Jump to content
FAS Goran
Markobgd

Bmw f11 2012 135kw

Recommended Posts

Ja ti rekoh  vec za kola, ali moram i da dodam nesto:

Gledam slike i razmisljam "Tek je covek kupio kola i vec uzeo da rastavlja" :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marko pokušava da zavara trag do prave teme. Otvoriće baš još tri sa istim imenom :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oba karavana su sjajna, ne zna se koji je bolji! Mozda nisi bas morao da uzimas oba crna. Je li Dezurni imao neku akciju 1+1 gratis?

Da se i ovde pridruzim cestitkama, da te dobro sluzi i da se nauzivas sa F11. Krstarica u pravom smislu te reci.

Skidas li Jeltu sa oglasa?

Zamolio bih ostale forumase da ispostuju Marka i njegovu molbu da bar u ovoj njegovoj temi ne bude off-a. Samo pre nego sto pocnemo da primenjujemo, da javim @totti da sam sinoc svracao na ono pecenje koje mi je preporucio i da i nisam bas nesto odusevljen. Je li to 300m iza table sa leve strane ili ona uvucena kafana iza?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad me put nanese, mada teško da ću uskoro
Ovo je bio vikend na bum kod kuma u Ams

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma lako je Vama. Onaj @neshaoct od kad se priženio javašluk i bezvlašće zavladalo na forumu<_<

To više čovek ne može da ga dozove i navede da nešto uradi!

@Irena HGT deder molim te daj mu par minuta da ovo sredi i kaži mu da ovaj off odavde ne prebacuje tamo u "original" temu. 

Ljubim ruke i zahvaljujem!:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slabo ih nesto skida u zadnje vreme :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Mare kakva begula,svaka čast na izboru :clap::thumbup:!

Zauze ti sad pola ulice sa voznim parkom ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...