Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Alfa Romeo 159 SW by IrenaHGT & neshaoct

Recommended Posts

23 minutes ago, dekirs said:

Bice da je to, Nesa je kupio novi telefon pa sad mora da se zaradi sa strane :D 

Hoćeš da kažeš da mora po šumama da zarađuje sa strane? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogami, sinoć sam ga ja vozio kući, videla mu se tuga u očima iz raznoraznih razloga od kojih su, ali ne i limitirani na: go**vog Brava u super-klot opremi sa nerealno kratkim sedištima, vozačem koji vozi ko hebeni eco-taxista, enormne količine lažnih kineskih delova i opreme u jednom autu FIAT grupacije i neverovanju da tako nekog je pustio na forum, činjenicom da su ga svi ostali voljeni ostavili na cedilu, posebno dotična i Alfa i da ga čak ni Deki nije hteo povesti....zar treba navesti još !? 

Čovek spao na niske grane, tako da to u šumi nećemo previše ispitivati...možda skuplja puževe za ručak i krade vodu sa Košutnjačkog izvora :o

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, ISV_01 said:

go**vog Brava u super-klot opremi sa nerealno kratkim sedištima, vozačem koji vozi ko hebeni eco-taxista, enormne količine lažnih kineskih delova i opreme u jednom autu FIAT grupacije

Sorry, ali zaboravio si najvaznije: celicne felne & ratkapne :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja naveo ' u super klot opremi', veruj mi da sam mogao da aktiviram 'Kremenko i Kamenko' mod pa da bude bas heavy :lol:

No mi zao bilo coveka, em bio sam jadan na parkingu punog stomaka cekajuci nekog da dodje i vrati ga kuci... Nisi bio tad i ne znas taj pogled pun srece i jada kad me video.. Da sam znao da mu trebaju drva ili drugi vidovi zarade angazovao bi ga da kopa rake na terenu kod mene.

 

@Irena HGT posalji ga kod mene, obecavam sa cu paziti o njemu, dnevnica, klopa, koka kola i na kraju dana besplatan boravak u znamenitim institucijama u Kovinu gde moze i da noci, da ga ne vozimo nazad, ionako cemo raditi par dana.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš :D:D 

8 minutes ago, SikterBre said:

...ako sam dobro skontao, direktor nam se oženio? 

:yes Da, daaa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa baš mi je drago! Otprilike sam skoro svakog meseca bar jedan vikend u Bg-u, pa ću nekom idućom prilikom da svratim na nedeljno okupljanje, ako je još uvek aktuelno?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, SikterBre said:

direktor nam se ud'o?

Ovako je pravilnije  :lol:

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...