Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Alfa Romeo 159 SW by IrenaHGT & neshaoct

Recommended Posts

@horvat

Mislim da je pametnije da stelovanje svojih farova prepustis nekom drugom :P .

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, Ivan said:

@horvat

Mislim da je pametnije da stelovanje svojih farova prepustis nekom drugom :P .

Već te kaparisao :lol: ko ti kriv kad se nudiš d'umeš da našteluješ snop tako da se na 15m po onoj savršenoj liniji vidi komarac dok urinira.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/8/2019 at 2:11 PM, Irena HGT said:

Montirane zimske, BF Goodrich g-Force Winter 2, 245/40/18. 

 

 

E, a koliko košta to zadovoljstvo (mislim na montažu 4kom 18"-ica) u Beogradu?  

I ne pitam za burazersko-direktorsku cenu u kompenzaciji za reklamu na forumu ako je tako bilo  :P  nego redovna cena?  3, 4 crvene? Može za manje? Više?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas ove vece ili na dobrim lokacijama, koji cesto klepaju sa cenom.

A imas korektnih a manjih vulkanizerskih radnji - recimo placao sam 400 kinti za zamenu 17'' guma, po tocku (montaza+balans). Kod ovih vecih je bilo i vise nego duplo skuplje. Kako koga osisaju :) .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam jednom platio za 16" 300 din po točku, za sve. Tražili su mi 700 pa sam se samo nasmejao i otišao, verovatno probaju pa jednog ubodu koji će toliko da im da.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre par dana montirane "17, demontaza + montaza + balans = 2400 dinara, pireli u KG-u. 600 din po tocku.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene je montaža i centriranje 1600 rsd za sva 4 točka

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Montaza tockova na auto samo + centriranje, ili demontaza gume, montaza druge, balans + centriranje? :) Ako radi ovo drugo sve za 1600 din, jeste lepo nama kao krajnjem korisniku, ali nije fer prema drugim vulkanizerima.....nije realna konkurencija. Ne kazem da treba da skidaju kozu sa ledja, ali trebao bi da se drze nekog standarda, a ne da ubijaju tako cenu....ne samo u tom poslu, vec u bilo kom. 

Ja sam juce menjao gume 17" komplet sa balansiranjem, 600 po tocku. To je neka cena koja se vrti po BG. Mozda ima i za manje, ali isto tako je pitanje kad su bazdarili masine svoje i da li su. :D A reglaza 1600 kod Djoleta u Mirijevskom Bulevaru....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, MS PK said:

1600din kod mene, juce menjao

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока
 

Siguran si da ti nisu mufte uradili?  :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, PremieRacing said:

E, a koliko košta to zadovoljstvo (mislim na montažu 4kom 18"-ica) u Beogradu?  

 

- ugradnja TB ventila x4 = 399,98
- 18''-19'' montaža i balansiranje x4 = 3.399,98

 

 

Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isplati se vožnje od 2,5 sata da ti to urade za 4x400=1600 rsd... Za ventile ne znam cenu
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...