Jump to content
FAS Goran
marko.jovanovic

Koji jak auto do 2l za malo para (turbo lešina?)

Recommended Posts

Imaš izbor po oglasima pa nađi šta tebi odgovara. Moje mišljenje je da je on lep i spolja i iznutra, vozio sam ga i udoban je i nekako je drugačiji osećaj nego kako sam ja navikao inače. Takođe ako ga održavaš redovno i maziš i paziš pružiće ti dosta više sigurno :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
44 minutes ago, The Punisher said:

Daješ Seat Ibizu 1,8T 2005 za manje od 2000 evra?

Dajem.

Auto sam uzeo zaista za sebe i stoji mi jos od prosle godine i nigde i nikad nije bila na oglasu.

Cena je nabavna i ne interesuje me zarada a iz prostog razloga sto ima po koju grebu koje mene nisu interesovale  i gume su slabije ali zato se dobija za te pare a lufta ima koliko hoces jer te Ibize 1,8T su preko poprilicno skuplje ali meni je uvoznik ovu ponudio za te pare i ja je uzeh zbog projekta  pa sam shvatio da od toga nema nista jer vremena nemam. 

Dokaz je sto sam joj stavio nove diskove i ATE plocice i vec kupio felne od Ibize Cupra kao i gume skoro nove al koje ne idu uz auto za tu cenu i mogu se posebno kupiti.

Ono sto je bitno i vazno je da je  auto  zdrav i da je motor dobar a uz malo ljubavi ce da izgleda odlicno a lufta ima.

Sta mislis kad neko trazi auto do 2500 i kupi ga dali ce imati ulaganja?

Pa naravno da hoce  tako da je zato ovo predlozeno a nisam se ja reklamirao nego ponudio  nesto sto bi  mozda  resilo potragu ukoliko se prezvace tih 3 vrata.

Pravo da vam kazem,krstim se kad vidim sta mu predlazu neki al ajde forum sluzi za piskaranje.:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj rover iz Pozarevca se prodaje jace od godinu dana ,cena nerealna totalno zato je jos na oglasima, ta ibiza deluje kao dobra kupovina onako na prvu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovali ili ne al nemam nijednu sliku jer  nisam je nikad ni slikao.

Ali stvarno.

Sutra jedino da je kresnem i operem pa da je slikam jer  steta da prezimi jos jednu zimu u mom dvoristu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saab stoji duuuugooo. Preko godinu, mozda i 2.
Na Saab forumu su ga pominjali i da puno trazi. To je tad bilo 2600, nije hteo da makne.
A i Volvo stoji prilicno, mozda u god dana. Da li im nesto fali, da li su nepozeljni ili samo skupi, svakako vredi info.
Taj search mi je sacuvan 200ks :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stoje dugo jer slabo ima zainteresovanih za takve egzibicije od automobila. Svi Srbi bi da kupe auto po ceni juga, da ga (ne)odrzavaju kao golf 2, da trosi 2l/100km i da registracija kosta kao Spacek.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/29/2017 at 8:59 AM, Bingodalton said:

Saab stoji duuuugooo. Preko godinu, mozda i 2.
Na Saab forumu su ga pominjali i da puno trazi. To je tad bilo 2600, nije hteo da makne.
A i Volvo stoji prilicno, mozda u god dana. Da li im nesto fali, da li su nepozeljni ili samo skupi, svakako vredi info.
Taj search mi je sacuvan 200ks :)
 

Što se saab-ova tiče, jedan moj poznanik koji se bavi uvozom automobila dve godine nije mogao da proda savršen primerak 9-3. Kaže da bolji auto nije imao na placu. Nudio ga i po nabavnoj ceni, samo da ga se reši, ali nije vredelo. Na kraju ga je zadržao za sebe i sad kaže da uživa u vožnji :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/29/2017 at 10:31 AM, simpson_H said:

Stoje dugo jer slabo ima zainteresovanih za takve egzibicije od automobila. Svi Srbi bi da kupe auto po ceni juga, da ga (ne)odrzavaju kao golf 2, da trosi 2l/100km i da registracija kosta kao Spacek.

 

Zaboravio si i da komsija treba da umre od zavisti. A komsija cuo samo za tri marke...

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 29.9.2017. at 11:58 AM, Timotije said:

Što se saab-ova tiče, jedan moj poznanik koji se bavi uvozom automobila dve godine nije mogao da proda savršen primerak 9-3. Kaže da bolji auto nije imao na placu. Nudio ga i po nabavnoj ceni, samo da ga se reši, ali nije vredelo. Na kraju ga je zadržao za sebe i sad kaže da uživa u vožnji :D

Ja sam danas video jednog tamnije crvenog nazad piše 2.0t sa onim SAAB felnama i stvarno izgleda perfektno, ne znam zašto ih ljudi izbegavaju, pogotovo one sa 1.9 TID (Fiatovim) motorima, takođe i vectrino vešanje koje se baš dobro pokazalo kod nas...

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/29/2017 at 11:58 AM, Timotije said:

Što se saab-ova tiče, jedan moj poznanik koji se bavi uvozom automobila dve godine nije mogao da proda savršen primerak 9-3. Kaže da bolji auto nije imao na placu. Nudio ga i po nabavnoj ceni, samo da ga se reši, ali nije vredelo. Na kraju ga je zadržao za sebe i sad kaže da uživa u vožnji :D

Naravno kad su prosecni kupci u Srbiji vrane koje misle da nista bolje od Golfa dvojke ili Audi jaje nikad nije napravljeno. 9-3 dizeli imaju Fiat jtd motore i Vectra C trapove, benzinci imaju B207 Opelov motor sa turbinom obicno (1.8 nema turbinu). I motori i trapovi su perfektni kao i ceo auto generalno gledano samo je malo tesan za toliki auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vode se ljudi i razmisljanjem da auto treba u jednom momentu i prodati, koliko god Saab bio dobar (iskreno, kupio bih 9-3 na keca), pre ce se odluciti za Audi, BMW, VW, iako ce realno za iste pare dobiti losiji auto, ali ce ga kasnije prodati za dva dana sa minimalnim gubitkom, dok ce Saaba da daju dzabe samo da ga se rese. Nazalost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto kupovati u startu nesto sa razmisljanjem da ce se kasnije lakse prodati ako ce to biti neki auto u kome covek nece uzivati? Barem je tako sa moje tacke gledista, opet sam neko ko je prodao Hondu da bi kupio Alfu, satro vencanicu, a ni jednog momenta nisam mislio da gresim bas iz razloga da me boli uvo kako cu je kasnije prodati, bitno je da ispunjava moje zahteve u svakom pogledu...
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se apsolutno slazem s tobom, ali ljudi vecinom razmisljaju drugacije, kupuju kola da prodju sto jeftinije, da ih sluzi sto bolje bez skupog odrzavanja, da su dobavljivi polovni delovi i da ih kasnije mogu uvaljati lako i za dobre pare.

 

U manjini smo :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/30/2017 at 3:04 PM, Pluto said:

Ma ja bih uzeo ovakvom saaba bez razmišljanja šta će biti u budućnosti :) 

Meni malo falilo ali presudio Deltin komfor. U Saab-u pozadi manje mesta nego u Alfi 159. A da ne pominjem lazi oko enterijera. Kozna sedista ima samo Aero. Ostala su vinil loseg kvaliteta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...