Jump to content
FAS Goran
Bumblebee

P ili M: BMW 320d 2006.

Recommended Posts

Jel ide cena UP za 400-500€ zbog guma? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
26 minutes ago, Axic said:

Jel ide cena UP za 400-500€ zbog guma? 

Cena ostaje ista: 6300e

Za sve detalje pozovite ili inbox.

Bespotrebni komentari -off

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biće to početak jednog lepog prijateljstva, kao Vule i FantomX. Ponekad uteraju kitu jedan drugom, al se vole :D ko nokat i meso. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, marko.jovanovic said:

Biće to početak jednog lepog prijateljstva,

image.thumb.png.e8ccb276ae9ce7587e94868dac363827.png

 

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Automatik + kozna sedista.... Definitivno kombinacija koja me odbija
Samo sedista sa produzetkom vrede u Bmw-u

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Produzetak sedista i el. naduvavanje bocne potpore naslona na zeljeni nivo potpore za oba sedista.

Ispod sedista vufer koji je izgleda iskucen tako da ko se pozabavi da ga vrati u funkciju ima da pored fiksiranog oslonca ledja, produzetka za odmaranje nogu dobija i bas direks u mu.a

:zorro:

d78246ba.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ta sportska su super. Da su stof bila bi prva liga, ali na kraju krajeva, ne prave kozna zato sto su biiip i nisu dzabe skuplja od obicnih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja iakustva sa koznim. Leti znojim se ko svinja ali ja se svakako znojim i to se resi postavljanjem one presvlake sa drvenim valjcicima ili necim drugim.

Zimi i u hladnijim danima nikakvih problema. Nema grejace ali nisu ni potrebni jer se koza ugreje posle par sekundi. Ono sto se svidja pored ergonomije je sto se ne kaci nista za sedista vec su tvrda i udobna. Kada bih uzimao ponovo bmw ne bih sigurno sa koznim sedistima. Za sad croma je imala najudobnija sedista mada i ona su imala onu plastiku p osredini npa sam se znojao.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moja iakustva sa koznim. Leti znojim se ko svinja ali ja se svakako znojim i to se resi postavljanjem one presvlake sa drvenim valjcicima ili necim drugim.
Zimi i u hladnijim danima nikakvih problema. Nema grejace ali nisu ni potrebni jer se koza ugreje posle par sekundi. Ono sto se svidja pored ergonomije je sto se ne kaci nista za sedista vec su tvrda i udobna. Kada bih uzimao ponovo bmw ne bih sigurno sa koznim sedistima. Za sad croma je imala najudobnija sedista mada i ona su imala onu plastiku p osredini npa sam se znojao.
Lupio si i ostao ziv da se zimi ugreje. Na c5 sam imao kozu bez grejaca...uzas

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozbiljno ti kazem, pa sto bih lagao kada sam ispod napisao da kada bih ponovo uzimao auto ne bih uzeo sa koznim sigurno samo zbog znojenja leti.

Zimi ja nisam imao problema, na trenutak su hladna nesto malo vise od obicnih ali dok upalis kola krenes sve ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam vozio C-Maxa sa koznim sedistima i grejacima. Zimi milina, greju posle 10 sekundi, ne ustaje ti se posle.. ali zato cim je malo toplije katastrofa. Nije ni docekao leto kod mene :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pa nisam uzimao u razmatranje f-ove bez kožnog enterijera. Jednostavno mi mi ne ide auto ove klase bez nje. 

Žao mi je samo što konkretan primerak nije imao full elektro sport sedišta ali jbg, ne može sve da se skocka.

 

Inače nisam još primetio problem sa vrelom kožom a što se tiče grejanja sedišta ono je top. 1 je extra toplo već dok 2 i 3 je roštiljanje:D

4 hours ago, zunto said:

Samo sedista sa produzetkom vrede u Bmw-u

Ne bih se složio, doduše ne znam za druge modele ali kod mene su sedišta baš kao fotelje . Naravno da su sa produžetkom bolja ali daleko od toga da ne valjaju bez.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Velika je razlika, doduse sto se udobnosti tice moja koza u e39 obicna bez ekstenzije je bila udobnija od ove ///M u e60, ali sto se tice polozaja, drzanja u krivinama i osecaja u sedistima nebo i zemlja. Posebno se oseti u trojci gde su obicna sedista shit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U trojci deluju kao tapacirana daska, tako su ravna, ne razumem taj dizajn.

Sto se tice F10/11 bolha opcija su M sedista alcantara ili sta li su vec. Bolje nego koza. Imao@totti onog belog na placu, lep bas.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sedišta koja su vrelija na suncu od tih kožnih u E90 (a i u Z4) nikad nisam video

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...