Jump to content
FAS Goran
Bumblebee

P ili M: BMW 320d 2006.

Recommended Posts

5850 samo za koleginog druga sa foruma. Na sajtu PA je bila cena 6000e sad sam dao za auto 50.000 za registraciju i prevod porez na moje ime.

Kada neko lepo pita kao ti, ja cu normalno odgovoriti. Kada mi neko kaze i insistira za koliko ja treba da prodam auto, onda nece dobiti lep odgovor jer to nije normalno. Plus niko pravi kupac nego ne znaju sta ce pa kucaju po forumu, kao belipunto, cist primer spamovanja. Al da ne sirimo.

Sms, poziv, viber. Mozemo se videti sutra ako hoces nevezano za kupovinu i slicno.

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktuelno,

Vrhunski automobil za vrhunsko uzivanje.

Osetite 163 konja uparenih sa izuzetnim automatskim menjacem koji zajedno sa  zadnjom vucom donose neopisiv dozivljaj tokom voznje!

Akcija,akcija, akcija.

Moze zamena uz vasu doplatu za neki gp ili puntac benzinjaru/plinjaru.

Ili uz moju za 3jku novije generacije 2010-2013. iskljucivo automatik gt ili karavan.

Akcija akcija, od ulaganja 180e farbanja kome treba!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
29 minutes ago, Milutinac said:

Pametno...nismo dzabe u osnovnoj radili onaj duborez...linorez, kako li se zove.

Mogao si i da nacrtas nesto, tipa planinski predeo, kucica, planina, drvo, cvet, ptica (slovo m onako kao)...

S-JAJNO!

@neshaoct delete

@Milutinac admin=/ spam go off

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrhunski ispalo :thumbup:

A koliko je akcija, koliko je cena? 

Ovo je definitivno unikat... Ne bih ja to dir'o...

 Sad ima draž...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate ako si dao 50.000 skoro za registraciju i prenos, sto ne das jos tih 180 eura i ne sredis tu limariju. Ja sam na prethodnom autu isao da menjam letvu volana dan pre nego sto je dosao kupac jer sam znao da ga nece uzeti kad vidi toliki luft. Dao 200 eura za letvu, al je auto otisao, a to je najvaznije. Evidentno je da ljudi ne zele da kupe ovako izgreban auto, a ako vec kazes da je saniranje toga 180 eura, to je stvarno smesna cifra naspram vrednosti vozila. Mozes to da iskompenzujes kasnije tako sto neces spustiti cenu mnogo, alo svakako mnogo brze ces ga prodati bez tih sranja po limariji

Share this post


Link to post
Share on other sites

@rkoma1986 ne farbam ga jer mesto gde ja parkiram je nemilosrdno prema kolima i da sam ga onomad jos ofarbao do sada bi imao desetak ogrebotina.

@The Punisher zelim da zamajav ljude da dodju iz provincije cak, da bih im saopstio tek tada da je izgreban i da im izvucem lovu! Noob

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 minutes ago, Bumblebee said:

@rkoma1986 ne farbam ga jer mesto gde ja parkiram je nemilosrdno prema kolima i da sam ga onomad jos ofarbao do sada bi imao desetak ogrebotina.

@The Punisher zelim da zamajav ljude da dodju iz provincije cak, da bih im saopstio tek tada da je izgreban i da im izvucem lovu! Noob

Nazalost, svi parkinzi su takvi, i ja imam vec nekoliko ogrebotina za godinu dana koliko je auto kod mene (pre toga bio u dvoristu i tacno se vidi da ne mozes sacuvati auto na javnim parkinzima). Ali te manje stvari se ne gledaju tolik pri kupovini. Ovo na tvom autu itekako odbija kupce. Imam najbolju nameru da ti skrenem paznju, nista vise

Share this post


Link to post
Share on other sites

@rkoma1986 ma u pravu si ti ali toliko im je pala cena i toliko je sad siroka ponuda da i ako ofarbam necu dobiti vise nego sto trazim. Ne zurim, prodace se i ovakav, bio je jedan ozbiljniji kupac kome to nije smetalo i zvao je da se nadjemo medjutim ja sam bio na putu od par dana i vise se nije javljao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas koliko njih je mene zvalo da se nalazimo? Pravi kupac ti kaze, dolazim tada i tada u toliko i toliko sati, organizuje servis ili sve sto treba. Ako nisi u mogucnosti dogovoris se za termin.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas koliko njih je mene zvalo da se nalazimo? Pravi kupac ti kaze, dolazim tada i tada u toliko i toliko sati, organizuje servis ili sve sto treba. Ako nisi u mogucnosti dogovoris se za termin.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaista nemam nameru da ti skrnavim oglas i zelim ti svu srecu sa prodajom, ali ako me secanje sluzi, nazalost, tebi su izvrljani farovi, hauba, krila i vrata.

 

Ja sam zbog po jedne crte na haubi i gepek vratima dobio odgovor da mora farbanje oba dela i nazalost nije bas ni tu cena 180e. Samo kazem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako ko me pozove ja mu objasnim situaciju. Izgrebana je hauba, blatobran i suvozaceva vrata to je u Lazarevu u komori kod odlicnog majstora ravno 180e jos 50ak ako ces ispolirati ostatak auta.

Elem, da ja kupujem auto i uverim se u mehanicku ispravnost na ovo ne bih ni gledao.

Pa lepse je ogarbati auto za 180e nego bilo sta od mehanike auta i cacnuti.

Pa samo turbo da uradi, diznu mali servis pa ce izaci iz te cifre, a ovde nema nista od toga. Samo servis menjaca je 350e da ne pricam o ostalom.

Definitivno nije auto za one sto dr...na boju i felne, vec za nekog ko ce da ga tera za sve novce bez ulaganja.

Znaci dodjes, pljunes 6300 sednes i ides gde hoces. Ako ima bolje i jeftinije neka pazare. Ja dajem i na punomoc normalnim kupcima, znaci plati, sedi i vozi.

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko ce karavanka po toj ceni bez obzira na opremu...kod nas je trziste takvo. Moj e-39 ka je po stanju i opremi bila sigurno u prvih 5 do 10 u Srbiji. Nije otisla po ceni po kojoj vredi vec po ceni koje diktira trziste. Lepo ti kazu ljudi, prvi utisak je estetika a onda idemo dalje, sto bi rekli nadi ljudi da li ga vata ili ne vata oko.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 hours ago, Bumblebee said:

Ne pise vise nista pogrdno jer sam dorezao par crtica tako da je sad samo iskrabano :)

IMG_20180421_134920.jpg

Dorezao par crtica? Ja ga ne prepoznajem vise... :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeftinije je odraditi i ispolirati komplet auto za prodaju.

Izgled prodaje u 90% slučajeva, kupci su takvi, drugim rečima svi smo mi takvi, volimo da doteramo kući nešto šta valja i lepo izgleda.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...