Jump to content

Recommended Posts

hvala.Ne izgleda lose...ima posla prilicno,ali dobra je osnova kako si rekao.Predhodnog vlasnika je bolelo uvo,jako je prljava i zapustena i unutra :(

@andjelkovic Ne trebaju ti projektori kad imas sociva :D E sad ako su ti farovi u katastrofalnom stanju onda ti ni ksenon nece biti od velike koristi... 

@andjelkovic Hvala :) Sutra montiram pa javljam utiske :D Inace farovi mi sijaju ekstra imam osramove sijalice bas se lepo vidi,sad cemo videti kakva ce prica biti sa ksenonom...

Može i far sa sočivom da se sredi. Skine se ta "grafika" (kako li se već zove, shield) u sočivu i od lima napraviš novi shield - profil kojim će projektor da sija. Ja kod mene imam morimoto, a znam da je Vule (onaj lik sa Bravuletom ecoFriendly :D) sredio projektor na gore opisan način i rezultati su odlični. 

moracu da to resavam,ocajna je vidljivost,mislio sam da samo ja imam problem,cujem i citam na forumu da se i drugi zale na slabu vidljivost..Da li da za pocetak probam samo sa sijalicama ,pa da vidim da li se nesto dobija?U tom slucaju koje da kupim?

46 minutes ago, andreja.micovic said:

Sa ksenonima ćeš rešiti malo problem. Verovatno su izgorele šolje farova. To im strada i to je mana

Dobro,hvala.Videcu kakvi su farovi pa cu se opredeliti za nesto :)