Jump to content
FAS Goran
Markobgd

Bmw f11 2012 135kw

Recommended Posts

Teme spojene ;) posto je pisano u obe u isto vreme mozda ce postovi delovati izbrkano ali neka ih bar na jednom mestu...

Sad zvanicno na pravom mestu - cestitke na das automobilu :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Milutin-NS Hvala i na čestitkama i na urađenom. 

 

Sad da odgovorim na ranije pisano...

@igor0511 paaaa znaš ti mene. Odmah odradim šta treba preventivno i ne razmišljam dalje. Kada je bar sve poznato od problema onda da ih bar predupredim. 

 

@Ivan Delta ide sa oglasa definitivno. Postoji trenutno još par interesenata za nju još sa kojima možda napravim posao. Ako ne ode u tuđe ruke ostaje kao gradski auto. Da je poklanjam neću. Znam da je cena među jačima ali i stanje je realno odlično pa spram toga imam računa da je vozim ako ne ode još par godina i onda kada "istrošim" ovo uloženo prodam po realnijoj ceni odnosno po onoj koju tržište bude diktiralo u datom trenu. ;)

 

Ostalima hvala na čestitkama!:thumbup:

@Milutin-NS prvi post je dupliran pa samo ako možeš jedan obriši. Hvala!:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Markobgd said:

@Milutin-NS prvi post je dupliran pa samo ako možeš jedan obriši. Hvala!:thumbup:

Sređeno...eto, da uradim i ja nešto. :D

Čestitam na BMW-u, veeeeeel'ki karavan....sad gledam na Net-u, još nekih 25 cm duži od Alfe 159 karavan, a i ona je baaaš dugačka :D ...i nekih 180kg teži, to kad se zaleti i pusti gas inercija ga vuče još 100 metara barem... :D

22 hours ago, Markobgd said:

U odabiru konkretnog primerka svesrdno je pomogao sada već slobodno se može reći "licencirani probirač vozila" (molim da mu se predmetno doda kao titula uz nik forumski) dragi nam kolega @Sava :thumbup:

Urađeno i ovo. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Nešo. :)

Jeste, zaista ogroman auto. Bezmalo 5m dugačak i preko 1700kg težak. Stvarno drugačiji osećaj za volanom pruža od svega što sam posedovao do sada.

Davno sam imao E28 520i ali je to minijatura auta u odnosu na ovo današnje. 

 

A za @Sava:thumbup: super!

 

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitam!!!

 

Ček', samo malo, ŠTA čestitam  :blink:  Tonu i sedamsto kila, dizel, pa još u crnoj boji...?!? Puuuu, da nije enterijer prelepe krembež boje, tačno mi se ništa ne bi svidelo  B)

 

Al' nema veze, čestitam od srca zato što se tebi sviđa i u zdravlju i veselju da napraviš sa njim puuuuuno lepih i bezbrižnih km.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nego, niste zvali na sarme?   :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo 1700kg? Ja sam mislio bar 1800 da ima, moja trojka 1600kg, a daleko je kraca. Mada novi materijali su cudo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dellas 1710 bez vozača i sa praznim rezervoarom. Bar sam tako našao na car data. Po saobraćajnoj je 1785kg. 

E sad šta je tačno nemam pojma. Znam samo da kada sam ja u njemu ima skoro 2t:lol:

@PremieRacing hvala na iskrenosti:(

:lol::lol:

I nismo išli na sarme nego na 30 u pola s'lukom i zvan si:D

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to je to, meni je po saobracajnoj 1590, ima logike 200kg razlike, ogroman je auto.

 

Mada to i nije prevelika masa za njega, ima solidnu snagu, a recimo jedan u fullu opremljen C5 limuzina je samo 30ak kg laksi, a nisu u klasi za poredjenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to tvoje teško, 'bem mu miša...

 

Moj turboB je 1295kg prazan

 

___________________________

MB B class benzin 

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sve obrnuto u pm...

 

Čim kupim auto izbacim SVE iz njega, pa čak i rezervni točak. Evo dežurni mi je svedok da imam kolekciju rezervnih ćopavaca u podrumu  :lol:  :lol:  :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja NEMAM alat...  :blushing:  :wacko:

 

Al' nemam ni BMW    :(

To je next on the check list.

 

Samo čekam vas da vidim koji je dobar, koji će kako da se pokaže   :P

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Markobgd said:

 

Ja kad god sam kupovao TV recimo podignem dva na polici i onaj koji je teži kupim. 

:D

A kad kupuješ meso, onda ovako? :lol:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubačene najnovije mape u fabričku navi danas. 3D prikaz, prikaz na ekranu cajgera...extra radi. 

IMG_2017-12-06_19-12-46.thumb.JPG.7ba4f80ba3d66a55be85482b5445f9d7.JPGIMG_2017-12-06_17-39-42.thumb.JPG.d01bd0122c0d7ea68b6fa0091769a7f0.JPG

Mnogo moćna stvar što je prikaz na tom ekranu cajgera. Prikazuje kako na koju raskrsnicu naiđeš izgled iste i obeležava na koje isključenje se ide. Sad je ugođaj potpun i baš sam zadovoljan.

 

Hvala @totti još jednom na angažovanju!:clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nek' si ti meni živ i zdrav... Možda će meni jednog dana trebati da se čisti usisna grana

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što rekoh - obzirom da je ovo premium, trebali su da se potrude oko detalja. Npr, da na zgradi CK budu upaljena svetla po kancelarijama

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
51 minutes ago, totti said:

Kao što rekoh - obzirom da je ovo premium, trebali su da se potrude oko detalja. Npr, da na zgradi CK budu upaljena svetla po kancelarijama emoji3.png

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 

a sekretarica na kolenima kod direktora u kancelariji:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...