Jump to content
FAS Goran
baron21

Koji TV kupiti?

Recommended Posts

Planiram da uzmem TV, izdvojio bih oko 700e

Nesto malo sam pretrazivao i za oko mi je zapao ovaj model

http://www.lgshop.rs/proizvod/lg-55uh605v-led-tv-55-ultra-hd-webos-30-smart-t2-metalsilver-swallow-stand/4118

 

Sta mislite?

ps gledam i preko ovih sto uvoze iz madjarske, konkretno ovaj lg je ista cena u prodavnici i kod njih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji god da uzimas uzmi preko ovih iz Madjarske i da je LG
Imas lika iz BG-a Miki se zove, ja sam preko njega uzeo TV. A sad sto se modela tice i ostaloga, jbmga, odes u neku radnju, pogledas koji ti se najviše dopada (slika na njemu i sl.) i vozi. Ne znam kolika ti je soba gde planiras TV da bude, 55' je fina veličina

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam samo mišljenja da se ne isplati smart. Kad budem kupovao tv, biće običan i kupiću neki android box kako bi mi bio smart. Smart je bar 100-150 evra skuplji u startu od običnog tv-a, a android box+bežična tastatura reda 40 evra. I eto, bolje nego smart. Pogotovo što nijedan smart nema pošten OS. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uzeo obican, isto sam se vodio mislju kao i ti, ali kad je klinac dosao na svet, ipak sam se pokajao sto nije smart nabacio sam android neki, ali mislim da je ipak fabricki bolja varijanta.

Sent from my 3310

59bf641608cbe_2017-09-1808_11_58.thumb.png.baf031c1ccabeba6c400cb5d98cc1ee0.png

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk


🤣

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasao sam neki lg kod madjara, 49" za 490e i mislim da je best buy, posle cu okaciti link

Djomla, soba mi je 30m2
Hvala svima na odgovorima :)



Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima dobrih tv kod madjara LG, pre god dana smo @kolega.jankovic i ja gledali bas tv za kupovinu i bas smo naisli na jedan koji me bas odusevio u to vreme, zna on koji je model, tako da mozes i taj da uzmes u razmatranje kada jankela rekne model :D vrlo moguce da je i taj sto i izabrao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš sam skoro pričao na temu TV od Mađara sa drugom. Koliko se on raspitao, za naše i mađarsko tržište dolaze isti TV (kvalitet pre svega) za LG a Samsung različito deli za naše i mađarsko tržište. KOliko je ovo istina ne znam, nisam proveravao. Znam da je prednost za LG TV jer se garancija može kod nas ostvariti, a za Samsung mora za Mađarsku (rade ti likovi i vraćanje u slučaju kvara).

 

Ja sam gledao Teslu  49" ili veće + AndroidBox. Ne treba ni 4k rezolucija, samo da je dobar panel, tj da mi se sviđa slika. Odeš u radnju i kažeš da ti upali 4-5 TV-a i posmatraš čija slika ti se najviše sviđa (boje, kontrast...) i koji je u tvom cenovnom rangu :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

LG 49UH603V je tv koji sam ja uzeo i stvarno sam prezadovoljan. Bio je u to vreme jos jedan maaalo losijih karakteristika ali jeftiniji oko 50evra. 

Sto se tice garancije - LG

Stose tice smart OS - LG

Slika vrhunska, zvuk takodje, meni stoji na zidu i ima neki veliki VESA raspon, valjda 300x300 pa bilo malo peipetija oko nosaca, ali meni najbitnija stvar je sto je odziv tv-a strasno dobar. Jako brzo se pali/gasi/ponovo pali, brzo salta kanale, nema zadrske nikakve sto kod velikog broja smart tv-a smara, traje....

 

Eto, da napisem i ja nesto na forumu posle duzeg vremena :D ne bih ni sad nego me @stefankmn prozvao 

Eh da, ovo mi je drugi tv od madjara, uzeh jedan lg jos pre 4/5god i sve je ok tako da preporuka za taj vid kupovine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje preporuka za LG Smart, sljaka kao sat i kod mene, nemam sta da dodam na ovo sto je Jankela rekao.

Sem da nisam zavisnik od Android OS (u trenutku kada sam kupovao, mislim da ga je samo Philips fabricki integrisao u svoje uredjaje) i da meni sasvim dovoljno vrse posao gadgeti na fabrickom LG OS. Kao i da VESA standard treba valjda da olaksa kacenje :) .

Uzet u "DS Market" na NBGD, znam da ljudi imaju pozitivna iskustva, ali me nesto smaralo narucivanje iz HUN.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro uzet LG Smart 43" 43UH603V, Ultra HD, nije preko HUN...i kad se uporedi sa ranije kupljenim Samsung Smartom, ovaj LG bolji OS ima, a i malo brže radi. :thumbup: 

 

6796529.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...