Jump to content
FAS Goran
jevta BG

Punto GT 2.0 16v Turbo 4X4 INTEGRALE

Recommended Posts

Nikako...prestao sam da razmisljam o tome...videcu ako budem imao zivaca da se izborim sa papirologijom i ovim nasim zakonom probacu da zavedem ali bojim se da ce to da bude uzaludan trud...da sam znao da ce ovako brzo da donesu ovaj zakon o tehnickim verovatno ne bi usao u sve ovo,ovako vozicu 402 region i to je to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je zavrsen i spreman je za usce...probao sam ga sinoc i ide bas dobro(brutalno:))...turbo puni kao lud...prva,druga u trecu kad sam ubacio u...o sam se:lol:...nisam snimao nista za sad ali bice neki snimak sa usca...

 

IMG_20180823_122037.thumb.jpg.ee1c7ac403ae3581c3cf2678e90f37c8.jpgIMG_20180823_122058.thumb.jpg.88ed9b14d5ed827cbb192fb077150fb0.jpgIMG_20180823_124047.thumb.jpg.2f95b50a240328b48bfa14da1ce04fd7.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce ispao od alfe 3.2 Gta za 20 hiljaditih za polufinale,vozili egal celu trku i na pustanju gasa da ne bi probili on izadje za malo brze jbg...vozio sa losim gumama...danas full slik pa cemo da vidimo...ne mogu sa ovim gumama da uhvatim auto pola staze,prva druga samo potpisuje...

 

IMG_20180826_110733.thumb.jpg.3dc39927ceac6bc1d7e7e4429cc22ac8.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedelja sa full slickovima opet dosta klizanja na startu ali vreme za skoro celu sekundu bolje...

Najbolje vreme auta 14,3

U klasi 14 i na kraju 4 mesto...

Sve u svemu jedan dobar i zanimljiv vikend,ja sam zadovoljan sto sam uopste uspeo da izvezem auto i zavrsim vikend bez ikakvih problema...

 

Evo i video voznje sa najboljim vremenom

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbitnije da je sve prošlo bez tehničkih problema na autu.

Mislim da je to najveća vrednost ovog ''testiranja'' na Ušću za vikend, i dokaz kvaliteta obavljenog posla jer nije ništa zezalo, iako je uobičajeno da nešto pravi problem kod ovakvih automobila. :thumbsup: 

A, za najbolje vreme ima još ''vremena'' :D da se auto ''uvoza'', da se ti više privikneš...tako da može da bude samo još brže od tih 14.3 B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast gledao sam te, zanima me samo jel on 4x4 obzirom da po onome sto sam ja video ti klizas napred kao fwd? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dellas said:

Svaka cast gledao sam te, zanima me samo jel on 4x4 obzirom da po onome sto sam ja video ti klizas napred kao fwd? 

Nisam stigao pogon da spakujem tako da to ostaje za sledecu godinu...

Ma kad rade ventilatori on se ne greje ali stvar je u tome sto ih bas kasno pali...pali izmedju crvenog i polovine...uzecu termoprekidac koji pali ranije i to je to...

1 hour ago, neshaoct said:

Najbitnije da je sve prošlo bez tehničkih problema na autu.

Mislim da je to najveća vrednost ovog ''testiranja'' na Ušću za vikend, i dokaz kvaliteta obavljenog posla jer nije ništa zezalo, iako je uobičajeno da nešto pravi problem kod ovakvih automobila. :thumbsup: 

A, za najbolje vreme ima još ''vremena'' :D da se auto ''uvoza'', da se ti više privikneš...tako da može da bude samo još brže od tih 14.3 B)

Tako je treba se navici na auto...obzirom da sam ga prvi put vozio vozio sam ga extra...sledece godine spustam sekundu sigurno i videcemo mozda jos malo posto ide druga struja,pletena grana,pogon,externi wastegate,dizne i neke krstene gume...u principu fali mi samo struja ostalo sve imam ali nisam stigao sve da spakujem

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam mislio zbog mene da proveravaš, samo ti da znaš šta si uzeo... Dobra je, nije puno 'raubovana', ja je kupio novu u centru Boban i do pre par godina je bila samo u trkačkom autu. Onda je neko iz BB (ili slično, taj kraj) kupio od mene i ubacio u ulični auto al' vidim na slikama da je još uvek korektna.

 

A što se tiče projekta, samo napred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...