Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Odlicno :)  Kako si nadosao da treba zameniti solje?

Edited by horvat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo zato sto je malo lego na levu stranu a drugo zato sto je imao neki cudan zvuk, kao da nesto zvace kad prelazim najmanjom brzinom preko lezeceg, ili kad nezno sidjem sa ivicnjaka. Skinuo majstor i video da se pojele unutra  stavio sam sada lemforder.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je isto 'zvakao', u bas takvim situacijama, spor silazak sa ivicnjaka ili lezeceg, i ispostavilo se da je viljuska... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam je ni zamenio. Samo ocistio i podmazao. I evo, od aprila nisam ni jednom cuo 'zvak' ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 15.8.2019. at 12:32 PM, horvat said:

Nisam je ni zamenio. Samo ocistio i podmazao. I evo, od aprila nisam ni jednom cuo 'zvak' ... 

Kako si izvrsio to podmazivanje? Meni sad kad je hladnije bas zvace i napred i pozadi, sumnja pala na silene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam kod majstora, skinuli smo tocak, rastavili ceo trap, otkacili stabilizator, sponu, i onda kad je sve bilo slobodno, rukama pomerali jedno po jedno da vidimo sta tacno zvace, i onda je majstor podmazao zadnji silent na viljusci nekom mascu, ne znam tacno sta je to bilo, onako ukapao je unutra i prstima razmazao... tom prilikom smo skinuli i solje, rastavili, ocistili lezajeve od prasine, cak i na zadnjem trapu mi je podmazao raznorazne gumice, ovako bez skidanja... 

 

Brana iz Vranica, ako te zanima ko je majstor :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas oprao zimski set i sutra stavljanje letnjeg. Dobro sredstvo za pranje, naprska se, odstoji 2 min i ispere se.

 

Pre:

 

JJCa0.thumb.jpg.b15857da1444d4540be2c295240b1195.jpg

 

Posle:

 

NN30S.thumb.jpg.ba8f8aa9b8913fc458758cbba1cf80a2.jpg

 

 

Edited by Ivan
Slike prebacene na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/1/2020 at 8:29 AM, shakalkv said:

Bice da je to i kod mene tako... nigde lufta nema ali zvace. I jos uvek tako vozis, nema zvakanja? Deluje mi ovo tvoje kao posao od par sati?

Pa jos uvek tako vozim, ali sad je vec pocelo da zvace malo. Jeste, u mom slucaju bilo skoro 6h posla, al onako, laganim tempom... Moze za manje... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo molba da se fotke kace direktno na FLCS server (imas opciju u Editoru). Lakse i tebi za postavljanje i nama za sredjivanje i kolegama za pregled kao Thumbs i prelazak sa jedne na drugu fotku ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mića to Sanitarom čisti

Sent from my SM-G950F using Tapatalk


Ne cistim. Prefarbam felne na par godina i to je to :D

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas malo sredjivanja. Turtle wax za enterijer, stavljen letnji set. Guma koja je radjena prosle godine i dalje dobro drzi, stavljena unutra tip top fleka a spolja rez zatopljen (srecom unutrasnja strana pa se ne vidi). Jos ovih dana da malo sredim motorni prostor, bas je prasnjav.

20200408_140843.jpg 20200408_122611.jpg 20200408_114029.jpg

 

Edited by Ivan
Sredjene slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ipak vrede taj novac. Meni je oduvek bilo glupo da platim toliko jedne patosnice ali izgleda da nisam u pravu :D

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrede. Imao sam na fordu neke od 15e 2 god im je trebalo da se izluftiraju, potom se ukrtile i na pranju u perionici se raspale. Dobre su i Miselin patosnice, jos i dublje kadice. Ja inace leti tepih patosnice stavljam a zimi ove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...