Jump to content
FAS Goran
Bumblebee

P ili M: BMW 320d 2006.

Recommended Posts

1 hour ago, rkoma1986 said:

Mora da je bila polutanka :D

Ili je istog dana razbio ogledalo pa ona pozitivna nula ispala, 7 godina nesreće i 7 godina sreće.:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ponudu od komsije za zamenu 2.2pezo 407 i doplatu koja mene pokriva.

Kako se pokazali ovi motori se to moze prodati i za koje novce sta mislite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekajte ljudi, pogledao sam i samo taj je na oglasima sa tim motorom a da je 2008.godiste.

To je komsija koji je licno uvezao iz nemacke auto i voza ga vec par godina pa je pouzdan auto nego je penzioner i hoce automatik a ne smeta mu sto je izgreban.

Samo pitam iskustva sa tim motorom i da li se to da prodati sobzirom da je 2.2, nista drugo. Ne bih ni razmisljao o ovome da nije komsin.

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/11103793/peugeot-407-hdi

 

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites

407-ice se inace ne prodaju lako, meni je lik prosle godine nudio u zamenu 407 2.0 hdi 2006 godiste za moj Audi a4 b6 2001 godiste. Kaze, 4 meseca je na oglasima, imao 2 poziva.. Ja sam za audija trazio 3300.. i nisam prihvatio zamenu...

a s obzirom da je ovaj sto ti se nudi 2.2 to je sigurno jos teze prodati... Kazem ti najozbiljnije, ako ce ti dati jos 4000, uzimaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ki.a, nece on toliko da da para onda ispadne da njegov vredi 3000e.

Jos da se posvadjamo x)

Fala lepo.

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kao nudi mi njegov i 1500e (2000 ce dati garant) sto znaci da bih ja ovaj stavio odmah na oglase za 4500 pa samo da li ce se prodati za te pare, reg.godinu dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, dam ti ja moj A3, kljuc za kljuc, veruj mi bolje bi prosao, tj pre bi ga prodao i izvukao bi vise para...

Salim se, odustao sam od automatika definitivno, ali ovo sto ti on nudi je smesno.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

LM, pezo od opreme ima zadnje parking senzore i polukozna sedista, a pritom 2.2... realno pitanje da li bi to kupio i za 2500

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Bumblebee said:

Dodji veceras da probas automatik 0631188678 da vidis ako naravno nisi vozio pre toga.

Vozio, i super je, zaista, nema sta, samo se plasim skupih kvarova, a i kolko sam cuo, malo je dobrih majstora..

tako sam se i plivajuceg zamajca i turbine plasio godinama pa eto fala bogu, prevazisao sam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Bumblebee said:

Samo pitam iskustva sa tim motorom i da li se to da prodati sobzirom da je 2.2, nista drugo. Ne bih ni razmisljao o ovome da nije komsin.

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/11103793/peugeot-407-hdi

 

Vrlo vrlo loš motor, puno problema, najlošiji HDI motor koji postoji. Pozoveš bilo koji Pežo ili Citroen servis, reći će ti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...