Jump to content
FAS Goran
baneee

Fiat Bravo 2, 1.6 multijet, crvena furija

Recommended Posts

bas danas se konsultujem sa clanom foruma oko ovog problema jer jos se nisam nakanio da ga resim a dzekove u gepeku nisam ni trazio, a auto elektricar kaze da je vrvt centrala u pitanju i flesovanje je 50e druga centrala polovna oko 20tak evra po otpadima

 

No sve u svemu stize jedna poruka za prelazak u vw tabor koju ne bi odbio tako da je odluceno da se auto i proda.

 

Za ovih skoro 2 godine koliko je kod mene auto je presao oko 20k

Do sada je radjeno sledece

-Ulje je menjano 3 puta sa filterima(motul)

-menjana gumica uljne pumpe(preventivno)

-pri kupovini prethodni vlasnik kupio hladnjak nov jer je stari cureo, zamenjen je odmah sa novim motul antifrizom

-stavljena android navigacija koja besprekorno radi 300e

-kupljene sport felne

Od kvarova do sada sam imao 2 stvari

-crevo intekulera je puklo i zamenjeno novim

-posle stajanja na suncu jedan dan vrisnula centrala airbagova i treba se zameniti

Oko mesec dva pre prodaje

-prethodni vlasnik je kupio sve 4 nove gume cuvam racun

-radio veliki servis

-zamenio stabilizator i stavio nove prednje amortizere

-prethodno kaze da je menjao usisnu granu

-kupio rezervni tocak sa sve dizalicom

 

Ne znam da li sam nesto izostavio , ali ako jesam svakako cu se ispraviti

 

registrovan je pre 5dana,Novom vlasniku je ostalo da 

Uradi veliki servis u periodu od 7-8meseci bar bi ja to radio

Zameni centralu airbagova

Na zadnjim krilima i na haubi na par mesta spada lak pa bi i to trebalo uraditi, a nije nikakvo moranje vec cisto estetski

 

Sve u svemu svakom bi preporucio ovaj auto,zaista lepo ide, nema do sad ispoljenih mana porrosnja oko 4,2 otvoreni put, grad oko 6,5-7 na auto putu oce da posrce ako se vozi preko 160 , a na satu ima 181000

 

Pisem ovde post jer ujutru idem na put ,a iznenada mi je stigla ponuda koju ne bi odbio , kad se budem vratio okacicu slike i postaviti oglas

 

Moja cena je fiksna i otudjio bi ga za 4400e , i castim rucak u Durmitoru :)

Takođe meni ce trebati i neko prevozno sredstvo dok se budem mlatio sa uvozom , a koje bi kasnije prosledio caletu da ima da vozi po selu u rangu velicine od 1000e max, tako da bi tu mogli naci i neki kompromis u vidu zamene

 

Uz auto ide servisna knjizica od kako je uvežen i neke papirologije iz italije,rez kljuc

 

Stoji u temi ali da napomenem da je auto u potpuno full opremi,automatska klima,tempomat ,navigacija....

 

 

 

Edited by baneee

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, baneee said:

 

Stoji u temi ali da napomenem da je auto u potpuno full opremi,automatska klima,tempomat ,navigacija....

 

 

 

...dakle onda i panorama, mada je ne vidim, kozna sedista sa grejacima, alarm, xenon farovi sa prskalicama i nivelacijom itd itd itd.

Srecna prodaja, svakako auto deluje dobro...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Milutinac said:

i panorama

e vratio sam od pocetka teme da vidim da li ima :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhhh koje sam svetogrđe učinio,:D možda u brzini ,a možda što zaista što ne vidim nikakvu prednost u kožnim sedištima sa grejačima i panorami, sem da neka devojčica gleda zvezde prilikom nekog vida interkorsa :D aa druge strane stvar više za kvarenje :rolleyes: xenone ima, ali bez prskanja :D

Sve u svemu malo (ne)očekivana ponuda vw jette '13 po ceni boljeg punta od prijatelja preko me omela u brzini kucanja 

Edited by baneee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...