Jump to content
FAS Goran
Biga

Fiat Bravo 1.4 T-jet 16v 150 - plastika preko prskalica na braniku?

Recommended Posts

Pozdrav svima. Od skora sam presao sa VW bube 1.9tdi na Fiat Bravo 2007 godiste, 1.4 T-jet 16v 150ks. Sa autom sam veoma zadovoljan, sem sto malo vise trosi, ali zato dizajn i brzina nadoknadjuju sve ostalo. Posto zivim u Podgoriici, sve sam pretrazio i nemam gdje da nadjem poklopce od prskalica farova na braniku, neko ih je ukrao, znaci samo plastike ne i prskalice. Na ebayu i aliexpressu ih nema uopste. mozete li mi reci gdje ih mogu naci u Srbiji pa da vidim da porucim nekako. Uz to bih vas sve zamolio koji imate iskustva sa ovim automobilom da mi kazete koje su mane i na sta da obratim paznju. Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel to ovo pod brojem 2 na slici? Ako jeste, prema Eperu, kataloški broj mu je 71749392

 

emaps.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/1/2017 at 1:05 AM, vandu said:

Jel to ovo pod brojem 2 na slici? Ako jeste, prema Eperu, kataloški broj mu je 71749392

 

emaps.jpg

Jeste, to su ti poklopci, trebaju mi oba. Na slici ispod se vide tacno kako izgledaju, odmah ispod fara.

 

maxresdefault.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio u ovaslceni u Podgorici, pod brojem sasije tvrde da nema ovo auto prskalice a ne tek poklopce. Totalni retardi, ovo je dodatna oprema kod auta, kazu da kapiraju ali u sistemu im to ne prikazuje jer jedino preko broja sasije mogu da porucuju djelove. To znaci da im slika i model nista ne znace...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslao sam ti poruku. Kod nas u Cg se od njemaca zivjeti ne moze, tako da slabo ko sta ima za italijane generalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako si isao u kov kar put Danilovgrada, moj savet ti je da nikada vise ne udjes kod njih.

Daj koju sliku brava, da ga vidimo ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, bio sam tamo, kakvi su to idioti majko mila. Ako imas nalog na CDM, onda se znamo i od tamo, stara kladionicarska garda :D .

 

20171002_141619.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam naravno, to je to ;)

Kad si uzimao ovog brava?
Vidjao sam slicnog, (ako ne i istog, u Dalmatinskoj) prodavao se skorije.

Inace imam istog, samo bez turbine, sa plinom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce, ja sam ga kupio prije nedelju dana. Sad se mucim jedino sa ovim poklopcima, ostalo je sve full. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 01/10/2017 at 11:14 AM, Biga said:

Totalni retardi, ovo je dodatna oprema kod auta, kazu da kapiraju ali u sistemu im to ne prikazuje jer jedino preko broja sasije mogu da porucuju djelove. To znaci da im slika i model nista ne znace...

Pogledaj u ePer-u koja je sifra dela i neka ti naruce po tome. Isto mi se desavalo X puta kada sam kupovao kod ovlascenih jer im to i jeste procedura, prvo broj sasije pa sve ostalo. Neki ne znaju ili nece da mrdnu van toga, neke mrzi da zive, tako da ni sam ne znam koliko puta sam prelazio na onu stranu pulta ili su mi okretali monitor da im nadjem sta mi treba kako bi narucio to "sto ne postoji", "nismo sigurni da moze na vas auto", itd. Cast retkim izuzecima.

 

Nevezano za ovo, svaki topic se zbog funkcionalnosti foruma (pogotovo u tehnickom delu) bavi tacno odredjenom problematikom i ne pravimo "kupusare" od tema, gde cemo pitati sve sto nas zanima. 

Ovo je podforum za Bravo MK1, tako da tehnicka pitanja ubuduce slobodno postavljaj u odgovarajucem podforumu za Stilo/Nuova Bravo ;)

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/22-stilonuova-bravo/

Iako je dosta ljudi na forumu, generalno je vrlo redak motor i nema bas toliko informacija iz iskustva (par predstavljanja, nesto price u temi o kupovini i u tehnickom podforumu). Kao sto je to u slucaju dizela koji ubedljivo dominiraju u voznom parku i prostudirani su do detalja.

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bigo kakva ti je potrosnja?

Sent from my ZUK Z2131 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 03/10/2017 at 3:12 PM, Ivan said:

svaki topic se zbog funkcionalnosti foruma (pogotovo u tehnickom delu) bavi tacno odredjenom problematikom i ne pravimo "kupusare" od tema, gde cemo pitati sve sto nas zanima. 

Odgovarajuca tema o potrosnji, prebacimo tamo:

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...