Jump to content
FAS Goran
Djuk85

Ratkapne 14' potraznja

Recommended Posts

Da nema neko povoljne ratkapne 14' za mareu :)

Ne bi bilo lose da su zatvorenije..tj da sakrivaju felnu vise :)

 

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti trebaju sve 4 to nemam, a jednu ili dve bih mogao da ti iskopam u podrumu. Ništa lova, samo platiš poštarinu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja sam dobio komplet gume sa felnama za zimu nego felne nisu bas na oko pa reko da ih zakamufliram :)
Nije mi ni hitno ja usput pitao :)
Imao i ja po garazi tih ratkapni od proslog auta pa razdelio sve, kao nece mi trebati :D

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj sadašnji ima 15, tako da neće ni meni. Ajd' videću to sutra, sad je već mrak, a nemam svetla tamo.

Edited by nesa 169

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moj sadašnji ima 15, tako da neće ni meni. Ajd' videću to sutra, sad je već mrak, a nemam svetla tamo.
Imam ja 4 od ćaletove opel omege,14"

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Imam ja 4 od ćaletove opel omege,14"

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Evo slike(sa neta),fabrički model.
Nije ona jeftina krta plastika4f642e7a548b0e62e166056728fe1c57.jpg

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa znak bi mogao neki stiker da resi mislim... Koliko ih cenis da pregovaramo

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


Okrugao kao fiatov znak

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima neko ovakvu a da mu je raspar ili da mu ne treba :) moze prodaja ako je cena razumna :)

14ca mi treba. Hvala

20171104_215945.jpg

Edited by cuore_sportivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Djuk85 Druze ako imas original fiatove felne na autu onda ne mozes staviti bilo koje ratkapne jer je "specificna" felna,mislim mozes da ih zategnes vezicama ali nije to to jer sva bude izdeformisana i tako i okrece deformisano... ne znam kako drugacije da ti objasnim. Govorim ti iz licnog iskustva jer sam ja pre jos kupio bio neke ratkapne i tako ih stavio da bi ih na kraju skinuo i izlomio ali bukvalno nogama ih izgazio i bacio u smece.... Sutra dan sam otisao na buvljak i kupio ratkapne za fiata(mogu ti ih slikati jer imas za punta itd...koje ne odgovaraju felni koju ima marea,bravo,brava) mislim da su tada bile oko 1500din sa sva 4 stika fiat  i resio problem. I dan danas ih imam na zimskom setu guma...

Edited by Trofeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

To važi samo za jeftine plastikanere,ja godinu dana noso od opel omega a,makle se nisu!

Ne širi paniku bezveze

 

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zet i on mi rece ima neke michelin nove, stoje mu bezveze, al nemam vremena ovih dana nikako da vidim...
Nije mi hitno, lako cemo :)

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zet i on mi rece ima neke michelin nove, stoje mu bezveze, al nemam vremena ovih dana nikako da vidim...
Nije mi hitno, lako cemo

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk




Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

@neshtry Centralni deo felne je izbocen tako da jednostavno odbija ratkapnu koja nije odgovarajuca nije stvar da li je jeftin plstikaner ili ne. NE pricam ovo napamet... zato treba obratiti paznju pri odabiru jer ne odgovara svaka ratkapna na tu felnu i ako je "14" Mozda te od omege odgovaraju ja ne ulazim u to ;) Samo zelim da upozorim coveka jer sam ja kupio ratkapne nove koje nisu mogle da nalegnu kako treba upravo iz navedenog razloga...

Edited by Trofeo

Share this post


Link to post
Share on other sites
[mention=11038]neshtry[/mention] Centralni deo felne je izbocen tako da jednostavno odbija ratkapnu koja nije odgovarajuca nije stvar da li je jeftin plstikaner ili ne. NE pricam ovo napamet... zato treba obratiti paznju pri odabiru jer ne odgovara svaka ratkapna na tu felnu i ako je "14" Mozda te od omege odgovaraju ja ne ulazim u to  Samo zelim da upozorim coveka jer sam ja kupio ratkapne nove koje sam izlomio jer nisu moge da nalegnu kako treba...
Fiatove ratkapne se šrafe na šrafove od točka,opelove su sa oprugom...Opel ima veliki disk od kočnice napred,pa je točak sličan fiatovom

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

@neshtry Sve je to moguce ne ulazim u to. Ja sam kupio  kopiju na buvljaku za 1500din koje su legle kako treba bez vezica,ako me razumes... stvar je u izbocenju felne i shodno tome mora se birati odgovarajuca ratkapna...  Ovo pricam na osnovu licnog iskustva,da ne bi neko dosao u istu situaciju kao sto sam ja dosao jer nisam znao... Verujem da pasu ne samo te od omege nego i mnoge druge ali samo se mora obratiti paznja jer ne moze svaka....

Edited by Trofeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče sam kupio ratkapne za zimski set ba čeličanama, 15". Legle ko dupe na nošu. Slikaću pa ću okačiti. Cena 2050 dinara u lokalnoj auto prodavnici u Mirijevu. Slikaću sutra. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje da si kupio one na štafove

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa deluje mi kvalitetnije od one sa buvljaka...

Sta znam, nisam puno bas zagledao posto nemam mnogo iskustva.

Dao bi ih za manje u svakom slucaju, velika mi to cifra za ratkapne :)

 

Bolje da si kupio one na štafove

Necu stavljati ove na kola, ne svidjaju mi se.

 

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...