Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Alfa Romeo 159 SW by IrenaHGT & neshaoct

Recommended Posts

@totti Naša Alfa je malo svetlija :lol:

 

Motorni prostor je sređen sa Axelom, Merom, K2 za plastične površine i mnogo krpa :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast! Odavno se razmisljam da to odradim(radio jednom) i nikako da se nateram opet :D Uvek primetim jos neku prljavstinu i nikad kraja brisanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek bude prašine, mora se sređivati jednom nedeljno barem da bi bilo uvek ok.. Pa sad, ko ima vremena, ja nemam baš toliko :lol: Dobro je dok imamo samo prašinu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja u poslednje vreme dižem haubu samo da obrišem prašinu i opajem... Počeli paukovi da se skupljaju, odgovara im valjda, toplo, a čisto... :D

Počinje da me smara to, nema šta da se radi ispod haube. <_<

 

IMG_20191024_151425.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piše na njoj sunce ti :lol:

 

Edit: Vidim sad da si sakrio, jaooo :lol: 

Edited by Irena HGT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes to spremate da potrpate cepanice od breze u lubenčara ? mislim, nešto je sumnjivo blizu tom drveću, zima došla, lošije greju posle 6, da slika ima zvuk čula bi se motorka i urlikanje Neše u jurišu, kontam (za)ložićete u Alfi...

PS

Aloooo, manje glancanje, će ptice da se zahebu i zakucaju u Alfu koliko se preslikava priroda, biće na kraju Pera Kojot Super Genije style :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...