Jump to content
FAS Goran
Martinnis13

Lambda sonda, svetla problem

Recommended Posts

Drugari imam problem na Stilu 1.6 16V troja vrata, problemi sledeći:

1) Na instrument tabli mi izbacuje žuti motorčić grešku,  kada sam ga priključio na Delphi pokazao mi je greške Lambda sonde 1 i 2... Da li to ima veze što imam tng pa da mi zbog toga izbacuje greške? 

2) Kada uključim kratka svetla na suvozačevom faru zuji motorčić,  motorčić radi normalno ali ne razumem što zuji? 

3) Isto tako kada otvorim pikslu ne radi mi svetlo? 

4) Skoro ćale zakačio kola odzdo nešto i od tada imam neki čudan zvuk u prve tri brzine kada ide preko 2000 rpm,  da li to znači da je auspuh pocepan ili izduvna grana? 

 

Edited by Martinnis13

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka od pravila foruma su sledeca:

- ne pravimo svastare od tema gde cemo pitati sve sto nas zanima - svaka se bavi tacno odredjenom problematikom; iskljucivo iz razloga funkcionalnosti foruma i lakseg nalazenja odgovora;

- pre otvaranja nove teme, proveriti sadrzaj foruma pomocu Search, kako ne bi na vise mesta pisali o istim stvarima; takodje iz razloga navedenih iznad;

Tema o problemu Stila 1.6 sa lambda sondom:

Generalna teme o motorcicu fara na Stilu, kao i DIY za popravku:

U ovom postu sam objasnio i prilozio semu kako se menja sijalica pepeljare na Stilu:

Za kacenje auta odozdo najlakse je otici na kanal ili dizalicu i videti odakle dolazi problem.

Ovu svastaru od topica cemo zakljucati i obrisati, a diskusija slobodno moze da se nastavi u navedenim temama.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...