Jump to content
FAS Goran
Raketa

Fiat 500 sport 1.2 8v

Recommended Posts

On 9/12/2017 at 12:28 AM, neshaoct said:

 

...nego se nama ovde priča kako kupiti polovnjak iz Austrije nije dobro jer se eto tamo baca so nenormalno, pa su automobili odatle podložni bržem nastanku rđe.

Isto nam se priča i za sever Italije, naročito baš baš planinska mesta, kao i za delove Nemačke.

Sa druge strane svi nam hvale automobile iz Švajcarske, a ako je iko na Alpima - oni su, pa ne znam kako samo za njih ne ide ta priča oko soli onda...

 

Vratih se malo unazad, ne zamerite, nesho jedna reč - održavanje.

 

Sve što važi za održavanje mehanike, limarije, način vožnje, važi i za zimu i za so. Mogu da sole koliko hoće kad se auto redovno pere i 'puška' se spusti malo i po podu automobila... 

A ako se vozaš cele zime i možda jednom opereš auto, i tako nekoliko godina - so uradi svoje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/19/2017 at 1:33 PM, neshaoct said:

Jeste hladno malo u Austriji, al' standard... :D 

 

haha jeste .jos kad sam video da nije podmazo onu gumicu na filteru ulja ..pa kupio pogresan filter .al sto jest jest ima dobar servis .zao mi sto nisam slikao .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav , evo juce uradjen servis drugi put , presao sam do sad oko 23k km ... promenio sam i plocice , stavio sam brembo ... i posto je poceo da mi lupa preko rupa i neravnina promenio sam i stabilizatore , al na kraju izgleda da nisu oni nego solje amortizera ... a na dizalici sve izgleda kao novo , nigde nema lufta ni nista ... servis sam radio sam ... posle ovih km mogu da kazem da je autic u sustini super , jedino sto je tvrd kao taljige ... a meni najvise smeta sto nije automatik i nema tempomat ... 

 

87A208EE-5C2A-4EDE-A303-B61979A4900C.jpeg

 

E da , stavljene nove zimske gume pre 2 meseca nokian wr d4 ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam, sve je jos uvek dole kao novo ... perem ga jednom ili 2 puta nedeljno sad kako je ovo zimsko vreme zbog soli , pa mislim da ne bi trebalo da bude problema ... a uskoro bi svakako trebalo da se prodaje , pa ce to ako bude potrebe ostati sledecem vlasniku ....

 

e sad potrebna mi je pomoc , hocu svecice da zamenim , koje da uzmem ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super ti je auto, Ficko je smekerica:) 

Da steta sto nije automatik, ja sam ga imao 1.4 101KS duologic - i bas sam uzivao  sa njim :respect:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav , narucio sam plocice i diskoce TRW , sad mi jos treba preporuka za amortizere i ulje ? Da i narucene letnje gume sve 4 hankook ventus prime 3 k125... moracu jos i neke delove trapa da menjam al dok ne vidim sa majstorom ne znam sta ... juce sam video da mi propisali zadnji amortizeri , a moram jos oko 1500km da vozim tako ...


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima , fiat je na prodaju ,
Uradjeno u pre 3 000km
Kvacilo komplet
Plocice i diskovi
Nazad amortizeri
Mali servis
4 nove hankook gume
Zadnja Cena 5800€


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...