Jump to content
FAS Goran
vladac81

Fiat Bravo 1.9 16v Sport 150ks

Recommended Posts

Pazi ga, ovaj ziv :thumbup:. Zadnji put videh coveka uzivo dok je imao Stila :D.

Jesi li se to zaje*ao sa nekim Opelom? Vidis, a meni gust i utisak sa 1.9 i 1.6/2.0 dijametralno suprotan od tvog. 

Neka je sa srecom nova masina! Interesantno mi je uvek da vidim sta "nasi" biraju, kada dodjes do trenutka da nemas vise sta da uzmes iz grupacije i klase. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ziv ziv :),deca urnisu pa jedino kad sam na poslu nekad ugrabim vremena  da vidim sta se vozi i gde su problemi,forum je nekako ostao navika :)

Hvala na lepim zeljama.

Stilo se i dalje vozi u komsiluku,i dalje je u prilicno lepom stanju.Bravo otisao u Beograd...

Za opellaaa cemo tek videti.

Trebao mi je definitivno veci auto,hedz bek varijanta daje stvarno dosta prostora,odustalo se od karavana u zadnjem trenutku.

Iskreno nije ni bio prvi izbor vec AstraJ ali posle 2 meseca dobre potrage  i dosta potrosenih zivaca jednostavno nisam nasao auto koji mi odgovara a da nema ulaganja manjih od 1500 eura...

Zato sam i uzeo provereni 2.0 160, negde pise 165,negde da su ga radili nemci i talijani....

Gledao sam da od opreme imam skoro pa sve,od elektro sedista sa memorijom ,modova voznje ,itd itd...

Za sada sam odusevljen kako ide,udobnost ,ubrzanje,pogotovo u sport modu....Potrosnja na 3000km je 6.3 kombinacija,

U planu veliki servis i zamena usisne grane,(kupljena nova bez klapni u Sapcu kod  Makija).

iskreno od 1.6 motora jedino me odusevio golf ali sa dsg menjacem,sa manuelnim kao mrtvi da su.

Razmatrala se i opcija tipa multijet,posto u firmi vozim 1.4....ali posle 77 000km koje sam sa njim presao definitivno ne mogu da progutam neke stvari tako da je otpao...

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...