Jump to content
FAS Goran
Miki.Zvrk

Grande punto 1.9 90ks 5v 2009

Recommended Posts

I prvi problem :-D

Levo stop svetlo, donja lampica za kocmicu i poziciju.

Sija kad je upaljena pozicija a kad pritisnem kocnicu ne. Zamenio sijalicu i i dalje isti problem, izbacuje mi na bordu gresku. I sijalica za migavac sija 10% na tom levom stop svetlu non stop dok ba desnom sve normalno radi.

E sad pitanje:

Da li je to mozda problem sto je ostavio grešku pa treba da izbrisem i radice?

Ili osigurac neki? 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proveri dzek na stopaljci, verovatno je problem sa masom, mozda je nesto i gorelo u dzeku

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao nema tragova paljenja

Proverio sam i sa glinericom

migavac radi pozicija radi (normalno daje fazu...)

A stop samo blinke jednom i nepali se ponovo,a treba da bude konstantno.

Osiguraci u gepeku su ispravni,napred nisam gledao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

proveri spoj mase u zadnjem blatobranu mislim levi da je. Skini tapacire i videt ćeš ali prethodno još jednom proveri konektor odnosno spojeve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nova tema :D (malo sam inspirativan)

3 stvari zelim da uradi na autu vezano za osvetljenje :D

1. dodatna rasveta u nebu, kao sto je za prednje sediste tako i za zadnju klupu da ugradim. Konkretno pitanje je da li je neko to vec radi i da li ima iskustva...ima li dovoljno mesta i tako to

2. u gepeku svetlo je samo sa leve strane, cilj da dodam i sa desne strane :D isto sve da li ima mesta i tako to :D znamd a cu struju morati da provodim ispod plastika pa da bude povezana na levu str..

3. svetlo u vratima, kada se otvore vrata da sija sa dna vrata na zemlju/put ... ( fora kao oanj logos to ima samo ne naravno logo vec belo) ima li mesta kako da odradim struju ? :D

 

Krece polako zima tako da se auto ubacuje u garazu i grece da se rade tako te sitnice :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

1&2 je jednostavno i možeš sam da odradiš.

za vrata je situacija malo komplikovanija zbog ubacivanja pinova koje verovatno nemaš.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 03/11/2017 at 12:44 AM, Miki.Zvrk said:

Evo nova tema :D (malo sam inspirativan)

Jedno od osnovnih pravila foruma je da se svaka tema bavi tacno odredjenom problematikom. Sve u cilju kako bi forum bio pregledan, kako bi se citaoci sto lakse snasli i pretraga foruma bila sto efikasnija. Sto u praksi znaci da izbegavamo pravljenje "svastara" od tema, gde cemo u jednoj pitati sve sto nam padne na pamet. Znaci jedno pitanje i problematika -> jedna tema, sa naslovom koji koncizno opisuje o cemu se u istoj radi.

Takodje, za gomilu stvari za koje se interesujes je prilicno toga odavno napisano. Slobodno koristi pretragu foruma jer ces tako najbrze naci odgovor, ne cekajuci nekoga da ti pise ili da ga ne mrzi da po ko zna koji put pise istu stvar. Pa ako ne nadjes odgovor, slobodno se dopisi i nastavi diskusiju u odgovarajucoj temi ili otvori novu ako smatras da ne postoji. Ako zelis, slobodno otvori Predstavljanje svog auta, gde mozes sa ostalima caskati o sredjivanju, idejama, itd...

Ova "svastara" u Tehnickom podforumu ce verovatno biti obrisana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...