Jump to content
FAS Goran
Markobgd

Bmw f11 2012 135kw

Recommended Posts

IMG_20171215_192048.thumb.jpg.ae4cfab0a43320197bff60123b188bce.jpg

Setih se sinoć da probam radi li DVD...šjaka:D

Inače je fabrički zaključan tako da čim se pokrene auto iz mesta slika nestane zarad bezbednosti. Mada se to otključava dijagnostikom pa ću kad predmetnu i kupim da probam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu ide ova nova ista ili vec kako se zove.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj da ti javim gde ovi moju uzimaju i gde sam ja uzeo. Ono sto znam, nisu krekovane i nisu kinezi. ja imam inpu i dis za vozila bmw sa obd 2 od 2000 do 2010 god.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napokon da stignem i ja da napišem koju

Auto je stvarno čaša, ovaj primerak je UŽIVO izgledao bolje od svih nalickanih preko SLIKA, a puno smo ih gledali tokom naših putešestvija .
Jedan od onih auta koje čim vidiš iz prve, vidiš da ne moraš da gledaš dalje...

Nek je sa srećom i ovde, želim puno srećnih kilometara i puno gedžeta koje ćeš da otkrivaš

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Savo!:thumbup:

 

Juče se malo više vozah pa uhvatih prosek neki na relevantnijem uzorku...

IMG_20171222_205114.thumb.jpg.139ba539fb85c41d3db8bef716d12a9a.jpg

BG-KŠ-JA-PO-KG ap-om uglavnom 140-150kmh pa onda magistralnim putem KG-ČA-VA-BG malo iznad ograničenja :D

 

Potrošnja nešto ispod Deltine rekao bih.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bmw uglavnom ima tacnu potrosnju, bar iz mog iskustva

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Celu ulicu si zauzeo sa svojim kolima :D

Lybra, Delta i BMW zajedno zauzimaju jedno 20ak metara prostora bez da nisu branik na braniku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

po mom nekom isksutvu 1.9jtd recimo od 1.9 tdi ili bmw 2.0d trosi malo vise.Jtd i mjet nije jaca strana potrosnja,ako govorimo o njazama 116+ pa na dalje.
P.S Valjala bi garaza za svo troje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, skile86 said:

Konacno lepo vreme da Mare moze da dodje do izrazaja.

Ne valja ovo nikako... ispao sam iz ritma načisto.:unsure: 

A i sad imam dva koja mora da lickam. Do sad samo Deltu mackao a Y kad se setim samo onako, ofrlje. Videćemo koliko će da se izdrži ovako:lol:

 

@danijel55

Da imam garažu imala bi kanal. Da imam kanal ne bi se parkiralo nego nešto čačkalo :D. Dobro im je i na ulici :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujem da to radis za uzivanjem, tako da... :-)

Uf, da imam kanal/dizalicu stalno bih nesto cackao. Srecom po auto, nemam. :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Markobgd said:

Videćemo koliko će da se izdrži ovako:lol:

Tebi svaka cast, 100 puta sam rekao. Mene par godina unazad zesce smara pranja auta spolja, ako je po PS-u. Ode mi 45 min do 1h, sa sve crevom, samponom, susenjem krpom, pa detalji oko felni, auspuha... Kad je toplije i nekako, nakupi se tu od 7-10 domacinskih pranja godisnje :) , plus je i tamna boja pa nema bas mnogo svrhe lickati posto je cisto samo dok se pere...

Unutra OK, to me nikada ne mrzi posto tu i boravim i uglavnom je kao apoteka - usisivac, prasina, povremeno mleko kad god ugrabim vremena vikendom.

Sto se potrosnje koju si naveo tice - prosto fascinantno, maltene za neverovati za auto takvih gabarita i tezine i tu prosecnu brzinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, Ivan said:

Ode mi 45 min do 1h, sa sve crevom, samponom, susenjem krpom, pa detalji oko felni, auspuha...

Ako mi veruješ ja sam jutros oko 10h razvukao crevo i produžni kabl te startovao sa pranje spolja i unutra. Mislim da sam negde oko 15h priveo kraju. Naravno bilo je tu par pauzica da sa društvom prozborim koju ili komšijama objasnim da ne perem svaki dan (jer uglavnom reakcija kada prođu bude "OPET PEREŠ"):lol: ali sve u svemu sigurno dobrih 4h rada i nisam sve uradio kako sam hteo jer ogladneh a stomak ne može da čeka :D

 

Što se potrošnje tiče zaista je vrh! :thumbup: I zaista ni jednog trena nisam gledao u istu i trudio se da napravim rezultat već sam ovo našao u meniju dok sam čačkao čekajući ćeru da završi sa treningom. 

 

Još klikćem po onom iDrive-u i učim...:)

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, zunto said:

Bmw uglavnom ima tacnu potrosnju, bar iz mog iskustva

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 

Iz mog iskustva (6 komada) , bord na bmwu laze muski. 

 

@marko Probaj i cep cep jednom pa uporedi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

F10 520d zf8 automatik kao nov maltene I provereno preciznim bordom trosi 7.5l na 150kmh, 5l na 100kmh, jeste upaljac za toliki auto.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...