Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Alfa Romeo 159 SW by IrenaHGT & neshaoct

Recommended Posts

Evo i ja da se pridruzim cestitkama... U zdravlju da je vozite, i mnogo bezbriznih kilometara... :thumbsup:

 

.... Sa dvoje-troje dece pozadi! :wub:

Edited by Sedla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima. :) 

 

@MS PK Ne brini ništa, i dalje nećeš smeti da staneš na crtu k'o onda u Niš što nisi smeo. :P:D 

@Axic Pominjali smo mi i Grande Punto 1.9 MJet 130, pa se prebacili na Bravo MJet 165...i onda došli do Alfe 159. :D 

 

19 hours ago, Pluto said:

Pošto vidim da je auto sa placa? Kakvi su ti utisci sa njima? Možeš li da ostaviš link jer je malo ozbiljnih danas...

Potpuno korektni, sve preporuke za njih za ovo do sada. Teeeeeški oko spuštanja cena, u početku i malo nepoverljivi (verovatno ljudi svašta čuju od strane raznih ''kupaca''), ali kad vide da si ok, ozbiljan - onda sve ide lakše.

Koliko sam video, glavna delatnost je prodaja delova za Alfe, u nastavku njihovog zemljišta (placa) se nalaze Alfe koje su rasturane za delove. Svi auti koje prodaju su uvoz iz Švajcarske.

Nisu se ograničili samo na prodaju italijana, imaju još par Alfi (2010. Giulietta, 2008. 147 Ti), par Fiata, ali trenutno imaju i 2013. BMW 520M, 2013. Audi A6 S line, 2015. Passat B8, 2015. VW Touareg, 2009. VW Golf6 Sport... :

https://www.polovniautomobili.com/auto-land-obrenovac

 

Nikakav problem nisu pravili oko provere auta u servisu koji je eto 45 km daleko od njih.

Niko od njih nije išao uz auto, nisu zvali nijednom da pitaju ''šta je bilo na pregledu'', ''je l vraćaš/kupuješ auto'' :D ili sl. U početku je i bilo da će neko od njih obavezno ići uz auto, ali na kraju nisu. To mu valjda dođe u onaj deo kada vide da si ok, da si ozbiljan. Nalaze se u Bariču, koliko sam guglao Dragana i Alfe, svi su pisali dobre stvari o njemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj bre Nebojsa, stahao sam ja i sa mnogo mnogo jacim masinama, stacu i sa tibom cime god da si, samo kad sam u elementu :) Nema veze to ood mene ko je jaci, samo sto bi sa stilom bilo interesantnije mnogo :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ono jes' , bilo bi malo zanimljivije sa Stilom...jer ovo još jače ubrzava od Stila 140, pa će trebati da baaaaaš budeš u elementu. :P:P:D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 hours ago, Axic said:
neshaoct na skupu reče samo Bravo 2.0 165ks dolazi u obzir posle Stila kad ono medjutim. default_biggrin.png
 
Kako god, Alfa je super u zdravlju da se sluzite i puno bezbrižnih kilometara. 

Probao covek moju Cromu pa se predomislio i uzeo karavana.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
38 minutes ago, neshaoct said:
A ono jes' , bilo bi malo zanimljivije sa Stilom...jer ovo još jače ubrzava od Stila 140, pa će trebati da baaaaaš budeš u elementu.  

Bre brate, gubio sam ja i od mnogo jacih. Bitno je zezanje :D Irena, taj punto ako nije umro skroz trebao bi svakako da dobije tezeg dizela sa 115ks, nema tu nista nejasno ali ćeraćemo se, sto bi rekli :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 minutes ago, Stilisa said:

Ima li razlike u snazi u odnosu na stila? Oba su 1.9 16v, Alfa 10ks vise i 15nm vise, ali teza....

Po specifikacijama izgleda ovako:

 

- Fiat Stilo 1.9 JTD 115KS
Maximum speed: 192 km/h
Acceleration 0-100 km/h: 10.3 sec

https://www.auto-data.net/en/?f=showCar&car_id=6872

 

- Fiat Stilo 1.9 16v 140KS
Maximum speed: 203 km/h
Acceleration 0-100 km/h: 9.7 sec

https://www.auto-data.net/en/?f=showCar&car_id=6870

 

- Alfa Romeo 159 Sportwagon 1.9 16v 150KS
Maximum speed: 208 km/h
Acceleration 0-100 km/h: 9.6 sec

https://www.auto-data.net/en/?f=showCar&car_id=1528

 

19 minutes ago, totti said:

Nešo, ne znaš ti da se Mića pre neki dan potezao sa kajenom emoji3.png

Eeeeee, to su već novi momenti... :D još ako je taj u Kajenu znao da se upravo trka sa jednim Stilom... :P:D  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam podatke Neso, pitam te za informaciju iz prve ruke, kako ti se cini u odnosu na stlia, osecaj snage? :) Ako ti je dala Irena krug. :lol: Bolje ona da mi kaze onda.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Stilisa

 

Onda treba da pitaš Gorana, jedino je on do sada provozao auto. :D:D:D 

Sa mesta suvozača tokom te vožnje B) mogu da izjavim da osećaja unutra nema kao u Stilu, tj. sve je to finije/ušuškanije, ali brzinomer kada se pogleda - ide kazaljka brzo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, Transporter131 said:

Kazaljka ide bas brzo,tek ces da vidis van grada kakvo je uzivanje.

Zamisli kakav ce mu biti tek osecaj sa suvozackog mesta, odatle ce imati osecaj da jos brutalnije ubrzava.

Bolje da pitamo gazdaricu za utiske, vidis da ovaj kaci kojekakve tabele :lol:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ko okrece antenu, a ko vice "Ne valja!".

Ko ce sa mnom u 100 marke da ce da ga pusti da bar dodje na skup Alfom?

 

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bude na Kosutnjaku, Nesa vozi od NIS-ove pumpe. :D U povratku kuci, do NIS-ove pumpe. A ova nedeljna, od/do Sava Centra. :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...