Jump to content
FAS Goran
milos66

P : Xsara picasso 1.6 plin

Recommended Posts

Na prodaju moj pikaso,vlasnik registrovan godinu dana,gume za sve sezone sve 4 tiri nove garancija 25 meseci - pisana.

Uradjen veliki kao i mali servis,zamenjeno sve sto je bilo potrebno 

- termodavac,termostat ujedno i antifriz,stabilizator trenutno bez ulaganja.

Motor 1.6 70 kw godiste 2002 , km 155000 km i prava je kolega sa foruma mi je proverio na sajtu kada je zadnji put registrovana u italiji i km se poklapa.

Ima ugradjen plin Stag, potrosnja 10-11 l pogradu na otvorenom oko 7l , letos isao u Nei pori potrosiou jednom pravcu 4500din za 750 km , jako mali potrosac klimu nisam gasio a da ne pominjem gepek koji je bio pun. Nije atestiran ali dobro skriven. - imam svu potrebnu dokumentaciju - spreman za atest.

 

Regidtracija oko 23000 din registrovan do 10.2018 god , odrzavanje vise nego povoljno mozda u rangu stila cak i jeftinije. 

Zatamnjen kvalitetnom folijom protiv UV zraka. 

Mogu reci da je mazen i pazen.

 

Na autu imaju dva ulegnuca mislim da ce se videti na slikama.

 

Od klasicnih nedostataka koji prate pikasa, sediste je u odlicnom stanju ( vozacevo) brava na gepeku funkcionise, klima radi,CB,podizaci sve radi.

Posedujem servisnu iz italije,kao i kod karticu 2 kljuca, auto je bas dobro ocuvan i fino utegnut,porodican pravi autic zadnja sedista se jako lako vade tako da brzo moze da postanei  kombi :)

 

MILOS 0652008304

 

 moze i poneka zamena za cromu,bravo,pasat ,nesto malo novije,mladje... ;) 

 

cena pocetna 2700e nije fixna.

 

Sto se tice cene,ima mnogo jeftinijih vidim , cak sam obisao sasvim slucajno na buvljaku dva tri komada sa cenom od manjom od 2000e izaista ne moze da se poredi sa necim sto je redovno odrzavano mazeno i pazeno.

 

 

 

 

45.jpg

46.jpg

112.jpg

113.jpg

a.jpg

as.jpg

kkk.jpg

n.jpg

p.jpg

q.jpg

s.jpg

viber image.jpg

zaz.jpg

zzz.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze i zamena za nesto iz fiat lancija alfa romeo grupacije....

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze idea moze musa uz moju doplatu da ispunimo zelju i zeniiii :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate pikasa evo skoro dve godine vozim zreo je za zamenuuu hahaha.... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

onaj iz tvog oglasa mi se jako svidja ali mi nesto mnogo 110kw ja dosta vozim po gradu nemam mu... kapiram da popije leo8-9l nafte... da je benzinac sa onakom lepom opremom moze

Share this post


Link to post
Share on other sites
onaj iz tvog oglasa mi se jako svidja ali mi nesto mnogo 110kw ja dosta vozim po gradu nemam mu... kapiram da popije leo8-9l nafte... da je benzinac sa onakom lepom opremom moze

Baš on. Ne bi trebalo preko 8l. Ako rešiš nešto, tu sam :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...