Jump to content
FAS Goran
galius

Hoverboard iskustva/mišljenja?

Recommended Posts

uskoro detetu (12 god.) kupujem hoverboard,pa bi mi savet oko odabira modela dobro dosao.jedino sto znam o njima je da ne treba kineski kupiti (losa baterija i problemi oko garancije) i da treba da ima sto vece tockove,od 8 inca recimo. pisite i o iskustvima vasih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam iskustva i možda ne bi trebalo da ti kvarim temu ali ja odbijam to da kupim detetu. Mnogo mi je to kretenski, stoji i kreće se a da prstom ne mrdne. Sledeća stvar su verovatno fotelje i radne stolice na elektro pogon da ne mora da hoda do škole. Moja ćera ima dva bicikla, ozbiljan trotinet, skejt i rolere pa biraj šta ti je volja, al' da radiš nešto svojim mišićima a ne da se 'telepromptuješ' na kineske baterije.

 

I nije mi uopšte jasno kako ga zovemo hoverboard kad to nema veze sa lebdenjem  :blink: Kotrlja se po zemlji na točkovima...

 

Sorry!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja kuliram klinju za hoverboard. Trotinet i bicikl vozi ludački, vešt je, već cepa gume na bajsu (policajka naravno), vozi stojeći, preko džombi... Ima 5 godina. 

Sledeći su roleri i skejt :)

Taj hoverboard mi je bez veze, 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam svog deckonju odgovorio od hoverborda prikazivanjem YT klipova sa padovima pocetnika (dece i odraslih).

Sve mu je bilo jasno :)

I meni, takodje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Usrasmo temu... galius, sorry. 

 

Pretpostavljam da je na našem tržištu samo kineskih proizvoda pa ako nađeš neki da nije, kupi taj. I vrvtn si i sam u pravu, što veći točak po mogućstvu sa pravom gumom, nikako plastične obloge točkova. 

 

Pa nam onda snimi kako padaš, ovaj voziš, i postavi u smešni klipovi  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, postoji mnogo kineskih proizvoda na tržištu. Ali sada, hoverboard je sigurniji nego prije. Možete odabrati UL2272 Certified i Li-ion baterije hoverboard.
Možda možete provjeriti i sve ove hoverboard terena kako biste pogledali:

https://asiwo.com/all-terrain-hoverobar-ul-2272-certified-electric-smart-self-balancing-scooter.html

  Svi teretni hoverboard imaju 400W Dual Motors koji pomažu da se penju padinama kao strmim kao 15 stupnjeva i traju više od 2 sata i preko 15mile raspon na jednom naboju. Dizajn svih terena lako ćemo putovati preko lokvi, pijeska, prljavštine i trave.

* UL2272 Certified
* 8.5-inčni alatni gume i aluminijske kotače
* Bluetooth zvučnik
* Okvir kućišta aluminijske legure osigurava izdržljivost
* Baterija: LG 18650 5C 36V / 4.3Ah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...