Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Savladajte zimu uz besplatnu FCA proveru Vašeg vozila

Recommended Posts

Pozivamo vlasnike vozila svih FCA brendova (Fiat / Fiat Professional / Alfa Romeo / Lancia/ Chrysler / Jeep) da dođu u ovlašćeni servis na besplatnu zimsku proveru vozila!  Akcija traje do 31.12.2017. Važi i za vozila van garantnog roka.

 

DESKTOP-Winter-check-up-2017-FIAT-LP-1280x1600px.jpg

 

Pod besplatnom proverom podrazumevamo proveru vozila u 11 tačaka:
 

  • Kontrola centrale ubrizgavanja - Examinerom- WYTECH;
  • Provera stanja pneumatika;
  • Provera akumulatora;
  • Provera ventilacionog (rashladnog) sistema, rashladne tečnosti;
  • Provera nivoa ulja u motoru;
  • Provera kočionog sistema (nivo ulja, vizuelni pregled prednjih kočnica);
  • Kontrola metlica brisača;
  • Kontrola prednje svetlosne grupe i signalizacije;
  • Kontrola trapa (prednjeg, zadnjeg);
  • Kontrola upravljačkog sistema;
  • Vizuelni pregled vozila;

 
U slučaju konstatovanja kvara, vlasnici vozila imaju 10% popusta na rad i 10% popusta na originalne rezervne delove za otklanjanje detektovanog kvara. Ponuda važi i za vozila van garantnog roka. Spisak ovlašćenih servisera možete pogledati klikom OVDE

 

Winter-check-up-2017-FIAT-LP-1170x400px.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Danilo1

 

Ništa nije stiglo od ''FCA Srbija'' pred ovo leto oko servisne akcije.

A, sve mi se čini da sam nešto jednom video na njihovom sajtu (sad ne mogu da pronađem, ko zna možda sam i pomešao nešto), a opet teško je moguće da nije stiglo ako već ima... - tako da ipak ostaje da se sačeka jesen. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Danilo1

 

from: FCAgroup
to: Fiat-Lancia Club Serbia
date: Fri, Jul 20, 2018 at 11:15 AM
subject: Summer check up 2018

 

Čuli su te...evo i letnje akcije:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/77358-letnja-fca-akcija-besplatne-provere-vozila/

 

:) :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pff sad su nasli kada sam otisao na more :P

Al dobro, taman da odem jos jednom pa da pitam za neku malo ozbiljniju proveru sta se sve radilo na autu u ovlascenom u CH :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otisao sam za vreme prosle zimske akcije u Kompresor u Rakovici.
Dali su mi dugacak spisak sta sve ne valja, naveli da treba da uradim mali i veliki servis (nisu videli nalepnicu na kojoj pise da je mali servis bio uradjen neposredno pre pregleda, a nalepnica se nalazi na kosu kod sipke koja drzi haubu podignutom, pa nisam uopste siguran da su otvarali haubu), rekli da je ulje na minimumu (proverio sam popodne kod kuce, sacekavsi prvo da se slegne, ispalo je da ga nisu ni proveravali jer je stajalo blizu maksimuma kao i uvek), turbina na izdisaju, dali predracun.
Otisao sam kod majstora gde odrzavam auto da proverimo sta treba da se uradi kako bih sredio auto, sve je bilo ok.
Nije mi djavo dao mira, hteo sam i trece misljenje, sve je bilo ok.
Od tada mi je na red dosao jedan redovan servis koji sam uradio i pukla jedna opruga, pa sam zamenio njih (amortizere i solje kad se vec rastura).
Nista od onoga sa spiska koji su naveli u Kompresoru tada, a ni sada nije doslo na red za popravku.
Bio sam jako zadovoljan Kompresorom u Rakovici kada sam se raspitivao za kupovinu novog vozila (totalno druga prica sa istom firmom na Dorcolu), ali su me totalno razocarali sto se servisa tice.
Novi sluzbeni Doblo je sa servisa vracen sa ulubljenom sajtnom (samo ja sam ga vozio, a ostecenje sam primetio kada sam parkirao pred firmom. Naravno da je odgovor bio da nisu oni napavili stetu.) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...