Jump to content
FAS Goran
Bumblebee

P ili M: BMW 320d 2006.

Recommended Posts

Pozdrav svima.

Doslo vreme da se rastanem sa bembulom. Potrebni novci za kapitalna ulaganja druge prirode jedini razlog prodaje.

Moze zamena za punta uz vasu doplatu 2010.+ kupljenog u Srbiji sa do 100k km, benzince. Dolaze u obzir slicni automobili benzinskog agregata.

Za sva pitanja pozovite 0631188678 idealno viber jer sam ne mogu da pricam na tel. zbog posla.

Motor 163KS, registrovan do 2.2018. nove letnje miselinke, svi servisi uradjeni kod rezaca, najnovije je ciscenje usisne grane, dpf, pregled turbine i zamena creva.

Skockan i pouzdan auto bez ulaganja, unutra je M paket opreme a dole ispod sportsko vezanje.

Cena 7200e moze korkcija cene zbog izgrebane haube i blatobrana koje je zamaskirano...

 

IMG_20171001_093651.jpgIMG_20171001_093742.jpgIMG_20171001_093902.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doveo sam ti ozbiljnog kupca ali ti si stvarno nvrntn. Ti imaš svoju cenu, on je dao ponudu, nađite se ljudski na pola i prodaj auto na kom je ugravirano "cigan" i "govno"... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala premie, videcemo se jednom pa cemo se normalno isppricati.

Ispod 5850 za njega ne mogu ici. To se sve ofarba za 200e, za 300 full sa sve poliranjem celog auta.

Imam po tri poziva dnevno, otici ce za 6k  brzo, ako ne ode do 22.3.registrovacu ga i podici cenu na 6500 pa ce naici neko. Ne zuri mi se, za 5500e neka voze ljudi gp ili megana, bengula kosta a ja ispod toga ne mogu niti zelim ici. Da poklanjam kola ne pada mi na pamet. Meni ne smeta sto je izgreban, bar ne mislim hoce ga neko ogrebati vratima, kljucem :) vecu stetu ne mogu napraviti. Nego, mislim otvoriti temu sta kupiti do 3.5k, 4k kad prodam ovo moje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je vec spustena cenasa 7k, nema cenkanja kod mene, to i stoji u oglasu ;) Ne mora se ni prodati kada pogledam na oglasima sta moze da se kupi za 5850e dodje mi da skinem moj sa oglasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/11859521/bmw-320-d

 

Pa kao i mnogi, krenu ambiciozno, onda stave realnu cenu i onda minimalnu da bi prodali. Nema narod para :)

I sa 5850 koju sam rekao da je fiksna, ponudio 5500 = -350e a ne 150 (na pola se ne nalazim nisam trgovac na pijaci da se cenkam), sto je bezobrazno malo, jer u ovoj opremi na podrucju Vojvodine moj je najjeftiniji :) Evo Milutine ti si tvoj platio 6000, ulozio vrvt tone zivaca i hiljadu evra i sad treba da ga das za 4500 jer neko ko nema para hoce da voza bravo. E pa ne moze, ima gp pa neka voza sta moze da priusti :)

Evo @zrnke svoj prodaje i za mesec dana spustio cenu za 300e, a vrvt ako mu se bude zurilo prodace ga za jos -300... za takav auto. Jbg, nema narod para a ima zelju :) a mi sto imamo zuri nam se da kupimo nesto drugo pa dajemo kola za dzabe a zene nam j.m. x)

Edited by Bumblebee
Dopuna linka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 6500 koliko si ti naumio kupuje se 5-ca, a 5-ca je 5-ca. Svoju e39-ku sam cenio od marta 2017 do februara 2018... 5000-4700-4500-4300 i na kraju je dao za 4000. U nju bukvalno nije bilo dinara ulaganja. Dva seta felni sa gumama i to skoro novim, nov akumul, novi diskovi plocice na svim osovinama, odradjen kompletan servis...Kada ti naidje ozbiljan kupac moras odmah da reagujes. Jos jedan savet ako ga ne prodas sada ocekuj da ce ti zveknuti nesto sto ce te izuti iz gaca. Auto prodajes u trenutku kada je najbolji...

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jbg, ne vole svi velike automobile, imas za te pare i x3.

A ja imam cenu ispod koje ga ne dam pa se i ne prodao. Zveknuti nece nista jer ga upalim jednom nedeljno do centra i nazad i jednom mesecno odem za Zr i nazad. Taman naidje neki dobar puntic sa foruma za male pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam bembaru svaki dan, posto idem tuda na posao. Moram da primetim da dugo nije pomerena sa sadasnjeg mesta, cini mi se jos pre ovog snega sto je padao. Inace ne izgleda lose, cak su i te svrabotine solidno zamaskirane (mada se vide). Ja se razmisljam o kupovini karavana posto cekam drugo dete i ovaj model je jedan od onih koji me zanimaju. Da li si siguran da se za 200,300 eura moze sanirati sve sto se tice farbanja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 @rkoma1986 zena ga ne vozi a ja radim nq bulevaru i picim busom, ne vozi sw vec tri meseca nego jednom nedeljno, zato ga i prodajem.

Lik iz Lazareva (blizu zr odakle sam, po preporuci dosao do njega) u komori profi farbanje 180-200e u sta ulazi hauba, blatobran i suvozaceva vrata. Ako neko zeli i zadnja vrata koja imaju dve linije i kome to jako smeta, doda jos 50ak evra na ovu cenu. Oko 300 e sa farbanjem i tih vrata i poliranjem celog auta. Sigurno auto nije za one koji gledaju na svaku tackicu na farbi i to im predstavlja problem prilikom kupovine. U NS ne znam auto koji nije istackan a da je parkiran na javnom parkingu.

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, rkoma1986 said:
Kilometraza? Koliko je realna? Koje je uopste poreklo automobila, jel si ga uzeo iz uvoza ili od nekog vlasnika?

Ima odlicnih originalnih dijagnostika za bmw koje prikazu tacnu km, jedna od njih je bmw scaner
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/10/2018 at 11:16 PM, PremieRacing said:

Doveo sam ti ozbiljnog kupca ali ti si stvarno nvrntn. Ti imaš svoju cenu, on je dao ponudu, nađite se ljudski na pola i prodaj auto na kom je ugravirano "cigan" i "govno"... 

Čekaj, nije samo zagrebano, to stvarno piše?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...