zatamnjen fabricki, nekih 30% cini mi se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednostavno mi ne ide kad je ovako "polovično":( Kao grobarski daleko bilo:mellow:

Ova varijanta poslednja mi je baš ok.

IMG_2017-12-29_00-01-40.thumb.JPG.0869c531d0b1d148b9a03d1dfe5a6497.JPG

Blago zatamnjenje komplet, verovatno i za nijansu tamnije od ovoga. Ali obzirom na konstantno zamaranje sa atestima i svim pratećim oko legalnosti folija ne verujem da ću ih ikad stavljati. 

Naravno da je i na ovom prvom fabrički tonirano staklo (tako je i kod mene) ali u zavisnosti od ugla gledanja i jačine svetla deluje nekad kao da nije uopšte. 

Pretpostavka je da ima i neke UV zaštite il se bar nadam da je tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...