Jump to content
FAS Goran
Dejan Zivanov

Psi izjeli auto

Recommended Posts

Pozdrav! Nisam siguran na koje mesto da stavim temu posto je malo specificna(ako sam pogresio mesto izvinite mod-ovi premestite je).

Dakle preko puta mene zive CIGANSTURE, u bukvalnom smislu te reci, kartoni ispred kuce, nemaju struje, itd itd itd... u toku dana ima cak i 10 kerova ispred njihove kuci... koji su naravno NJIHOVI, napadaju prolaznike, kola, mame sa bebama koja guraju kolica ITD ITD ITD... Inspekcija je zvana nekoliko puta, a kolika su govna to pokazuje, da su ti kerovi i dalje ovde i da nisu nista uradili po tom pitanju. 

Da predjem na stvar, danas te dzukele su mi pojele tablicu, tj plastiku od tablice, izgrebale prednji branik, vide se dubine od kandzi, izgrebale mi haubu, i izgleda da su izjeli neka creva, posto vidim plastiku od creva na betonu.... Dakle dal neko moze da mi kaze kako mogu da pristupim ovom problemu sa legalne strane? Dakle sta raditi?

Pozvati miliciju, inspekciju, zoohigijenu, koga tuziti, sta raditi?

 

Hvala na razumevanju

 

P.S NEMAM KASKO
 

Edited by Dejan Zivanov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala @beli_Punto ali da su to normalni ljudi, koji zive normalne zivote, ne bi dobili taj naziv, sto je cinjenica. Velika je razlika izmedju ROMA koji je svestan svoje situacije i napreduje u zivotu i zivi, a ne obicne Cigansture kao sto sam i rekao. Ne mogu svi da se kategorizuju u jednu kategoriju. A sto se tice drugih, posle malo kopanja na google-u nista ne nalazim kao resenje :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na žalost, mozes samo da se nerviras. Ti kerovi i ekipa iz karton-citya su zaštićeniji od tebe.

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Dejan Zivanov said:

Hvala @beli_Punto ali da su to normalni ljudi, koji zive normalne zivote, ne bi dobili taj naziv, sto je cinjenica. Velika je razlika izmedju ROMA koji je svestan svoje situacije i napreduje u zivotu i zivi, a ne obicne Cigansture kao sto sam i rekao. Ne mogu svi da se kategorizuju u jednu kategoriju. A sto se tice drugih, posle malo kopanja na google-u nista ne nalazim kao resenje :(

 

Ja sam mislio da si ti normalan i civilizovan, oni dok su bili cigani bili su malo normalni, sad su postali romi pa su zasticeni ko bele mecke, to je problem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasticeni jesu, al to im ne daje za pravo da imaju 10 kerova ispred kuce, i da se ponasaju tako kako se ponasaju. A to da sam normalan i necivilizovan... Necivilizovan sam zato sto mrzim neljudsko ponasanje? To bas ima smisla...

Edited by Dejan Zivanov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost brate sem da potrujes kerove nista drugo ne mozes...jadni PRNM (pripadnici romske nacionalne manjine) su zasticeni a niko ne zna zbog cega..niti su pismeni niti glasaju niti nam trebaju za koj q..sve bi ja to u Egipat poslao

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok nisam reko da to uradi konkretno al sta drugo kad sinteraj ne radi svoj poso..×ebes auto al sta ako dete napadnu ne daj boze...

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Životinje nisu krive, krivi su ljudi koji imaju potrebu da hrane lutalice. I onda te lutalice kampuju ispred zgrade u kojoj živim, laju novu, napadaju prolaznike. Mene ne diraju, znaju da živim tu. A onda moja tašta dođe da pokupi moju bebu od 16 meseci iz vrtića, vraca se kući jer žena i ja radimo i ti isti kerovi laju na njih, kidisu i sl. Ti isti kerovi imaju veća prava od mene.

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

Namesti se da te ujede neki od kerova, idi u hitnu, nađi advokata kojem su ujedi pasa lutalica specijalnost i tuži grad - zaradi 1000-2000 evra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prošle godine sam zvao X puta, sinteri su ih odveli, pelcovali i vratili. Naravno, zvao sam opet, dal Beokom ili koji već klinac od servisa, kad sam pitao sta ako mi napadnu, izujedaju dete, mrtav ladan lik kaže trazite odštetu od grada?! A ja ako nesto uradim kerovima mogu da budem priveden. Zivotinje nisu krive, krivi su ljudi, krivi su idioti koji ne rešavaju probleme pasa lutalica. Krivi su ljudi kojima je zao zovotinja, a nece da ih udome, nego eto, ispadaju humani i hrane ih ispred tudjih zgrada.
Jbg, ode tema u klinac, ali morao sam ovo izneti.

Sent from my 3310

@Martin ma jeb'o to, nisam u tom gasu, ne daj Bože da me i ujede, poslušaću tvoj savet, a ovako ne. Meni je više do deteta, tašta ko tašta

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meh tako je i ovde bilo.... Bila inspekcija ispred kuce... i komsinica pita sta sa ovim kerovima... Oni kazu.."Mi sa time ne mozemo nista da uradimo"... Ako oni ne mogu nista da urade... Ko? Sta? Gde? Kud onda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takve stvari se ne rešavaju legalno već ono drugo..Dok ti čekaš da se država uredi po tom pitanju ima ti pojedu kola..:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugar je zatekao auto (korsa) sa branikom koji na pola visi, polomljena zabica, i imao nekoliko ogrebotina kao da je neko srafcigerom zagrebao dok je skidao....

Izgledalo je kao da je neko krenuo da skine, pa ga prekinuli u pola.

Kad su videli snimak sa sigurnosne kamere, copor lutalica jurio macku, ona se sakrila ispod auta, i oni pobesneli i kidali auto.

Auto je bio na javnom parkingu, drugar jurio koga bi mogao da cima da pokrije stetu (grad itd), na kraju skapirao da ce vise vremena/zivaca potrositi, i sam pokrio stetu.

Edited by Smireni

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Smireni jbg zao mi je to da cujem :(

Inspekcija > Zovi sanitaciju
Sanitacija > Svako ima pravo da hrani pse lutalice, ali mi ih samo pristrojimo, drzimo odredjen period dana, i ako niko nece da ih udomi, pustamo nazad na ulicu 

U ponedeljak cu da vidim dal moze da se tuzi grad... Znam da mogu lako da pokrijem to iz svog dzepa, al citav splet okolnosti je totalno cudan, da mi je neko rekao da ce ovo da mi se desi nikada ne bih poverovao... Zvuci kao prica iz nekog vica - Kerovi mi izgrizli auto :D

Edited by Dejan Zivanov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...