Jump to content
FAS Goran
Mišo165

Fiat Bravo 2.0 MultiJet Sport

Recommended Posts

Zanima me dal su vredne ove gume komplet 50 €. Sava letnje Dot 2016, 6 mm

Trebam za Toyotu Corollu 1.6 vvti koja će nadomestiti Brava.

Bravo je u prodaji u top stanju je sad. Cena je 4390 €

Toyota je 2003 god sa 114.000 km, servisna knjižica, 1 . gazda.

 

IMG_20180603_195311.jpg

IMG_20180603_195343.jpgIMG_20180603_195411.jpg

33661130_1979332149046547_1388691561067315200_n.jpg33662823_1979332132379882_6047968394114760704_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možete pogađati koliko sam platijo toyotu ? 2003 god. 1.reg. 01/2004 Ima ručnu klimu, prednje elektro podizače stakla, centralno.  Ima novu Luk sklopku. ( komplet valjda koštao set samo 80 € ??). 

Prvi gazda, servisna knjiga sve na toyoti ovlaštenom. Motor sa lancem.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mišo sve super što se radova tiče, ali čitajuči napisano jedna stvar opasno bode oči, i moram ti zameriti, a nadam se da ćeš ti to drugarski primiti i korigovati ubuduće.

Naime ne piše se i ne govori, platiJo, staviJo, biJo i td. J jednostavno ne ide tu, tu nema slova J.

 

Hvala na razumevanju.

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/28/2017 at 11:27 AM, Ivan said:

A mene dusa zaboli :lol: , jer me asocira na onaj ekspresno prodat napucani, beli iz oglasa od pre neki dan :( .

Tise malo :P , izazvaces opet sukobe na relaciji "Nemci vs Zabari" :)

Htede da napisem isto...bio u oglasu isti ovakav pre neki dan :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/4/2018 at 10:31 PM, totti said:

Fabrički gutači ulja.
Menjani su masovno polumotori u garanciji.

ne znam ali iz isprobanog pišem ovako: kojim god autom,  mercedes, fiat ili pežo dizel, sam otišao do srbije i nazad 1400 km+, proverio sam posle šipku ulja i svaki dizel ga je malo progutao, a kod toyote prvi put da vidim da je ulje na istom nivou a žuto kao vosak, tako da ....odsad samo još japanca gledam

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav fiat i bakrači, nisam se više našerafio na auto nego na njega. Nikad više rata i fiata

Dobar bi to auto  bijo da ima npr. Hondin motor. Vozih pre neki dan Hondu Civic 1.8 Sport 140 ps, 2006 god. jao auta i vožnje, svemir, a potrošnja kombinirana 6.6 l. Kakav dizel više.....Kaže čovek u honde samo žarulju zamenio od kvarova

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da kazes za italijankse dizele da trose ulje ,a japanci da ne trose,ne ide nikako to.Takodje atraktivan auto,mlad i pouzdan auto uz jeftino odrzavano,najpristupacnije nude opet italijani.
Jes kod japanca fabricka potrosnja ulja,dok ne zamenis karike i gle cuda ne trosi ga vise :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod Fiata moraš dobro da se našarafaš i opet će te izdati, nema tu fine izrade materiala, na dosta mesta se porazgube rešenja, jako paušalno napravito vozilo. Italijan je oduvek igrao na karte šminke i vanjskog izgleda, a od kvalitete nema k.... onda.

Edited by Mišo165

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toyote su čak 2 sada, Yaris 2008 god. 1.3 vvti sa 50.000 km i ona Corolla idalje. Neču da ih hvališem mnogo kao što  sam Fiata pa onda....... ukopaše ga klapne na kraju, jedna na 180 hkm prvi put otrgala i uvuklo u motor, druga meni na 330 hkm, oštetilo bat i nešto tamo unutra auto samo propušilo, nesmem da izdam tajne mog mehaničara kako se prodaje takvo auto dalje :) jer je Bravo tražijo drugi motor a njima cena zlatna kao da je (2000 €) Mercedes je opet drugi svet, za Srbiju samo on ide, automatik, odmoriš se dok stigneš uz 160 kmh na autoputu, samo leva traka pretežno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/8/2019 at 9:57 PM, Mišo165 said:

Mercedes je opet drugi svet, za Srbiju samo on ide...

Ih, pa kako drugačije u SRB nego Mercedesom... :D:D 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...