Jump to content
FAS Goran
S.V.E.T.A.

Lancia Nuova Delta - sklapanje retrovizora prilikom zaključavanja

Recommended Posts

Pozdrav...

 

Kao sto naslov kaze, interesuje me da li postoji nacin da se aktivira sklapanje retrovizora prilikom zakljucavanja auta?

Mogu da ih sklopim pomocu dugmeta u autu ali da li je moguce preko daljinca kad se zakljuca i da se otvore kada se otkljuca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ako moze, ne bih ti preporucio da to radis, narocito ne zimi.

Nisam siguran koliko bi neki jaci minus prijao motoricu.

Mislim da je @totti imao problem sa tim na Pezou. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totti nije imao problem sa tim, nego ga je anticipirao
Zimi imam običaj da to dijagnostikom isključim. Nikad se ne zna kad će da padne ledena kiša i sl. Iako ne znam ikog da je imao takav problem, opreza nikad dosta
307 je imao dobru foru - zaključavanjem putem daljinca retrovizori se sklapaju, zaključavanjem na bravu ostaju otklopljeni.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko da moze bez neke budzevine. A takodje ti ne bih preporucio. Prao sam kola pre neki dan i nisam vozio preko vikenda...jutros sav zaledjen oko vrata...gepeka itd. Parkiram danas na poslu nesto glupo i da sklopim levi retrovizor nesto krklja. Stisnem za nazad i vrati se...sve ok, probao posle...radi

Nije preporucljivo za motoric...ne bi taj jednu zimu izdrzao tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma meni se na placu nikad nije desilo da preko zime crkne motorić i slično, ali opet kažem - lično se ne bih kockao sa tim, nikad se ne zna.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije pitanje, vise konstatacija.

 

Danas sam, posle godinu i po dana vlasnistva, slucajno skontao da imam elektricne retrovizore, pa eto ko ne zna...

 

Kada je taster za biranje podesavanja levog/desnog retrovizora u srednjem polozaju i pritisne se taster za podesavanje polozaja retrovizora (na kruznom tasteru) retrovizori se sklope/otklope.

 

Ja ostao odusevljen otkricem, jer sam uvek sklapao rucno kada parkiram. :D

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel to ovaj rad ...

 

maxresdefault.thumb.jpg.43bf16b84c60bb126f9a98956446d7b0.jpg

                                               ... a onda su deca na povratku iz škole videla i uzviknula: "Čiko. imate dugme za sklapanje" :whistle::ice:

 

Edited by BaneJ

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/1/2020 at 1:46 AM, yoxa said:

Nije pitanje, vise konstatacija.

 

Danas sam, posle godinu i po dana vlasnistva, slucajno skontao da imam elektricne retrovizore, pa eto ko ne zna...

 

Kada je taster za biranje podesavanja levog/desnog retrovizora u srednjem polozaju i pritisne se taster za podesavanje polozaja retrovizora (na kruznom tasteru) retrovizori se sklope/otklope.

 

Ja ostao odusevljen otkricem, jer sam uvek sklapao rucno kada parkiram. :D

 

 

 

 

Sad još da otkriješ kako da se to aktivira na daljinskom zaključavanju i SVETA da plati pivo...Čeka čovek već tri godine dana  

:D

 

:cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad me setiste ponovo, meni je i dalje interesantna varijanta sklapanja retrovizora prilikom zakljucavanja. Gomilu puta zaboravim da ih sklopim iz auta pa onda ajde vracaj se, daj kontakt, pritiskaj dugme... Da li je neko mozda to probao da aktivira dijagnostikom ili nekako drugacije, i vlasnici Brava mogu da kazu ako nesto mozda znaju;)

Edited by S.V.E.T.A.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...