Jump to content
FAS Goran
Dule 021

P: VW Golf 1,9TDI Sport

Recommended Posts

Golf kakav se jako tesko nalazi!!!
Em je u izuzetnom stanju a em u jako lepoj opremi.
Nosi najbolji motor 1,9TDI koji pritom ima za razliku od vecine i menjac sa 6 brzina sto obecava nizu potrosnju.
Auto je besprekoran u voznji i bez i najmanjeg lufta na trapu a nema cvrcaka u kabini dok se vozi jer je utegnut maksimalno.
Motor pali na zub,kvacilo je mekano a plivajuci zamajac nema da se cuje ni najmanje.
Takodje su na autu novi diskovi i plocice.
Auto je presao 177500 km i na toliko je carinjen i pregledan od AMSS-a.
Auto je u prvoj boji i na svim staklima su mu sedmice a srafovi haube i vrata nisu odvrtani jer to se lako vidi.
Od opreme ima dvozonsku automatsku klimu,kozna sedista sa grejacima,parking senzore,bord kompjuter,alufelne 17" sa skoro novim Dunlop gumama sa 7mm sarom iz 2016 godine,El.podesive retrovizore,trokraki kozni servo volan podesiv po visini i dubini,oba prednja sedista podesiva po visini,fabricku CD muziku,maglenke,air bag x 10,naslon za ruku,fabricki zatamnjena zadnja stakla sa V oznakom tako da vam ne treba atest,rezervni tocak sa kompletnim alatom a ne onu penu...
Uz auto se dobijaju dva kljuca daljinca.
Ide na ime kupca sa placenim porezom i homologacijom i nemate vise nikakvih davanja osim registracije.
Vredi videti.
Znam da ima i jeftinijih na oglasima ali ne ovakvih tj sa ovom opremom i u ovakvom stanju u sta cete se uveriti svojim dolaskom.
Ako auto ne bude onakav kakvim vam ga opisem preko telefona placam vam 100€ za putne troskove i izgubljeno vreme.
Obezebedjujem vam probne tablice za 15 minuta a i kompletnu papirologiju zavrsavamo za jos 10 minuta.
Kontakt telefon je 063-10-20-110 a sto se tice cene ona je na oglasima 6200 ali odmah da vam kazem da ga mogu dati najnize za 5700.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

10.JPG

11.JPG

12.JPG

13.JPG

14.JPG

15.JPG

16.JPG

17.JPG

18.JPG

19.JPG

20.JPG

21.JPG

22.JPG

23.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini, nigde ne videh koje je godište auto, a ni da li je motor 105 ili 130ks. Onaj link u potpisu ti ne radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Godiste je 2007 a motor je sa 105ks i to je i jedina snaga u tom godistu. 130 ks je stari 1,9TDI koji se pravio do 2004 godine i koji je isao u Golf 4 dok je u Golf 5 isao samo ovaj 1,9TDI i 2.0TDi ali koji nije tako pouzdan kao 1,9TDI. 

Ovaj motor je najtrazeniji a jos sa ovih 6 brzina je bingo jerna otvorenom trosi bas malo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Firmin kad sam vozio s tim motorom išao mi je napolju oko 5 litara, u gradu oko 7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje je kojom si ga brzinom vozio  kads je trosio 5L ai dali je imao 6 brzina jer ovaj jos manje trosi.

Ja da ga vozim meni bi trosio sigurno manje jer ja vozim penzionerski ali to je stvar do  coveka a ne vozila.

Danas su mi bili  neki ljudi na preporuku da ga pogledaju i odusevili su se ali sad babo mora  da da odobrenje  a on ga nije ni video tako da se rasplet  ocekuje ovih dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Dule 021 said:

Pitanje je kojom si ga brzinom vozio  kads je trosio 5L ai dali je imao 6 brzina jer ovaj jos manje trosi.

Ja da ga vozim meni bi trosio sigurno manje jer ja vozim penzionerski ali to je stvar do  coveka a ne vozila.

Danas su mi bili  neki ljudi na preporuku da ga pogledaju i odusevili su se ali sad babo mora  da da odobrenje  a on ga nije ni video tako da se rasplet  ocekuje ovih dana.

Ni ja ne vozim brzo, ali da, taj nije imao 6 brzina. No, da vidimo šta kažu podaci:

 

Performance

Top speed:
187 km/h
Acceleration 0-100 km/h:
11,1 s
Urban consumption:
6,9 l/100km
Urban consumption kms:
1 op 14,5
Extra-urban consumption:
4,8 l/100km
 
 
Dakle to je to, tako sam i otprilike i ja imao. Ovo su podaci za šestobrzinski.
1 hour ago, voodoons said:

Nemoguće da troši 5 kad moj 2.0 troši 4.5 :D


Sent from mighty voodoo magic ;)

Za 2,0 i piše tamo da napolju troši malo manje, ali istina je i to što Dule kaže, da se 1,9 smatra pouzdanijim, a i jeftiniji je za održavanje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze lock!

ODe Golf za 5800 i ostaje u Novom Sadu.

Idemo dalje!:sleeping:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...